Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Jeżówka - Echinacea 16:55, 28 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
Piękne masz jeżówki, Ewo. Jaka to za odmiana?
ewsyg napisał(a)
Podwórkowa rehabilitacja 16:42, 28 paź 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Nallar napisał(a)
Jak ja kocham zakończone prace budowlane......
Szybko się uwinęliście My z remontów i przeróbek chyba nigdy nie wyjdziemy.
Kurdupelek za kierownicą mnie rozbawił.


Witaj Ewo Tak, to co zrobili fachowcy to poszło szybko ale teraz zostały prace, które my mamy zrobić i tu już tak łatwo nie ma.
Z pozytywów to z wiadomego Ci święta oprócz kwiatów ciętych dostałam stary drewniany stolik do renowacji i kilka równie starych wiklinowych koszy. Mam też futryny bardzo stare w które wstawię lusterka i powieszę po obydwu stronach w wejściu do tej zaplanowanej kuchenki letniej.
Będę miała nad czym dłubać w długie jesienne wieczory
Mały biały jest słodki i ma ciekawy charakterek
Buziaki
(powojnik Ruby)

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:35, 28 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wianek mozolny, ale rewelacja I jego kolorystyka bardzo mi się spodobała

Dziękuję Sylwia, teraz muszę odrestaurować wianek z szyszek sosnowych,
wszystkie szyszki odpadły...już latem było widać...

Kończę pracownię, wczoraj skręcałam półkę z Ikea i się zatrzymałam,

brakuje mi sprzętu...muszę kupić wkrętarko -wiertakę, plecki wkrętem?.... nie podejmuję się...

Dodatkowo potrzebuję ściski, wkręty do ściany, bo nie było w zestawie i klej wikol lub akryl,
no nie wiem jaki klej najlepszy jest na laminat....
muszę dopytać w castoramie?
a za oknem

To tu- to tam- łopatkę mam ! 16:29, 28 paź 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Łaziłam tak sobie po ogrodzie w porze poobiedniej i z tego zakątka nie mogłam wyjść. Urzekł mnie kolor nieba.
W tę stronę było normalnie

Jak pięknie Gruszeczko!
Umarłam
A deszczyk niech sobie pada bo to zbawienie dla roślinek.
U mnie też siąpi.
Pozdrawiam
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:26, 28 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Dzisiejszy chlebuś

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:25, 28 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Anitka napisał(a)
Widoczkami ogrodowymi i tymi dalszymi się zachwycam. Ten "odkurzony dwulatek" śliczny, dużo cierpliwości chyba wymagał.


Szyszki bukowe są bardzo wdzięcznym materialem...polecam Anitko

Dzisiaj ogród w deszczu i we mgle znowu upiekłam chlebek, ale szkoda mi pogody
niewiele zrobiłam, deszcz dla ogrodu zbawienny, ale do moich prac jest za mokro,
i jak w taką pogodę robić kanciki?


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:22, 28 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
gosika67 napisał(a)
Dekoracje w sam raz kolorystyką do ogrodu, podobają nam się, pozdrawiam.

Dziękuję

Dzisiaj przeglądałam moje materiały do wianków

Ach te porządki przywołyją wspomnienia
Moja działka na Dębowym Lesie 16:17, 28 paź 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
anabuko1 napisał(a)


Hortensja Dębolistna


Wspaniała odmiana.
Wzgórze chaosu 15:53, 28 paź 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
Iwonka napisał(a)



Świetliście, barwnie - cudnie!

Doświadczalnia bylinowo-różana 15:50, 28 paź 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Anda napisał(a)
SS w takiej fazie jest przepiękna...
Przedziwny Ogród 15:50, 28 paź 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
AgataM napisał(a)






Fantastyczne!
Ogród w remoncie 15:43, 28 paź 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Anda napisał(a)


Serio? Ale która, Leycesteria czy Lagerstromia? Tylko kopczyk?

ta dokladnie
http://encyklopediadrzew.pl/encyklopedia.php?r=1295

usypalam jej kopczyk z ziemi i kory przekompostowanej, taki ze 30 cm na wszelki wypadek ale przezimowala w ten sposob bez problemu

zaraz dorzuce tu jej fotke teraz



Asia, jak cos to mow to wywale
Przerwa na kawę... 15:37, 28 paź 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
To tu- to tam- łopatkę mam ! 15:35, 28 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Wendy79 napisał(a)
Kot pobudowlany, skąd ja to znam. Mamy jedną, a razem trzy.


O, to tak jak u nas. Jedna na prawach domownika i dwa wizytujące okolicznościowo.



Przerwa na kawę... 15:32, 28 paź 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
To tu- to tam- łopatkę mam ! 15:29, 28 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
zoja napisał(a)
jesien jak z marzen
Zloto i purpura
Cudownie!


Dzisiaj raczej buro, zdziwił mnie widok deszczu. Odwykłam.







Przerwa na kawę... 15:29, 28 paź 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
U mnie leje. Z sadzenia tulipanów nici. Na chwilę wyskoczyłam pod daszek zrobić kilka zdjątek.
To tu- to tam- łopatkę mam ! 15:25, 28 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
To już wolę podziwiać berberysy w innych ogrodach


Dobry wybór. Szpony nałogu nie są miłe.

W moim małym ogródeczku - Dorota 14:45, 28 paź 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Dorotka zauwazylam, ze masz bardzo głebokie parapety w domu co to za scisny masz pewnie bardzo cieply dom.
Dekoracje jak zwykle piekne jesienne, jarzebina, chyba chmiel. W Swietokrzyskiem tez uprawia sie chmiel?
Wszystkiego po troklchu pieknie. Ja nie jestem zbyt skora do dekoracji trzeba miec smykałke ja niestety jej nie mam. Moglabym miec lepiej w ogrodzie, lubie u kogos i moze bym u siebie tez chcisla, ale jakos tak wychodzi pewnie z pospiechy i braku czasu, ze nie mam malych detali ktore by ogrod zrobily piekniejszy.
Wszystko mam rozbuchane i potem czasu nie wystarc, a na bibelociki.
U nas pochmurno ale bez wiatru da sie zyc.

Pozdrawiam Dorotko
Kilka lat temu docieplaliśmy dom to dlatego okna są tak głęboko, ale za to w zimie jest cieplej, a w lecie chłodniej. Jak się w upalne dni zasunie rolety to rzadko włączamy klimatyzację, bo nie ma potrzeby.
W świętokrzyskim nie uprawia się chmielu, ten wyrósł dziko przy ogrodzeniu u rodziców. Ja w przeciwieństwie do Ciebie bardzo lubię wszelkiego rodzaju dekoracje, te gotowe i te co sama robię. Właśnie ścięłam winobluszcz i zrobiłam kilka wianków. Mam nadzieję, że kiedyś się przydadzą.
U nas też pochmurnie, nawet padał trochę deszc, ale jak w sobotę syn przesadzał mi dzikiego czerwonolistnego dęba to było bardzo sucho.


Przerabianie ogródka pod swój gust 14:44, 28 paź 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)





niesamowity kolor!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies