...uDany ogród
17:06, 11 lis 2018
Kasiu, ale warto było trochę się namęczyć bo wyszła bardzo ładna, jesienna fotka
U nas dzisiaj cudowna pogoda jak przystało na takie huczne święto.
Dzień mamy leniwy i nic nie robimy, dopiero przed momentem wróciłam z obchodu ogrodu.
Zawiozłam Dużego do kościoła, w liceum chodzi w poczcie sztandarowym i dzisiaj musiał się stawić na uroczystościach.
Mgła jest przepięknym zjawiskiem, choć dla kierowców dość uciążliwym...
pięknie ją uchwyciłaś w swoim ogrodzie!
