Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kondziowy ogrod cz II 21:49, 23 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
tylko rosliny które tu rosną zdradzaja co sie w tym miejscu kryje, przepieknie wkomponowane macie to oczko, bardzo naturalnie wygląda

pięknie te kule wyglądają

śliczny delikatny bodziszek

bardzo ładny kolor pierwiosnków
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 21:47, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
effka napisał(a)

O w punkt, to właśnie chciałam napisać, to nie będę się powtarzać.
C U D N I E!!!


Dziękuje.






W ogródku emerytki 21:47, 23 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Przed chwilą uświadomiłam sobie, że 18 czerwca stuknął mi " roczek " na O
Był to dla mnie najwspanialszy rok, od momentu posiadania ogrodu.
Było to możliwe dzięki Wam, wspaniałym ogrodowiczanom
Dziękuję wszystkim za każdą radę, podpowiedź, inspirację, dzielenie się wiedzą i roślinami, po prostu za wszystko
Dla Was w podziękowaniu
Działeczka Asi :) 21:45, 23 cze 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Kondziowy ogrod cz II 21:44, 23 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Oj za długa ta cisza, pół roku już
Ale, że miałam przyjemność ponownie gościć w Waszym wyjątkowym ogrodzie to kilka moich spojrzeń zostawiam na pamiątkęI Buziaki
a moje spojrzenie o dziwo najpierw powedrowało na tego jegomościa, świetny jest



i nawet kolory zmienił w trakcie sesji
A potem powędrowaliśmy w ogród
Działeczka Asi :) 21:44, 23 cze 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Działeczka Asi :) 21:41, 23 cze 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Kilka fotek z dzisiaj





Mój azyl na wichrowym wzgórzu 21:41, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Pięknie komponujesz te byliny! Z przyjemnością ogląda się takie harmonijne zakątki, bo niby busz, a wszystko do siebie pasuje i gra Pozdarawiam ciepło


Duża zasługa tego, że jestem monochromatyczna.






Choroby i szkodniki wierzb, wierzba 'Hakuro-nishiki' - Salix integra 'Hakuro-nishiki' 21:41, 23 cze 2019

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 327
Do góry
Mój ogrodowy pamiętnik 21:41, 23 cze 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Nowa12 napisał(a)
Tawułki i szałwie omączone ruszają, żurawki kwitną.






Hmmm ładnie tez mam tawułkę bordową tylko dopiero trzy tygodnie temu kupioną.
Choroby i szkodniki wierzb, wierzba 'Hakuro-nishiki' - Salix integra 'Hakuro-nishiki' 21:35, 23 cze 2019

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 327
Do góry
Mazan, nie widzę oprzędu.Część trocin jest sucha, część jakby lepka. Otwory jakieś znalazłam, ale pojedyńcze, nie wiem, czy to kornik. Sąsiadka mówiła, że jej wierzba wyglądała podobnie, tylko jeszcze kora odchodziła. Ona pryskała na mszyce. Wrzucę dokładniejsze zdjęcia. Jedna z gałęzi zeschła zupełnie, ale nie wiem, czy jest to powiązane.
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 21:33, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)
Tez wlasnie nie moge zrozumiec, jak mozna nie miec bylin. Tutaj niewiele ogrodowo-zakreconych w mojej okolicy. Wiec przewazaja ogrodki z trawa i zywoplotem. A to przeciez najciekawsze, kiedy ma sie byliny, bo ogrod caly czas sie zmienia, mnostwo owadow i ptakow jest


Ja teraz to tylko na byliny spoglądam.






W ogródku emerytki 21:30, 23 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Chodziło za mną krzesło i przyszło od sąsiada
Muszę oczyścić i pomalować i zrobić nietypowy w kształcie pojemnik na skalniaki.
Będzie stało na podwórku, razem z tymi ze zdjęć wyżej.
Nie wiem tylko na jaki kolor je pomalować, poradźcie
Na zdjęciu obok powieszone poidełko, ciekawe czy ptaszkom się spodoba.

Powiesiłam stare ramki na siatce / bo nie miałam już rudej kratki /, liczę, że zardzewieją
A w gazonie pod nimi posadziłam czerwonolistny klon nn, bo usechł rosnący tam świerk
Conica
Tak wyszło.

Mój azyl na wichrowym wzgórzu 21:29, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Waclaw napisał(a)
przyjemnie oglądać


Miłego oglądania.




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:23, 23 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
I Emuś po koszeniu trawnika i wyrywaniu chwastów wpychających się przez siatkę
relaksuje sie na stole i opala klatę
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 21:22, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
anabuko1 napisał(a)
Ech...I ja znam to upychanie.
Niby ogród nie z gumy. ..... z miesci niesamowicie dużo roślin .
I to pięknych jak widać u ciebie.


U nie guma coraz mniej rozściągliwa Ale upycham. Choć inni są w tym mistrzami.




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:20, 23 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry




Tu narazie jest ściernisko... 21:20, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
BasiaLT napisał(a)

Aniu możesz spokojnie uważać się za Matkę Chrzestną mojej dębolistnej bo kupiłam ją tylko dlatego że u ciebie tak bardzo mi się spodoba i mnie do niej namówiłaś.
oto twoja chreśniaczka


Hee hee jeszcze matką chrzestna nie byłam.
Ale miło mi że dzięki mnie ją kupiłaś. Twoj okaz piękny .
Moja też w tym roku piękna. Właśnie też ja dzisiaj pokazałam
Tu narazie jest ściernisko... 21:16, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
BasiaLT napisał(a)
W innych miejscach gdzie stipa jest lżejsza i tak się nie pokłada na razie ją zostawiłam. Tym bardziej że mam w tym roku znacznie mniejszą lawendę to akurat uzupełnia braki.

Cudne masz te stopy.
Moje były podlewanie ale zzolkly.I nie wiem czy coś Z nich będzie.
Ale parę jest zielonych.
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 21:12, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Bo u Anitki wszystkie zakupy sa zaplanowane, a nie chciejstwa jak u nas


Staram się pohamować swoje zapędy.





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies