Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W ogródku emerytki 22:08, 23 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Miłe zaskoczenie, ta miniaturowa lilia w ubiegłym roku nie kwitła, a teraz proszę

Kwitnie nowy powojnik

Kolejne miłe zaskoczenie na moim cudnym klonie nie ma śladów przypalania, a rośnie na patelni.

Zrobiłam na próbę domek dla owadów z gałązek forsycji / ma takie naturalne otwory / i coś tam zamieszkało
Mój ogrodowy pamiętnik 22:08, 23 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Dla kompletu wrzucam rabatę poziom -1. Nadal nie nazwałam tych moich rabat . Robiona na szybko więc na pewno w przyszłym roku przyjdzie mi ją poprawiać. Za mało koloru .





Kondziowy ogrod cz II 22:06, 23 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry

nowi mieszkańcy ogrodu jeszcze troszkę ostrożnie do obcych podchodzą

ślimaków nie będzie

astry szykują się do jesiennego pokazu
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 22:06, 23 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 22:04, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
mirkaka napisał(a)
Ależ masz pięknie
Czy bodziszek żałobny nie wysiewa Ci się, u mnie pełno go wszędzie. Myślę żeby już go ciąć, przed wysianiem.
Tniesz go do zera? Mój ma dolne listki już żółtawe więc będę ciąć do zera


Bodziszek u mnie też się wysiewa. Ścinam go do zera pod koniec czerwca. Odrasta po dwóch tygodniach i tworzy taką fajną kępkę. A w plecach rośnie mu już zastępstwo.






Moja działka na Dębowym Lesie 22:04, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
anpi napisał(a)
Aniu Twoja Elshorm prześliczna Dębolistna nie poskąpiła w tym roku kwiatów!
A powojniki to co jeden to ładniejszy,kuszą...


Bo Elshorm jest cudna.Ty tez ja zakupiłaś ??
Moje te dwie jeszcze male.Ale na drugi rok juz przy tch drugich lukach powinny być większe, to będzie ładniej i elshormowo w ogrodzie
Hortensja Debolistna tez w tm roku jest śliczna
Powojniki tez cieszą.

Mieniak tęczowiec

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 22:03, 23 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Kilka kadrów ze skarpy dziś wieczorem.
Uwielbiam ten moment, kiedy stipa szaleje, a śmiałek darniowy powoli przeistacza się w chmurkę.
Miłego oglądania

Kondziowy ogrod cz II 22:03, 23 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Kochane mordki nas pilnowały, bo może będziemy chciały się pobawić....



Moja działka na Dębowym Lesie 22:00, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
gogo napisał(a)
Jak cudnie u Ciebie, kolorowo i dorodnie, róże dają czadu
Zachód słońca nad zalewem, rewelacyjne zdjęcia, zresztą jak zawsze u Ciebie

Grażynko dziękuje.
Lato piękne.Kwitnień dużo.
Tloko sucho.Podlewanie idzie.a komary nie odpuszczaj.
Zachody slonca lubię.Ale jakoś mało na nie chudziałam .

Nad stawm zakwitlo

W ogródku emerytki 22:00, 23 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Grześ, dziękuję, miło czytać takie słowa
I ja się cieszę, że znam Ciebie / na razie dzięki Irence, ale kto wie.../ i Twój ogród, który mogłam poznać i się zachwycać.
I za wiersze na każdą okazję
Moja piękna stipa dla Ciebie


Za drzwiami do ogrodu... 21:59, 23 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

intryguje mnie od czego to???

Pojęcia nie mam...pewnie z jakiegoś złomu przytargałam,bo zardzewiałe i mi się spodobało...
Kondziowy ogrod cz II 21:59, 23 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Miałam się pytać czy to jest szczeć?

cudne macie dodatki, bardzo pasujące do klimatu ogrodu

o nasionka z tych dzwonków się uśmiecham

bzyków różnej maści u Was moc, bo ogród bardzo dla nich pomyślany
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 21:58, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
BKosimkArt napisał(a)
No trzeba przyznać że byliny robią robotę w ogrodzie... ich zmienność, kwitnienie na przemian jest niesamowita.
Pięknie Anitko!


Udało mi się tak skomponować tą rabatę, że cały sezon fajnie wygląda.




Za drzwiami do ogrodu... 21:56, 23 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

dopiero na fotce zauważyłam co na szali siedzi

Mam nadzieję że widać przewagę roślin nad robalami?
Działeczka Asi :) 21:55, 23 cze 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Kondziowy ogrod cz II 21:53, 23 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry

firany z winobluszczu w którym od pszczół się roi, ale lampa śliczna

róże już kończą, ale jakie ładne

Mój azyl na wichrowym wzgórzu 21:52, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
tulucy napisał(a)


To zestawienie mnie powaliło, piękne


To rozchodnik i drakiew.










W ogródku emerytki 21:52, 23 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Kwitną niektóre kaktusy, wystawione do ogrodu



Działeczka Asi :) 21:51, 23 cze 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Domek za płotem nie mój

Miejsce z kompostownikiem i wędzarnią/grillem









Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:49, 23 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Dziękuję Tobie Sylwio i Wojtkowi, oraz wszystkim miłym gościom dzięki którym spędziliśmy przemiłą niedzielę. Dziś tylko kilka fotek, ale będzie ich więcej.

Machamy do wszystkich odwiedzających wątek Sylwii.




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies