Blaski i cienie nowego życia
12:19, 27 cze 2019
Aniu, bardzo się cieszę że coś tam robisz i że Cię cieszy. Co do patyczków to radziłabym Ci ukorzenione patyczki końcem sierpnia ulokować w doniczkach w takiej ziemi jak będą rosły i donoce zadołować. Bo u mnie wiele patyczków zmarzło i wiosną już nie wypuściły. Myślę że don8ce chronią sadzonki. Gdybym to wiedziała miałabym w tym roku łany hortensji bo Kindzia dała mi z 60 patyczków i połowa się przyjęła. A po zimie mam tylko 7 szt. ( tylk te co przesadziłam w inne miejsce).
Pod oknami robi się mały busz, w zeszłym roku męczyłam ten kawałek