Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

RODOS - trochę inaczej 16:21, 17 sie 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Do góry
Turcja - Niby zwykły ale jaki rozmiar liści

RODOS - trochę inaczej 16:19, 17 sie 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Do góry
RPA - Park Krugera



RODOS - trochę inaczej 16:18, 17 sie 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Do góry
Tunezja. Tam z kaktusów robią żywopłoty



RODOS - trochę inaczej 16:17, 17 sie 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Do góry
Jeszce kilka zdjęć suchoroślaków

Namibia. To pierwsze to roślina welwiczja przedziwna - bardzo ciekawa roślina.



Ranczo Szmaragdowa Dolina 16:10, 17 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry




Więcej nie ma
Ranczo Szmaragdowa Dolina 16:08, 17 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Świetna ta donica



Ranczo Szmaragdowa Dolina 16:06, 17 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
hibiskus który mi si ę tak spodobał, że skubnęłam i mimo terminu nieodpowiedniego chyba dobrze rokuje



Ranczo Szmaragdowa Dolina 16:04, 17 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 16:02, 17 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Zapraszam na dalsze zwiedzanie ogrodu ze stawem, jak widać nie tylko ja mam skłonność do żółtego



To tu- to tam- łopatkę mam ! 16:00, 17 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
Haniu masz tak bogaty ogród,że zawsze jest co podziwiać


Podziwiam samą siebie, że w tym sezonie byłam tylko ze dwa razy w szkółkach. Ostatni raz w czerwcu. I wciąż pracuję nad ograniczaniem (jestem na początku drogi).







Tu już mam prawie monochromatyczność
To tu- to tam- łopatkę mam ! 15:53, 17 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Trzeba marchew siać i zostawiać na drugi sezon


Na rabatach bylinowych? Nie wykiełkuje, za mało światła. A może wsadzić korzeń marchewki, to wypuści nać z kwiatem?

Warzywnik powoli wchodzi w jesienne klimaty

To tu- to tam- łopatkę mam ! 15:51, 17 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
la_estrellita napisał(a)
Podziwiam w milczeniu.


Dlaczego w milczeniu? Lubię gadatliwych w Twoim stylu. Sama przyjemnośc konwersować; nawet o bele czym.

Dla Ciebie mam widok na nieformowany żywopłot. 30 m wymagających obsługi przez góra dwa popołudnia w roku plus 10 m (brzegi i trochę środek) kilkunastominutowej raz w miesiącu w sezonie.

Długa prosta- przypiekło trawnik na patelni. Źle obrobiłam tam glebę i zostało w niej za dużo pobudowlanego klepiska.





Na deser cynie, różyczki, marcinki i śliwki.



To tu- to tam- łopatkę mam ! 15:39, 17 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
mrokasia napisał(a)
Ja też tego zastoju lipcowego nie zauważyłam. Twój ogród zawsze kipi kolorami.


W tym sezonie w kipieli najwięcej jest żółtego. Poszłam na łatwiznę.



Trudno zauważyć, że wśród tych bylin rosną krzewy.




Zastanawiam się, co trzeba zrobić, żeby takie coś stale wyrastało w rabatach (kwiat marchewki). Pasowałoby mi do zestawu.



Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 15:34, 17 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
polinka napisał(a)








Witam się u Ciebie bo chyba nigdy nie byłam jeszcze, pewnie temu, że ja bylinowa bardziej i mniej uporządkowana
Hortensje mnie u Ciebie zachwyciły, pewnie wszyscy wiedzą, a ja jedna nie przegryziona przez wątek nie, ale gdybyś mogła mi powiedzieć co to za hortensja?
Wydaje się, że wysoka, a taka sztywna. U mnie po deszczu Polar bear leży, a limki stoją, ale żadna z moich taka ogromna nie jest.


A całkiem oddzielnie chciałam podziękować
Kłopoty - problemy z trawnikiem 15:16, 17 sie 2018


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Do góry
Przemek2018 napisał(a)



Co To za chwasty i czym je wyprosić z trawnika ?

Glebogryzarką separacyjną.
Rododendronowy ogród II. 14:40, 17 sie 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Bogdzia napisał(a)


Bogdziu wszystkie róże piękne ale ta jest cudowna, jaki wyrazisty kolorek
Pozdrówka i głowa do góry dla mnie jesteś wzorem taktu i życzliwości
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 14:25, 17 sie 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
W delikatnym różu







Ogród w dolinie 14:23, 17 sie 2018


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Wrzucam poglądowe zdjęcie wysadzonych nareszcie z donic choin, zdjęcie robocze. Najważniejsze, że nie stoją w doniczkach, miałam wizję, że padną jak wyjedziemy na urlop. Teraz pograbić, zasypać korą i podlewać. Ostatnia dostała na razie aliena, nie wiem czy przeżyje, robaki zjadły jej korzenie. Trzech zabrakło, trzeba dokupić.


To raczej koniec sadzenia w tym roku. Trzeba ogarniać inne sprawy.
W moim małym ogródeczku - Dorota 14:19, 17 sie 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Biała rutewka pieknie Ci się rozrosła czy jest ich tam więcej niz jedna?Świetnie wygląda z zawilcami.
Ja już dawno zauważyłam, że rutewka świetnie komponuje się ze wszystkimi kwiatkami. Jednak uważam, że najlepsze połączenie jest z liliami. Tam jest jedna rutewka i wcale się nie rozrosła. Ma tylko dwa pędy jak w ubiegłym roku. Wygląda, że jest jej sporo, bo wiatr ją pochylił w prawą stronę i ona tak sobie leży na roślinach. W tej chwili ma już tylko pojedyncze kwiatki, ale i tak długo kwitła.


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies