Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Rozpoznawanie chorób i szkodników 15:16, 08 lip 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Do góry
Liście moich hortensji bukietowych zaczynają przebarwiać się na jasny zielony kolor, a niektóre robią się żółte, a właściwie złote. Na spodniej części liści też pewnie coś się dzieje, ale ja nawet w okularach nie umiem dostrzec. Co im jest i jak im pomóc?
Mój ogrodowy pamiętnik 15:15, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
Nowa12 napisał(a)



Pięknie
W moim małym ogródeczku - Dorota 15:13, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)


Cdn.

Świetnie te banieczki wyglądają
W moim małym ogródeczku - Dorota 15:12, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dopiero u dorotki pierwszy raz widziałam prawdziwą lilie drzewiastą, przeszło 2 metry wysokości miała



cudny kolorek i trzmiele się uwijały

Piękny ten Dorotko twój ogród.
I bardzo ciekawe różne ozdoby
Przedziwny Ogród 15:04, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
AgataM napisał(a)
Może być? Trochę lata na drzwiach....







Jest przepiękny
Ja i mój ogródek, a może ogród 15:02, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
Dominika11 napisał(a)

Świetne zbiory lawendowe.
Co będziesz z nich robić ?
Wśród brzóz i dębów 14:58, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
marba napisał(a)
Kasiu, lawenda świetnie się spisuje, niepodlewana latem i nieokrywana na zimę. Chyba dosadzę więcej, to niewymagająca roślina, a do tego jaka ładna. No i ten zapach...
Grażynko, zapraszam jak najczęściej do zakątka pod parasolem, zawsze chętnie wypiję z Tobą wirtualną kawkę. I nie tylko wirtualną, jeśli tylko nadarzy się okazja.





Tak wygląda moja trawa po ostatnich upałach.

Piękne masz Basiu pysznoglowki.
Ogród Muszelki 14:57, 08 lip 2019


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry







Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 14:53, 08 lip 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
po kolorkach coś na wyciszenie



Przerabianie ogródka pod swój gust 14:53, 08 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Anna, oh szkoda cynii. Slimakow nagich na szczescie prawie nie mam, ale cos innego mi zjada monardy. Podejrzewam jakies chrzaszcze.

Ogród Muszelki 14:49, 08 lip 2019


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry






To tu- to tam- łopatkę mam ! 14:49, 08 lip 2019


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry

A jarzmianki wciąż mają się świetnie. Ratuje je zachodnia wystawa.






A JARZMIANKI są z sadzonki czy z siewu. Nie znam a bardzo mi się podobają.
Działka prawie w Borach Tucholskich 14:49, 08 lip 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry




Mój azyl na wichrowym wzgórzu 14:49, 08 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Anitka napisał(a)


Dorotko dziękuje za wszystko

Jeśli to nie duży problem to prześlę Ci adres mailowy z prośbą o przesłanie fotek.

Nawet nie szukałam, a znalazłam tego wilczomlecza u nas w szkółce. Nazywa się 'Dimont Frost'. Wczoraj był w programie Maja w ogrodzie pokazywany.
Ja dichondrię a ty wilczomlecza wyszukałaś i taką mamy kompozycje w donicach.



To znaczy, że dobre dobrałam towarzystwo dichondrii skoro Ty dokupiłaś wilczomlecza. Napisz adres to wyślę Ci kilka fot z mojego aparatu.
W moim małym ogródeczku - Dorota 14:44, 08 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry


Cdn.
Ogród Muszelki 14:44, 08 lip 2019


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry




W moim małym ogródeczku - Dorota 14:43, 08 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 14:41, 08 lip 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
AnnaMS napisał(a)


Fajnie Aniu że byłaś i dzięki za piękne zdjęcia prezentów- prześlicznych.
W moim małym ogródeczku - Dorota 14:41, 08 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



Mój ogrodowy pamiętnik 14:39, 08 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Nowa12 napisał(a)
Ciąg dalszy wariacji jeżówkowych.






Nie mogłam nie zacytować
No coś pięknego
A czy ta czerwona to Eccentric ?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies