Sylwia, jak się rozmnaża tę roślinkę? Jest cudowna!
Całą masę cudów dzisiaj pokazałaś - te energetyczne, barwne niczym łąka rabaty! I kasztan jadalny - pierwszy raz widzę jak kwitnie. To ciepłolubna roślina, ciekawa jestem, jak się u Ciebie zaaklimatyzuje. Naprawdę, masz zjawiskowy ogród
Mam też prośbę - kojarzę Ciebie jako znawczynię różnych łąkowych roślinek, dlatego zajrzyj do mnie na str. 124 na samą górę - może rozpoznasz co to za jedna przybłęda?
Jestem zachwycona dereniem Milky Way. Kupiłam go w połowie maja, już kwitł zielonymi przylistkami, które stopniowo zmieniały barwę na białą. Minęło półtora miesiąca i dopiero teraz dereń zaczyna przekwitać
Małe zmiany w ogrodzie. 20-letnie tuje Woodwardii za bardzo się rozrosły a mocne cięcie nie wiele już pomoże bo widać "brąz". Ich miejsce zajęły 2 cisy stożki ok.1,5m i otworzył się widok na cały ogród.
Tak, to już też wspomnienie - początek czerwca. Tak długo na ten czas czekaliśmy, a potem skwar w bardzo krótkim czasie przypiekł i zniszczył kwiaty ... Dobrze, że są na zdjęciach.
A na zakończenie tego dnia jeszcze jeden różany portret. Alchymist.
Taka była w ubiegłym roku - wydawała mi się taaaka duża! (przepraszam za łapankę w stroju roboczym)