Owijam donicę bardzo dokładnie folią bąbelkową i dołuję w warzywniaku. Pędy zabezpieczam zwykle gałązkami iglaków, które zostają mi po jesiennym cięciu. Zawsze tak robiłam z różami i nie było problemu
W donicy mam jeszcze Burgundy Iceberg - wytrzymała i odporna:
Magda jaka fajna relacja i dzięki za "Nimfę"taka "Nimfa plus size"ale co tam grunt że woda w jeziorze była czysta i cieplutka a kąpiel w promieniach zachodzącego słońca superprzyjemna
Fajna wycieczka była, cudne miejsca a co najważniejsze towarzystwo udane i wesołe - będzie co wspominać
I zapomniałam dopisać serdecznych gratulacji z okazji okrągłych 600-stron, tu na forum
Kwiatuchy dołączam
Toszko
zobacz jakie tłuściutkie SS od Ciebie :* Kilkanaście takich poduch teraz mam
Pytanie do lepiej znających się na rzeczy ode mnie... jeśli te buksy mają tworzyć obwódkę, to... kiedy ciąć takie odrosty? Bo tak w ogóle to chciałabym, żeby źywopłocik nie był wyższy niż kreska na fotce, tyle że zagęszczony od dołu i bokach
W ogóle nie wiem, czy dobrze zrobiłam robiąc taką obwódkę, skoro zasłania mi częściowo trawy
Jeszcze kilka różyczek z dziś zostawię
Ascot Claire Renaissance - zabija zapachem Czy tylko ja wyczuwam w niej cytrynę? Stephanie Baronin zu Guttenberg w końcowej fazie rozkwitu Chandos Beauty
Niepokonana Pastella - trochę nie mogę uwierzyć, że na początku byłam nią nieco zawiedziona.. głupia ja
Ale coś teraz zapodam - całe 3 kwiatki w pęczku miała i już można o nich zapomnieć Powiem Ci za to, że rusza z kopyta z pędami - musiała się chyba lepiej ukorzenić.
Pączek już pokazał, że będzie żarówa Ucieszyłam się, bo bałam się pomyłki bardziej, niż gdyby chodziło o niepnącą różę - nie chciałam opóźniać tej pergoli o kolejny sezon
Odkąd wróciłam do pracy padam na pysk wieczorami... Nawet na O. nie chce mi sie wchodzić więc wybaczcie że nie odpisuje, nadrobię,teraz wklejam co się zmieniło. Jutro jadę po żwir i mam nadzieję że skończ