Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 20:58, 22 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Napia napisał(a)
Piękna jesień, a klony zachwycają
Muszę przyznać, że niesamowite wrażenie robi ogród na tle wzgórz - ten zapożyczony krajobraz sprawia, że ogród wydaje się olbrzymi. super.


Agnieszko klony mnie nie zawodzą...tej jesieni słabiej, ale jednak mają swoją moc

Te tereny powyżej zawsze chcę ogarnąć, dlatego chodzenie po otaczających nas
górach tak bardzo uwielbiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:14, 22 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Cudowne te klony, a na tojady się obrażę, już tyle razy miałam i mi gina - jak ostróżki. Widocznie nie wszystkie rośliny wszędzie chcą rosnąć


Klony są wow...tojady pielęgnuję...wszystko wokół nich wykopuję...ot taka dbałość

Teraz sieję byle jak i byle gdzie...chcąc mieć coś więcej

Klimat nasion i liści mam wszędzie...grabię, odkurzam, kto korzysta...?
teraz rabaty w liściach...tak jak u Ciebie...nasion mam sporo...na przedwiośniu znowu będzie zabawa
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:20, 22 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dzisiaj akurat upiekłam chlebek....Maglesi przepis...ale chlebek inpsirowany


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Margarete 21:54, 22 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Cudnie u ciebie Agata. Zawsze czarują mnie twoje klony i ich kolory. Ale i pozostałe fragmenty ogrodu masz śliczne. SumAki rozświetlaja rabaty a metasekwoja jaka fajna

U mnie mój klon Artropureum też w tym roku w dużej części najpierw zasechl i zbrązowiał zanim przebarwił się na jaskrawo purpurowy odcień. Wczoraj byłam w arboretum w Rogowie( fotki u mnie- zapraszam) gdzie jest największy i najstarszy zbiór klonów palmowych i klonów japońskich w Polsce i tam przewodnik narzekał na takie samo zjawisko u wielu egzemplarzy klonów w tym roku. Pidpytałam go czy taki stan rzeczy nie wpłynie na kondycję klonu w przyszłym roku i on mnie pocieszył źe nie. Oczywiście gdyby takie suche i ciepłe okresy były kilka sezonów podrząd to pewnie w końcu dałoby to zgubny kpskutek ale jednorazowo to nie.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 21:57, 22 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Marzy mi się jeszcze jeden taki klonik Dissectm, o mocno powcinanych listkach, delikatny i przebarwiających się jesienią.
A twój ile m lat ? Jest śliczny. Gdzie kupowałeś ? Pamiętasz ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
mira 22:00, 22 paź 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Obejrzałam Twoją jesień, metasekwoja mi się podoba bardzo, klony wiadomo
tojady cudowne - nie mam - chyba nie można mieć wszystkiego ale ta metasekwoja hmm
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Magleska 22:16, 22 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18616
fiu fiu Chlebuś mniam ......co prawda troszkę inaczej wygląda niż mój ale najważniejsze ,czy smakował ? kształt każdy robi taki jaki lubi


ps. to prosty przepis .....trochę poeksperymntuj z temp.pieczenia i ilością wody .....dostosujesz wtedy pod siebie


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Waclaw 16:14, 23 paź 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Agania napisał(a)
Dzisiaj akurat upiekłam chlebek....Maglesi przepis...ale chlebek inpsirowany




mniam
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Kasya 16:16, 23 paź 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42053
a gdzie przepis ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gosiek33 16:18, 23 paź 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Pysznie wygląda
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies