Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W moim małym ogródeczku - Dorota 13:38, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję ślicznie, opakowanie będzie pomocne przy zakupie.
U mnie ogródek jest bardzo kolorowy, bo ja tak lubię. Nasz wnuk czasem jest bardzo humorzasty, uśmiech u niego nie zawsze gości na twarzy. Ja mówię, że to takie poważne dziecko, za poważne jak na swój wiek.




Piękne te twoje różne róże.
Trudno byłoby wybrać najpiękniejszą . Bo jak dla mnie wszystkie są naj...
Miłkowo - sezon 2016-2022 13:35, 21 cze 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Tj, złośliwość rzeczy martwych
Rośliny i ogród piękny,,jak zawsze

Dzięki, choć chyba na wyrost, aktualnie mnie u siebie się nie podoba, może wybrane fragmenty.
Nie wiem, co oni robią z netem, ale dziwne, po 15 latach stale problemy...



Miłkowo - sezon 2016-2022 13:25, 21 cze 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
Podziwiam, podziwiam kreatywnosci, cierpliwosci ale talentu gratuluje Ale zapewne calosc jak i reszta wyjdzie pięknie Pozdrawiam

Danusiu, zobaczymy, na razie ciągle coś poprawiam dzięki
Miłkowo - sezon 2016-2022 13:12, 21 cze 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
agata19762 napisał(a)
Irenko fajnie,że jesteś !!!
Stipę masz cudowną u mnie po zimie i po tych deszczach padła.
Siewki jakieś biduly znajduję.

Jak Ty to wszystko ogarniasz ? Szacun.

Ja też nie lubię new dawn szybko się sypie
Szału nie ma.

Pogoda nie rozpieszcza ani roślin ani ogrodników


Teź coraz częściej mam dość wszystkiego !!!

Problemy zdrowotne, w pracy ...w ogrodzie teź tony roboty.
Plany miałam dzisiaj i pada deszcz potrzebny fakt

Myję okna bo mam nerwę !!!

Pozdrówka zostawiam !!!

Agata, im więcej Ciebie czytam, tym bardziej żałuję, że nie spotkałyśmy się u mnie, musisz znowu wypad zaplanować, do mnie

Tyle młodsza, ale jest wspólne myślenie, odczucia i język, ha ha...w pisowni. Tyle rzeczy identycznie oceniamy.
Tak sobie myślę, że ogród super, ale aby nas nie odcinał od czegoś innego, żeby człowiek nie myślał, że urlop i ogród cierpi, że nie zrobione, przypalone..itd. Nie ma ogrodu bezobsługowego, ale racjonalnie, coś trzeba wybrać, Tobie całkiem idzie zgrabnie, poza donicami, nachodzisz się z podlewaniem!!
A, o szkodnikach nie piszę, Ania z Rzeszowa pokazywała, mnie na to czasu nie starczyło. Żerują do woli
Buziaki..jednak, jak człowiek się poznał dawno temu, pamiętasz? Kubuś malutki był

Ogród kwiatowy 13:03, 21 cze 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Ogród kwiatowy 12:58, 21 cze 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Aleksander Mc Kenzie

Super Dorothy

NN
Miłkowo - sezon 2016-2022 12:58, 21 cze 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Alicja169 napisał(a)
No to już "pohulałaś" Irenko, Twoja Awangarda jest super Ciekawe i nietuzinkowe dzieło, po skończeniu będzie hitem Ogrodowiska
Podziwiam Twój zapał, choć zaklinasz, że siły i chęci czasem zawodzą
Pytasz "po co mi to", więc odpowiadam (choć pytanie nie do mnie) - po to abyśmy mieli co podziwiać, a Ty żebyś miała satysfakcję Noo....Buziaki

A sobie ciut filozofowałam
Alu, naprawdę wolna jestem, robię raczej to, na co mam ochotę niż muszę, muszę przeważa w pożądanych działaniach
Tak sobie polatałam po i chyba nikt w Polsce w te szyszki się nie bawi, to naprawdę trudne zajęcie, ale jakoś je polubiłam, uspokaja mnie, jak plewienie
Co rok o tej porze narzekam straszne!!buziaki bardzo miło wspominam spotkanie, jesteś wzorem dla wielu kobiet, mądra, bystra, zorganizowana i w kondycji
NN

martagony błyskawicznie przekwitły
mam jeszcze w innym kolorze
ale znowu się wysieją


ostróżki tylko białe przetrwały
czyli po 5 latach giną i zabawa od nowa
nie dla mnie..
Ogród kwiatowy 12:55, 21 cze 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry

Bouquet Parfait za nią Bukavu

Sweet Cover, w środku Aphrodite
Ogród Małej Mi 2017 12:54, 21 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
Mala_Mi napisał(a)

Dla Ciebie obiecane







Ania ty większa specjalistka oczkowa ode mnie. Nie wiedzialam o tej koniczynce ona sobie rośnie przy brzegu w wodzie nie posuwa się dalej w głąb. Czy to bylina i czy długo ja masz.
Mam wodę czysta bez glonów ale ma taki odcień zielonkawy może to odbicie z drzew. Poczytam o tej koniczynce.


To roślina z rodziny paproci, pod ochroną.
Ogród do odnowy 12:49, 21 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Agnes Schillinger











pierwszy kwiatek Chery Fluff, choć późno wzeszła to pierwsza kwitnie. A ten clematis ciągle kwitnie w półcieniu





Ogród kwiatowy 12:48, 21 cze 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Przekwitający Pilgrim
Ogród kwiatowy 12:45, 21 cze 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 12:43, 21 cze 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
anabuko1 napisał(a)

WAW!!Nom cudniasto porostu

Dzięki Aniu, są plusy i chyba więcej minusów z samosiewu stipy
Za rok coś wymyślę

czerwona róża doczepiona do pni, to róża okrywowa, nie tnę jej i taki efekt


w donicach rośnie
po 3 tygodniach w końcu dotrą kolejne
to elementy na ogrodzenie, zaaranżowane na donice, super kolor i faktura

róże od 22 lat są mega sprawdzone
bardziej odporne na choroby, bo już tyle przeszły
Ogród do odnowy 12:43, 21 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
mrokasia napisał(a)
Gosiu, chodzi o firletkę kwiecistą? Jeśli tak i coś zostanie to chętnie przygarnę .



taką fioletową, białą dopiero kupiłam i mam nadzieję na przyszłoroczne siewki


tu z lewej

Ogród kwiatowy 12:41, 21 cze 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Deep Impression

Deep Impression za nią Angela

Bailando

Kalmar Castle
Gożdzikowa - wiejski ogród 12:38, 21 cze 2019


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Milego dnia życzę



Miłkowo - sezon 2016-2022 12:35, 21 cze 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
Irenko, wszyscy tak mamy. Do upałów niezwyczajni, ale i bez roboty też nie umiemy. Chaos w naszych ogrodach, a kiedy ten porządek? Piwonie do obcięcia, róże do wycięcia, rodki do wyskubania. Od piątku u mnie kilka dni ma być chłodniej. Może zdążę?

Róż w nowej rabacie? O ja cię! Trzymam kciuki i zdrowie szanuj. Buziaki.

Hania, jesteś wyjątkową kobietą
Kiedyś upały dla mnie, to jak dla ryby woda, dziś..jak nieżywa ryba na brzegu
Mam wszystko do zrobienia, co wymieniłaś, ale komary!!! wracam koło 20, to tak naprawdę nic mi się nie chce.
Mój ogród do 20 maja jest super, teraz nie, niby ok, ale na moje oko, za dużo mnie drażni.
Mam niebieski, czerwony, na końcu róż, czemu nie może dziecinny i romantyczny, ale lubię go
Złamany ciemnym grafitem, jak skończymy, będzie ze smakiem i spójnie.
O zdrowiu w nocy myślę hym, różnie jest ale czeka mnie mega wyprawa, to sobie życzenia wymyślę pod ścianą płaczu. Buziaki



maruna z naparstnicą, wg mnie idealnie

Mokradło... i mój ogród 12:30, 21 cze 2019


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Do góry
Do trzech razy sztuka. Za pierwszym razem przywiązałam pomidory do rurek tunelu. Podczas burzy pomidory zostały połamane.

W zeszłym roku pomidory dostały zarazy ziemniaczanej, bo źle wietrzyłam
A dziś
Działka prawie w Borach Tucholskich 12:20, 21 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
ZbigniewG napisał(a)
Ela to Frisbee Petticoat i Miss Saori(przypełniona)


tak wygląda to z tarasu przy porannej kawie





czy te odmiany rosną w gruncie?
Miłkowo - sezon 2016-2022 12:14, 21 cze 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Irenko super, że Jesteś znowu Czytam o problemach z netem i o tym, że już relacja Busem jest
Stipa faktycznie mocno się u Ciebie rozbujała.
Też bym nie wiedziała co zrobić bo z jednej strony super wyglada i niejeden na forum o tak dorodnej marzy, ale rosna tam przecież inne rośliny i miejsca nie mają.
Obraz z szyszek, podziwiam za cierpliwość w jego wykonywaniu, mnie by chyba zabrakło

Zawsze jestem z Wami
Ale czas, praca, samo życie i nie da się...jestem mega wolna, jak ślimak, no i technika która mi psoci
Będę musiała je powiązać dołem, bo nie da się przejść, mnie nie przeszkadza, ale nie jest estetycznie po deszczu, lubię luz, ale i porządeka mężuś je nie lubi w fazie kwitnienia.
Mam fazę na rękodziełoczy będzie fajnie, nie wiem. Buziak Sylwia




wiosną lub jesienią rewolucja pod łukami, nie ogarniam tego, co jest
szkoda mi róż, ograniczę powojniki, wywalę trawy, o ile je wykopię

pluskawice zielone są nie do wywalenia, szkoda że te ciemne i pachnące stale cudują
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies