Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród z łezką II 22:06, 01 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Kindzia napisał(a)


Ta fajna taka daliowa

Piękne róże, jak zwykle bez nazw
Moja działka na Dębowym Lesie 22:04, 01 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Dziękuję bardzo.Tak kolorowo i różnorodnie to ja lubię.I to bardzo

Aniu, czy na siatce to ta różyczka którą przesadziłaś z pergoli przy wejściu?
Ależ te wszystkie kwiatuchy radują oczy i serce
Pięknie...!!!
Blaski i cienie nowego życia 21:55, 01 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Śliczne i moje kolorki


Rzeczywiście Twoje kolorki. Dostałam do odratowania, u mnie kwitną jak szalone, te różowe właśnie najdłużej.

A ja lubię ten majtkowy róż



Lawenda w donicach na oknie. Nie bawię się już z pelargoniami.



Rojniki w drewnie

j
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:51, 01 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
hastaty, rózowa od Agani




Sylwia, jak się rozmnaża tę roślinkę? Jest cudowna!
Całą masę cudów dzisiaj pokazałaś - te energetyczne, barwne niczym łąka rabaty! I kasztan jadalny - pierwszy raz widzę jak kwitnie. To ciepłolubna roślina, ciekawa jestem, jak się u Ciebie zaaklimatyzuje. Naprawdę, masz zjawiskowy ogród

Mam też prośbę - kojarzę Ciebie jako znawczynię różnych łąkowych roślinek, dlatego zajrzyj do mnie na str. 124 na samą górę - może rozpoznasz co to za jedna przybłęda?
Blaski i cienie nowego życia 21:51, 01 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Kindzia napisał(a)
Ula, pięknie Ci róże kwitną. A patyczki hortek możesz mieć co roku


W tym roku chyba ciężko z ukorzenianiem. W przyszłym roku może wezmę
Te są najdorodniejsze, pozostałevto maleństwa. Ale za rok już będzie je widać



a buczek wygląda tak:

Ogród w Tarnowie 21:49, 01 lip 2019


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry








Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 21:46, 01 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Jestem zachwycona dereniem Milky Way. Kupiłam go w połowie maja, już kwitł zielonymi przylistkami, które stopniowo zmieniały barwę na białą. Minęło półtora miesiąca i dopiero teraz dereń zaczyna przekwitać



Teraz czekam na owoce


Czubajkowy Ogród 21:45, 01 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry


I po tygodniu upału ...

Ogród w Tarnowie 21:45, 01 lip 2019


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry







Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 21:44, 01 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
zakwitly lilie, nie widze Gobasiowej ale takie mam ta czerwona mi sie podoba bardzo




taki miksik mam, zaznaczylam tasiemkami klory i bede je rosadzac. Kiedy najlepiej to zrobic?

na jednej lilii sa takie kulki co to??

Czubajkowy Ogród 21:43, 01 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry


Podobają mi się takie już mocno wywinięte płatki


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:42, 01 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ogród w Tarnowie 21:40, 01 lip 2019


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Małe zmiany w ogrodzie. 20-letnie tuje Woodwardii za bardzo się rozrosły a mocne cięcie nie wiele już pomoże bo widać "brąz". Ich miejsce zajęły 2 cisy stożki ok.1,5m i otworzył się widok na cały ogród.







Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:37, 01 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry

teraz to wszystko omdlałe na deszcz czeka, bo już nawet moje podlewanie nie pomaga


Czubajkowy Ogród 21:36, 01 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
Tak, to już też wspomnienie - początek czerwca. Tak długo na ten czas czekaliśmy, a potem skwar w bardzo krótkim czasie przypiekł i zniszczył kwiaty ... Dobrze, że są na zdjęciach.

Ptasi gaj 21:34, 01 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
Mala_Mi napisał(a)
Ja chcę deszcz ale dopiero od jutra popołudniu..bo ...jak popada to jestem już głębiej niż w czarnej d.. a potem niech podleje w końcu z nieba.. spokojnie i długo, by w tę moją skałe zdążyło wsiąknąć.. Ja rzadko podlewam, ale ostatnie dni nic nie robię tylko leję wodę non stop.. bo mi szkoda ogrodu. I non stop zapominam o przestawieniu zraszacza..i tak sobie zalewam tu i tam..

O rachunku jeszcze nie myślę.. na szczęscie ścieki mam na oddzielnym liczniku.




Aniu u nas leje i pada na zmianę od pół godziny jakas większą chmura znowu nadchodzi. Bardzo się cieszę.


Czubajkowy Ogród 21:33, 01 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry


Trudno ją też było odróżnić od Chippendale, kwiatki upodobniły się do siebie i dwa krzewy zlały w jeden

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:33, 01 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
hastaty, rózowa od Agani



zaczynają jeżówki


Czubajkowy Ogród 21:29, 01 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
A na zakończenie tego dnia jeszcze jeden różany portret. Alchymist.
Taka była w ubiegłym roku - wydawała mi się taaaka duża! (przepraszam za łapankę w stroju roboczym)



A taka w tym - potwór

Ogrodowe marzenie Mrokasi 21:28, 01 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21531
Do góry
Na poprawę humoru wstawiam kwiatki .
Liliowce




Jeżówki - te Butterfly Kisses są słodkie

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies