Rozpoznawanie roślin iglastych....
17:45, 15 lis 2018
Kupiłam te trzy iglaki kiedy miały jakieś 50 cm wysokości jako świerki serbskie.
Czy z tych zdjęć jesteście wstanie wywnioskować, że to faktycznie są serby?
Srodkowy ma żywszą zieleń i bardziej gładkie gałązki. Boczne mają takie nastroszone gałązki. Od spadu igły wyglądają tak samo.
Gałązki środkowy
Gałązki boczne iglaki
Czy z tych zdjęć jesteście wstanie wywnioskować, że to faktycznie są serby?
Srodkowy ma żywszą zieleń i bardziej gładkie gałązki. Boczne mają takie nastroszone gałązki. Od spadu igły wyglądają tak samo.
Gałązki środkowy
Gałązki boczne iglaki



