Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

...uDany ogród 17:06, 11 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
pestka56 napisał(a)
Żebyś wiedziała jak się nagimnastykowałam z ustawianiem ostrości. To moje g...ko Olympus nie chwyta ostro takich małych elementów i grymasi jak przysunąć się za blisko. Po prostu karuzela z przeszkodami

U nas dziś cały dzień mglisty znowu, ale wieczorem powiał leciutki wiaterek, więc może jutro będzie słońce. Na szczęście są twoje zdjęcia, bo inaczej smutno by było.

Mgło to dziwne zjawisko jeśli chodzi o przenikanie światła. Niektóre kolory aż szczypią w oczy np. taka sobie Spartyna grzebieniasta



Kasiu, ale warto było trochę się namęczyć bo wyszła bardzo ładna, jesienna fotka
U nas dzisiaj cudowna pogoda jak przystało na takie huczne święto.
Dzień mamy leniwy i nic nie robimy, dopiero przed momentem wróciłam z obchodu ogrodu.
Zawiozłam Dużego do kościoła, w liceum chodzi w poczcie sztandarowym i dzisiaj musiał się stawić na uroczystościach.

Mgła jest przepięknym zjawiskiem, choć dla kierowców dość uciążliwym...
pięknie ją uchwyciłaś w swoim ogrodzie!

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 17:06, 11 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry




Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 17:03, 11 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 16:57, 11 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Remont elewacji garażu ma się ku końcowi. Jedynym problemem jaki został do rozwiązania to zniszczone cokoły. Są mocno ukruszone. Wymyśliłam żeby je zakryć, wybuduję takie donice na pnącza

https://pin.it/a2c4unu5i2zknj
Zaizolowałabym te cokoły przeciwwilgociowo i postawiłam długie donice z takich betonowych obrzeży wys. 30 cm
[]
Donice stałyby na podbudowie z grysu, czy 30 cm ziemi wystarczy na dobre zimowanie pnączy? I jakie pnącze na zachodnią ścianę byłoby najlepsze?
Na północną chyba tylko bluszcz?
Mam zdjęcie jeszcze z tynkowania i tu widać te niskie brzydkie cokoły
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:50, 11 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Ozzy...wygonił się po ogrodzie i pięknie pozował



Ogród w mieście-ogrodzie 16:48, 11 lis 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Kurczę Andrzeju, wiesz jak ja zazdroszczę ci tego wjazdu.


Co to za roślinka po lewej stronie?
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:45, 11 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Moja jedyna brzoza Doorenbos


stare wrzosowisko


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:34, 11 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Nowe góry, dziury i korytarze w trawniku...wciąż mam wielkie szkody w najbliższej tarasowej okolicy



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:31, 11 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Sesja z Ozzym




Ogród w remoncie 16:31, 11 lis 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Asiu no zobacz że się mieszczą. Trzy kuleczki (liczę 1m średnicy) i molinie (to na żółto i bodziszki (niebieskie). A nad tym wszystkim królująca Ola (pień-brązowa kropka)


Ale jestem upierdliwa.
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:26, 11 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Dzisiejsze zachodzące słońce i nasz nowy księżyc



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:21, 11 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Luk z mojej pracowni

Biurko mam i półka już zawieszona...cudów nie ma, ale mam lustro w pokoju
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:19, 11 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Dzisiejsze popołudnie u nas pięknie w mieście smog




dzisiaj popływałam na pływalni
Osiedlowy ogródek 16:14, 11 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Kokesz napisał(a)


Przed lawendą posadziłam seslerię jesienną z tyłu wysokie żółte liliowce.
Przed nią będą na wiosną tulipany a później chyba jeżówki?




Co masz na myśli, mówiąc że jeżówki dasz? Że przed lawenda na miejscu tulipanów jeżówki? Ale to zasłonisz lawendę większością odmian, a chyba nie to masz na celu? Ale jakby dać np Meringue, to by w sumie była niższa od lawendy.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 16:01, 11 lis 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 6671
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)


Sylwio na żółto co się ci tak przebarwia? Szukam jeszcze czegoś w takim kolorze jesienią.
Ogród w mieście-ogrodzie 15:50, 11 lis 2018


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Do góry
Moja bajka 15:17, 11 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

Kiedyś będzie tu ogród 15:12, 11 lis 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
anka_ napisał(a)
Nowy mieszkaniec na kwaśną - Debutante


Piękne pąki. I widzę, że szarego anioła stróża już też ma.
Ogród z koniczynką 14:48, 11 lis 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Kilka dni temu przed muszlą zrobiłam małą rabatkę, posadziłam berberysy Fire Ball... kolor listków daje po oczach, ale niebawem pewnie wiatr je zabierze...dosadzę jeszcze chyba bukszpany i może trawki...
Ogród w remoncie 14:21, 11 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
anka_ napisał(a)
Asiu a jakie wymiary ma ta rabata, że nie wejdą trzy kulki?


To wymiary, zielony pasek tujki, rabata mierzona od pni szmaragdów. Pewnie wcisnęłabym trzy ale gdzie jeszcze trawy i bodziszki, bez nich to już nie to samo.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies