Za drzwiami do ogrodu...
00:43, 24 cze 2019
I jeszcze niedzielny bukiecik dla Was na dobry początek poniedziałku
Ach te wojaże ogrodowe, cudne chwile, łapiemy jak promyki i chowamy do kieszeni wspomnień
On ci to jest, onmikołajek... Raz wsadzisz, wszędzie wylezie
![]()