Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowe szaleństwo ... 20:57, 11 lis 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Do góry
Mija kolejny piękny jesienny dzień. Piękna pogoda i piękne święto.
Z okazji święta 100 lat niepodległości naszej Ojczyzny życzę wszystkim Ogrodowiczanom wszystkiego co najpiękniejsze.

Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:39, 11 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
oho chyba mnie zobaczył...



Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:34, 11 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:33, 11 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



niezwykle trudno było ostre zdjęcie zrobić bo to bardzo ruchliwy ptak, niknie w trawie, a do tego ta mgła
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:28, 11 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
linię brzegową skryły suchodrzewy






Fajne te suchodrzewy u Ciebie a ja ciągle jeszcze nie mam pomysłu gdzie swoje wsadzić i na razie je zadołowałam tylko
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:25, 11 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Bo ten niecodzienny i rzadki gość był wczoraj i to wiem, że dzięcioł zielony



Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:20, 11 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Bożenko, Jolanko, Kasiu dzisiejszy gość z daleka focony
Nie wiem który to z dzięciołów, Któraś wie? Podpowie?



Osiedlowy ogródek 20:07, 11 lis 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
taaak...tylko jak je przenieś do siebie...

A gdyby cisy dać tak, to by było dobrze?



...uDany ogród 20:05, 11 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Katkak napisał(a)
Jednym słowem piękny, wyjątkowy dzień.


Kasiu totalne lenistwo, wzorowałam się na nim

Moja bajka 20:00, 11 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Katkak napisał(a)



Wow Kochana jaki medal!!! Tyle że na foci głowę i nogi obcięło, a Ty wylaszczyłaś sie tak że miło oglądać
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:57, 11 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Agania napisał(a)
Luk z mojej pracowni

...cudów nie ma, ale mam lustro w pokoju



O przepraszam - cudo odbija sie w lustrze

Kociak boski, moja młoda ogląda z radością
Osiedlowy ogródek 19:53, 11 lis 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
O takie nasadzenia chodzi? o te kolorowe plamy roślin? że takie łezki?




Ogród w remoncie 19:49, 11 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
anka_ napisał(a)
Asiu no zobacz że się mieszczą. Trzy kuleczki (liczę 1m średnicy) i molinie (to na żółto i bodziszki (niebieskie). A nad tym wszystkim królująca Ola (pień-brązowa kropka)


Ale jestem upierdliwa.


Zobacz Aniu, mój pierwszy zamysł był właściwie taki


Podobnie co?
Tyle, że później spodobała mi się propozycja Pszczółki z umieszczeniem poduchy na rogu tej rabaty i powtórzenie tego po drugiej stronie tego przejścia czyli pod śś. I w ten sposób tylko tak te trzy cisy zmieścił by się
.

I jak lepiej?
ogród (nie)Mocy 19:29, 11 lis 2018


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Do góry
cześć Dziewczyny jak to można się ciągle czegoś uczyć na O. ! nie wiedziałam, że cebulkowe można tak sadzić, w doniczki do gruntu? czy ja znowu czegoś nie zrozumiałam? Wczorajszy wieczór i do południa dziś oczy wyczytywałam na forum , szlajam się po wątkach i zachłannie chłonę, aż w głowie mi się kręci.Ale i wiary dodaje i sił, bo niektórzy z takich ugorów jak mój stworzyli takie cuda..aż chce się robić.

Właśnie przekopuję przód , tam gdzie latem miałam aksamitki i nieudane rabaty z dalii i kan. Dostałam jakieś cebulki od Teściowej, podobno to liliowce, ale czy na pewno to się okaże w przyszłym roku jak zakwitną

N razie ten teren malutki traktuję jako przechowalnię- posadziłam takie coś, też od Teściowej- u niej to rozrosło się po działce, i podobno, ma żółte kwiatuszki latem ale oczywiście nie wie, jak się ta roślinka nazywa- może Wy pomożecie mi zidentyfikować tego NN? łodyżka zdrewniała, powyginana jak paluchy wykręcone artretyzmem, że tak niepoetycko porównam.



No i wraca mi pragnienie nieodparte zagospodarowania choć tego wejścia do właściwie tu na ganku najwięcej w lecie podsiaduję, bo jest cień .. Przekopię z obornikiem i mączką jeszcze raz- kawałek tam przy donicy widać, że jeszcze nie zdążyłam, ale już ciemno się zrobiło i nic nie widziałam. Pierwszym zrywem zakupiłam oczywiście wierzby Hakuro nie muszą tu zostać..Wyczytałam od Toszki, że brzydną z wiekiem.
Plan na ten rok mam taki,żeby ziemię wzbogacić- w roku poprzednim, kiedy jeszcze nie znałam O. , rozwiozłam na tym kawałku taczkami piach i ziemię ogrodową, podobno z kompostem była.
Nie wiem czy to wystarczy, żeby w przyszłym roku coś zacząć tu sadzić? No jak dziecko, chcę jakąś nagrodę mieć, żebym siedząc na ganku nie patrzyła na bujne chwasty i nieudane rabatki z jednorocznych. Tak to wygląda, pasek ma 4x 8m( na bałagan nie patrzymy ):
widok od strony ganku, gdzie przesiaduję


i od dróżki:







Ogród pod akacjami 19:25, 11 lis 2018


Dołączył: 11 lut 2018
Posty: 233
Do góry
Figaro napisał(a)
Kiedy znowu cos Mario wstawisz bo lubie tu zagladac.


Mówisz, masz.



Moja ulubiona dalia



Pozdrawiam
Maria J.
To tu- to tam- łopatkę mam ! 19:25, 11 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Tak to Ola. W tym roku ma nad wyraz dużo owoców.



Wizytówka - Moja bajka 19:11, 11 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Moja bajka 19:09, 11 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry


róża i powojnik tworzą ładny kontrast
Moja bajka 19:04, 11 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Moja bajka 18:57, 11 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

to poidełko Made by Sylwia to dla mnie prawdziwe dzieło sztuki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies