Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mokradło... i mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mokradło... i mój ogród

MalgosiaW 20:47, 20 paź 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Kasiolaaa napisał(a)
dziewczynki gdzie zamawialyscie róze szkoda ze Elfe nie bralas bo ja ją mam i jest piekna


Brałam w F. (Gdyby ktoś się nie domyślił wyślę wiadomość na priv). Większość róż, (chyba prawie wszystkie) mam od nich. Bardzo szanuję właściciela, bo ma anielską cierpliwość. Ja trochę męcząca jestem czasami .

Wiem że Elfe piękna, kiedyś znajdę i dla niej miejsce . Teraz niestety potrzebowałam bardziej żółtej, padło więc na The Pilgrim.
AgataM 20:56, 20 paź 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Witaj. Zakupy super Masz, jeszcze piękne Pastelle. Moje też kwitly jak szalone. Jestem z nich (19 sztuki)bardzo zadowolona. Są niezawodne. Dzisiaj je przyciełam na zimę.
Tworzysz piękny ogród. Jestem cichym kibicującym podglądaczem
Pozdrawiam gorąco
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
MalgosiaW 21:13, 20 paź 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Anda napisał(a)
Ależ Ty masz odważne zestawienia, Crocus do Soul i Margarete do Williama Mocne kontrasty
Wiem, że mocne kontrasty . Ale one w grupie rosną, z innymi różami bledszymi i nie I to mi się podoba. Np Crocus Rose przesadziłam teraz od Chippendale, bo mi się zlewały. Róża Chchippendale u mnie w czerwcu była kremowa jak Crocus.


MalgosiaW 21:16, 20 paź 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
AgataM napisał(a)
Witaj. Zakupy super Masz, jeszcze piękne Pastelle. Moje też kwitly jak szalone. Jestem z nich (19 sztuki)bardzo zadowolona. Są niezawodne. Dzisiaj je przyciełam na zimę.
Tworzysz piękny ogród. Jestem cichym kibicującym podglądaczem
Pozdrawiam gorąco


19 szt.! Też bym tyle chciała. Ja mam tylko 4 Super, ja podglądam Twój ogród
Dorota123 22:03, 20 paź 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pięknie rosną i kwitną Ci róże, widać że im odpowiada to miejsce.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
MalgosiaW 10:22, 21 paź 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Dorota123 napisał(a)
Pięknie rosną i kwitną Ci róże, widać że im odpowiada to miejsce.
Dziękuję. Myślę, że będą rosły jak szalone na różance. Wody i słońca im tam nie brakuje
Anda 11:49, 21 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33546
Piękna masz różankę A odważne nie znaczy złe Fajnie, że potrafisz je tak zaaranżować, żeby nie zlały się w jedno.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
gosika67 12:05, 21 paź 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Dziewczyny -pasjonatki róż ja planuję dosadzić trawy (małe) na różance, mam tam już lawendy i sasanki, jest tam słońce, co proponujecie?
Zakupy ładne poczyniłaś, pooglądam na necie Twoje nabytki, może na coś się skuszę, bo ja w tym roku na jesień nic nowego nie nabywałam.Na wiosnę ruszę i muszę przerobić tą różankę (koniecznie).Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Anda 13:01, 21 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33546
gosika67 napisał(a)
Dziewczyny -pasjonatki róż ja planuję dosadzić trawy (małe) na różance, mam tam już lawendy i sasanki, jest tam słońce, co proponujecie?
Zakupy ładne poczyniłaś, pooglądam na necie Twoje nabytki, może na coś się skuszę, bo ja w tym roku na jesień nic nowego nie nabywałam.Na wiosnę ruszę i muszę przerobić tą różankę (koniecznie).Pozdrawiam.


Klasycznie to Stipa pasuje
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
MalgosiaW 14:33, 22 paź 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
gosika67 napisał(a)
Dziewczyny -pasjonatki róż ja planuję dosadzić trawy (małe) na różance, mam tam już lawendy i sasanki, jest tam słońce, co proponujecie?
Zakupy ładne poczyniłaś, pooglądam na necie Twoje nabytki, może na coś się skuszę, bo ja w tym roku na jesień nic nowego nie nabywałam.Na wiosnę ruszę i muszę przerobić tą różankę (koniecznie).Pozdrawiam.


Stipe mam posadzoną z różą Acropolis (zdjęcie jest wcześniej). Myślę, że fajnie wyglądałaby ta trawa z lawendą.
Z niższych z różami rosną u mnie brązowe turzyce: Bronze Perfection i Milk Chocolate (w jej przypadku zobaczymy czy przezimuje)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies