Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 07:28, 28 maj 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cześć Ewelinko! Mam nadzieję tam się dzieje, nie miałam żadnych wieści z budowy wczoraj, pogoda była super. Dziś też słonko i niech tak zostanie.

Dostanę dzisiaj doniczki od Ani i czekam na 2 paczki z roślinami. Ups Do jesieni posadzę wszystko co mam a potem dam sobie na wstrzymanie, trochę trawnika jednak mieć tam będę

Znalazłam pana który mi tam skosi, ten ubiegłoroczny nie może ale na szczęście następny się znalazł. Trawa była po kolana, wszędzie prócz placu budowy. Myślałam żeby wypożyczyć kosę spalinową, ale bym się z tym naszarpała pół dnia, więc fajnie że to ktoś zrobi za mnie.

Nie mogę się doczekać sadzenia
____________________
Mój nowy ogródek
TeresaSz 14:41, 28 maj 2019


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
A czym pryskałaś bukszpany, bo też mam jakieś pajęczyny na moich
____________________
Ogród ze skarpą
popcorn 15:02, 28 maj 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Karate Zeon. Takie coś mam na gąsienice, liczę że pomoże.

pozdrawiam Cię
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 15:24, 28 maj 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Czytam , czytam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
yolka 17:02, 28 maj 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Mam nadzieje, że nie pada, u mnie leje od środka nocy, z tym że u mnie deszcz był potrzebny
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
popcorn 20:54, 28 maj 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Bożenko, pozdrawiam serdecznie i buziaki ślę

Jola, może stąd poszedł w końcu. Costam kropi ale nie jest źle. W piątek biorę pół dnia urlopu i jadę odebrać uzgodnienie wody do gminy i sobie poryję od razu odchwaszczę warzywa bo marchew na wierzchu ale jej nie widać bo perz

Posiałam do doniczek dynie, cukinie, fasolkę, posadzę do gruntu tak jak skiełkuje bo te siane wcześniej zgniły.

Jutro przyjdą doniczki od Ani i zamówione irysy, będę sadzić dziś przywiozłam ziemię. Jupi
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 10:28, 29 maj 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Niniejszym melduję że przez deszcze przez ostatni miesiąc przeżył jeden (jeden!!) pomidor w ogrodzie. Mam na parapecie jeszcze kilka od dziewczyn - tych mniejszych. Te większe myślałam że sobie poradzą spokojnie. Myliłam się

Wygląda na to że po raz pierwszy od wieków nabędę sadzonki pomidorów w tym sezonie. Ogłaszam porażkę produkcyjną, a niby wiem jak to robić Heh.
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 19:52, 29 maj 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
U rodziców. Masakra

____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 08:07, 30 maj 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Szkoda Twoich pomidorków , zawsze masz fajne odmiany a takich nie kupisz na rynku ale co zrobic nawet najlepszym się zdarza. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
popcorn 08:34, 30 maj 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
No cóż, nic nie poradzę, za późno żeby siać ponownie. Za rok nie kupię ziemi w biedronce, bo na nią zwalam niepowodzenie, buu.
Bożenko ta piwonia z okrągłymi listkami to piwonia Młokosiewicza.
Fajnie że zaglądasz i służysz dobrym słowem

Całuję!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies