Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 23:11, 23 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Kasia_CS napisał(a)

Przy tarasie wybudowana donica podwyższona z liliami, czoskami, jezówkami.. wszystkie zachwycałyśmy się czosnkiem Schuberta ma naprawdę ogromną średnice!!




Ach i Och!!!
Cudna kompozycja!
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:08, 23 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję Tobie Sylwio i Wojtkowi, oraz wszystkim miłym gościom dzięki którym spędziliśmy przemiłą niedzielę. Dziś tylko kilka fotek, ale będzie ich więcej.

Machamy do wszystkich odwiedzających wątek Sylwii.





Ale nam długi pociąg wyszedł, a byłby jeszcze dłuższy gdyby Młodież dołączyła
Dorotko ja się bardzo ucieszyłam, że udało Ci się przyjechać Dobrze, że pogoda jak zwykle nas nie zawiodła, jak na zamówienie była
Jak więcej błędów nie popełnić...... 23:07, 23 cze 2019


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Do góry
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 23:05, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Katkak napisał(a)

Przełożę Cię przez kolano zaraz. Do raju Anita, do raju. To raj, nie ogród.


No dobra jest trochę kwiatków w tym raju





Ogród z koniczynką 23:05, 23 cze 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ale ładnie wygląda z góry I chatka skrzatów też świetna, w którym miejscu ona jest?

Skrzaty mieszkają na pieńku pod bordową pęcherznicą, ten biały punkcik...


chciałam zrobić im ciekawsze lokum pod koślawym pniem z rojnikami, ale pień jest zmurszały i boję się go ruszyć, bo może się rozlecieć, a żeby umieścić pod nim pieniek ze skrzatami, to należałoby ten zmurszały podnieść i postawić na czymś, bo on sam w sobie jest pod spodem taki wklęsły , przez co bardzo ciekawy...ta wklęsłość tworzyłaby sklepienie nad skrzatami...w tej chwili tworzy taką mini grotę pod spodem...

a tu skrzaty jeszcze bez domku...
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 23:01, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Waclaw napisał(a)
Anitka,
dziękuję za przemiłe spotkanie. Jak fajnie razem posiedzieć i porozmawiać!


Ja też dziękuje. Ciesze się, że udało mi się dotrzeć.








Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 23:01, 23 cze 2019


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Enderek upolował na kolację kilka chrabąszczy, Cypisek na balkonie wciągnął parę ćem (mam nadzieję że tych bukszpanowych) i smacznie śpią.

Jak więcej błędów nie popełnić...... 23:01, 23 cze 2019


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Do góry
Pamiętajcie o ogrodach 23:01, 23 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
greg66 napisał(a)
trzcinniki kwitną


jeżówki


przetaczniki




Widzę, że masz te same trzcinniki co ja. W zeszłym roku mi nie kwitły więc cieszę się, że w tym roku kwitną. Jeżówki i przetaczniki mam na podobnym etapie co ty czyli czekamy .
Jak więcej błędów nie popełnić...... 22:58, 23 cze 2019


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Do góry
agata19762 napisał(a)
Hello gdzie aktualne foteczki ???

Pozdrawiam cieplutko


Cześć Agatko, z fotkami słabo bo ogród wysechł przez brak deszczu i te upały.
Trawnika właściwie nie ma, niektóre rośliny właściwie na wylocie, szykuje się trochę zmian.W tym tygodniu trochę popadało mam nadzieję, że wszystko zacznie wracać do normy. Ogarnęłam trochę bukszpany z przodu, jeszcze trochę cięcia mi zostało, mam nadzieję, że pogoda i komary na cięcie reszty popołudniami pozwolą.

Fotki z dzisiaj

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 22:58, 23 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Tu kolejne miejsce do posiedzenia z ciekawym rozwiązaniem nawierzchni


Nawet naparstnice postanowiły się położyć i odpocząć na soczystej trawce

Od środka widok na róże
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 22:54, 23 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
U JOli są różne fajne placyki, miejsca odpoczynku, wytchnienia - jak twraz wgłębnik z basenem - moze samego basenu nie ujęłam, ale nasadzeniia wokół już tak. Zakochałam się w molinii Karf Foerster, która siętu tak cudnie przewiesza

Z kolei nad nimi górują przepiękne róże na drewnianych mini pergolach

Po obu stronach wgłębnika
Znowu na wsi 22:53, 23 cze 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14162
Do góry


Końcowe fragmenty ścieżki przed pieleniem





Za drzwiami do ogrodu... 22:52, 23 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
katel napisał(a)


Aniu taki piękny ogród to można oglądzć i oglądać i nigdy się nie nudzi - niesamowite masz dodatki one tworzą ogród i dają mu duszę. Pashmina u Ciebie wygląda niesamowicie .

Na pewno kiedyś do Ciebie do ogrodu dotrę , mam takie marzenie, że kiedyś na kilka kursów zwiedzę ogrody Polski te otwarte dla zwiedzających i te ogrodowiskowe, na razie nie mogę sobie na to pozwolić ale mam nadzieję że kiedyś sie uda .

Komu się nie marzy taka trasa ogrodowa...?
Pashmina też mi się podoba, w tym roku już jest na co popatrzeć.
I New dawn zaszalała

Gliniasto, skarpiasto i wietrznie. 22:51, 23 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Katarzyna13 napisał(a)
Skarpa przed domem nabiera mocy.


italic text


Ale masz ładną tę skarpę. Szałwia pięknie wygląda.
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 22:49, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ta rabata w kręgu robi Ci niesamowitą robotę w sezonie, dobrze, ze sie na nia zdecydowałaś i że to byliny na niej zamieszkały, a nie co innego


Bardzo ją lubię A bylinki kocham i cały czas się ich uczę i obserwuje.



Pierwsze jeżówki blade.

To tu- to tam- łopatkę mam ! 22:49, 23 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Dobrze, że te cukierki nie dominują w całym ogrodzie. Niestrawności można by dostać.

Parzydło Kneiffi fajnie teraz wygląda.









Miętusy
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 22:48, 23 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Różne takie

Przy tarasie wybudowana donica podwyższona z liliami, czosnkami, jezówkami.. wszystkie zachwycałyśmy się czosnkiem Schuberta ma naprawdę ogromną średnice!!


Jeszcze raz fioletowe żurawki

Rzadko widuję Midnight rose (ta po lewej, o ile oczywiście się nie mylę)
Za drzwiami do ogrodu... 22:47, 23 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
anpi napisał(a)
Sylwia,jeszcze raz dziękuję za tak obszerną i szczegółową sesję ogrodu i raport ze spotkania Masz oko !!! Buziaki

Cieszę się Aniu, że Ci się podoba
Znowu na wsi 22:43, 23 cze 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14162
Do góry
Majka w krzakach



Ładnie odrasta posadzone w zeszłym roku cyrtomium




Ścieżki c.d. w szczegółach



po drugiej stronie lawenda szykuje się do kwitnienia, wąż gotowy do użycia ale na razie jet wystarczająco mokro

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies