Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Po nitce do kłębka ;) 15:46, 23 cze 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
Do góry

Małą zmiana na azaliowej
Wzbogacona o szałwie i przetaczniki będzie żyła też latem do późnej jesieni
Migawki z ogródka 15:44, 23 cze 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Trudno było robić zdjęcia. Słońce tak mocno operowało

Ja nie umiem robić fotek więc się nie będę wychylać



Ogrodowe marzenie Mrokasi 15:38, 23 cze 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Hosta śliczna. Nie szkoda ci się jej pozbywać? A wiesz jak się nazywa?

Dla ciebie różyczki Leonardo da Vinci

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 15:32, 23 cze 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Kasiu, miło mi bardzo że znalazłaś czas żeby do mnie przyjechać i że ci się podobało.
Ta szerokolistna trawa to turzyca rzędowa.Nie mam jej na słońcu więc z doświadczenia nie powiem.

Na pamiątkę

Działka prawie w Borach Tucholskich 15:23, 23 cze 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry


jodła grecka








Witam, i o radę pytam :-) 15:09, 23 cze 2019


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
Do góry
Rozplenica hamelm z brzozami - uwielbiam !



Róże, szałwię, graby , ostróżki, naparstnice . Zdjęcia z telefonu ....




Rododendronowy ogród II. 14:33, 23 cze 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Bogdzia napisał(a)

Jeszcze mogę dołożyc
tps://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/188/1881914/original.JPG[/img]

Pozdrówka Kasiu.


Gilowe stópki robią furorę, chciałoby się go połaskotać
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 14:31, 23 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
inka74 napisał(a)


I pytanie mam - w jakiej odległości są ML? One w pełnym słońcu osiągają gigantyczne rozmiary wszerz. U Zawitki widziałam na własne oczy i u Joasi (Ogród Joasi i Andrzeja od podstaw).



Miśki są co 70cm.
Wiem że one mocno urosną, ale zależy mi na tym, żeby kiedyś się zrosły
Zresztą chętnie podzielę za parę lat
Ogrodowe marzenie Mrokasi 14:15, 23 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21527
Do góry
April napisał(a)
Nie odbieraj mi pretekstu do odwiedzin u ciebie. Sama przyjadę po hostę. Ale ty jesteś zawsze mile widziana.
Próbowałam od siebie wgrać jakieś zdjęcia ale nie wchodzą


A nie, nie, nie zamierzam Cię odwodzić od przyjazdu, zapraszam serdecznie, hosta czeka .
Pokażę nasz ogród 13:59, 23 cze 2019


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4218
Do góry
Ganeczek. Średnio przez nas lubiany, ale jakże przydatny i w słońcu i w deszczu. Do przycupniecia z kawą i w przerwie od pracy.
Ogród do odnowy 13:48, 23 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry







nie tylko rośliny były interesujące





W ogródku emerytki 13:43, 23 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Zaczynają następne lilie.

To jest pnąca petunia, nasionka dostałam od Wioli Violaskom i tylko jedno wykiełkowało, ale mam

Zniknęły rude doniczki ze skalniakami
Teraz mają nowe mieszkanka, efekt wizyty na strychu
Miał być włocławek, ale przypomniałam sobie, że mi się potłukł, został tylko świecznik i wazon, a te się nie nadawały.

Ogród do odnowy 13:35, 23 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
W ogródku emerytki 13:32, 23 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Mam taką dziwną różę pnącą nn.
Przygięłam gałązki, a ona na nich słabo kwitła, za to na sterczących pionowo ma pełno pączków.
Co z nią jest nie tak?
Tak wyglądała na początku czerwca.



A tak teraz.
Ogród do odnowy 13:28, 23 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
urocze zakątki cieniste










Ogród do odnowy 13:22, 23 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Różany ogród w lesie








Funkie - Hosta 13:16, 23 cze 2019

Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 28
Do góry
Mam pytanie, co to są za odmiany host?

Tą zidentyfikowałam jako Francee

Ta to chyba Halcyon, ale nie jestem pewna, jedno zdjęcie w cieniu, drugie w słońcu



A ta już w ogóle nie mam pojęcia, to moja ulubiona

Proszę pomóżcie, bo chciałam sobie dokupić takie same ale nie wiem co to za gatunki

Pozdrawiam
Ogród do odnowy 12:39, 23 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
wykopanie tak głębokiej niecki na basen zaowocowało.... usypaniem piaskowej góry




przywarka japońska



hrtensje pnąca i anabell?



Ogród do odnowy 12:32, 23 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry






z podziwu nadal wyjść nie mogę jak April sama te roboty kamieniarskie osobiście wykonuje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies