Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Za drzwiami do ogrodu... 00:43, 24 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
I jeszcze niedzielny bukiecik dla Was na dobry początek poniedziałku
Za drzwiami do ogrodu... 00:32, 24 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Szałwia z przywrotnikiem, bardzo lubię to połączenie

W ogródku emerytki 00:31, 24 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Danko
Dziękuję za pochwałę ogrodu
Pokazanie zdjęć z Barcelony to chęć podzielenia się wrażeniami.
Liczę na wiele dalszych wspólnych lat z Wami, niespodzianki pewnie będą
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 00:30, 24 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Ale sobie innymi odczuciami wzrokowymi zrekompensowałam brak miejsca na zakupy. Dzisiaj już koniec, ale postaram się wrzucić sporo fotek z cudnych ogródków


Mój azyl na wichrowym wzgórzu 00:27, 24 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
anpi napisał(a)
Stąd to ja bym napewno z torbami poszła...,nawet gdybym ich nie miała


Emuś mnie cały czas pocieszał, że to wszystko złom i badziewie, ale pocieszanie marne, bo ja kocham takie klamoty



Miłkowo - sezon 2016-2022 00:27, 24 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
Milka napisał(a)

Dzięki, choć chyba na wyrost, aktualnie mnie u siebie się nie podoba, może wybrane fragmenty.
Nie wiem, co oni robią z netem, ale dziwne, po 15 latach stale problemy...




Jak ja kocham taka zwiewność. Masz tego towaru dużo a jakie piekne. Pierwszy raz u mnie zakwitły stipy to piękna trawa. U ciebie zieloniutkie u mnie czupryny złote.

Myślałam,że zrobiłaś urlop a tu jednak życie się toczy.

Pozdrawiam jeszcze idę popatrzeć.
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 00:22, 24 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry



Mój azyl na wichrowym wzgórzu 00:20, 24 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry


Mój azyl na wichrowym wzgórzu 00:18, 24 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry






Zielony zakątek z Antonówką 00:17, 24 cze 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry
- paproć

- Carex muskingumensis 'Variegata' 2szt.


oraz trzy hortensje bukietowe Wim's Red i Jaśminowiec wonny
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 00:15, 24 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry



A to to był istny raj. Tylko nie jak ma się jedną torbę na 2 osoby


Mój azyl na wichrowym wzgórzu 00:10, 24 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Wiesz, że na nie czekamy


To tak na początek. Spacerek po miasteczku. Kwiaciarnia




Mój azyl na wichrowym wzgórzu 00:04, 24 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
anabuko1 napisał(a)
Anitko dziękuję z foto-relacje z ogrodów Kapiasa.chociaz tak mogłam go zobaczyć


Ciesze się, że się podobało.

Wola życia



Za drzwiami do ogrodu... 00:03, 24 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Na razie nieśmiało...
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 00:01, 24 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
nicol21 napisał(a)
Super relacje z wizyt. Każdy ogród ma coś fajnego
W ogrodach Kapiasa byłam pare lat temu, u rodziców rosną 2 drzewa które mają się świetnie, niestety 2 ambrowce padły. Ojciec chrzestny - forumowy Sebek się nie starał chyba .
Już wtedy wpadł mi w oko ten włoski zakątek z ziołami . ALe widze że trochę się pozmieniało tam

Cieszą takie wycieczki, prawda?!


Masz rację troszkę się pozmieniało. A takie wycieczki cieszą bardzo. Doceniam bardzo, że mam taką możliwość. Chodzę sobie i zaglądam za ogrodzenia




Ogród Basi 00:00, 24 cze 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10939
Do góry
Danusiu, dziewczyny, czy wiecie co to jest na tych płatkach u moich powojników Mazurków? W ogrodzie rośnie kilka sztuk tej odmiany i wszystkie tak mają w mniejszym lub większym stopniu. Takie zielone plamy na płatkach, już w pąkach to widać.







Mój azyl na wichrowym wzgórzu 23:55, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Agania napisał(a)
Nasyciłam oczy...ale zapodałaś wielką dawkę fotografii...ładne ujęcia
z ogrodów Anpi i Agnieszki Agapant....Goczałkowice dla przypomnienia, ale z przyjemnością powspominałam

Teraz kolej na Twój ogród


Agatko swój już też pokazałam, żeby się nie fochnął na mnie, że go odstawiłam w odstawkę.
Teraz czas na inne



Ślady po bluszczu.
Za drzwiami do ogrodu... 23:51, 23 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
marba napisał(a)
Aniu, pięknie zakwitły Ci róże, co jedna to ładniejsza. A jak ma się Twoja różyczka "Dancing Queen? Zebrała się? Moja ma jednego pączka, na dniach zakwitnie.

Jedna wypuściła nawet nowy zaczątek pędu ,ale po kilku dniach niestety zwiędł i obsechł,mimo że róża ma mokro.Niedaleko ryje mi kret,może to jego wina Ale ten główny pęd jest marny ,góra jakaś czarna. nie wiem ,czy jeszcze jest jakaś szansa,czekam od nowa.A z drugiej nic nie będzie ,do tej pory nic nie wypuściła.Tylko ta zielona róża ,którą razem zamówiłam jakoś się zbiera,mimo szarej pleśni,która ja od początku atakowała.Wypuszcza po oprysku nowe listki i ma przyrosty.
Czekam na zdjęcie Twojej DQ
Inne moje róże bardzo mnie cieszą
Palais royal:



Mój azyl na wichrowym wzgórzu 23:50, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ach te wojaże ogrodowe, cudne chwile, łapiemy jak promyki i chowamy do kieszeni wspomnień


Ja mam te kieszenie już po brzegi upchane


To tu- to tam- łopatkę mam ! 23:48, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
tulucy napisał(a)
On ci to jest, on mikołajek... Raz wsadzisz, wszędzie wylezie


Sugerujesz, że mam się bać?

Niezawodna Bonica. Choć czytam, że Agnieszka z Jurajskiego się jej pozbyła.







I bukiecik na dobry tydzień.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies