Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

sylwia_slomc... 00:47, 17 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
ElzbietaFranka napisał(a)




Tez zmieniam rosliny na nie uciazliwe. Mam rabaty ktore w ogole nie piele zagladam tylko czy tam wszystko w porzadku.
Mam duzo krzewow, ale tez trzeba je przycinać jak byly male nie bylo pracy a teraz ciecie dwa razy w roku.

Stalam sie wiezniem swojego ogrodu. Nie odpoczywam w nim tylko ciagle cos robie. Mam juz dosyc.

Sylwia sadz, siej, juz nie dlugo bedziesz miala dosyc.

Pozdrawiam


No mam nadzieję, że tak szybko się nie wypalę Ten rok ciężki, ale dwa sezony temu był idealny Może kolejny znów będzie lżejszyJa tnę tylko wiosną i drzewa i krzewy, jedne przed kwitnieniem drugie po. Tylko żywopłoty, buksy i formowane przycinam dwa trzy razy w sezonie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AniazUroczyska 01:11, 17 sie 2018

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Sylwio, tak mi przykro, że spotkało Cię takie nieszczęście i tyle dodatkowej pracy!

Jak dzisiaj przedstawia się sytuacja? Czy dalie udało się uratować? Trzymaj się dzielnie! Pozdrawiam ciepło!
sylwia_slomc... 10:42, 17 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
AniazUroczyska napisał(a)
Sylwio, tak mi przykro, że spotkało Cię takie nieszczęście i tyle dodatkowej pracy!

Jak dzisiaj przedstawia się sytuacja? Czy dalie udało się uratować? Trzymaj się dzielnie! Pozdrawiam ciepło!

Witaj Aniu Dalie postawione, sporo połamanych zaczyna więdnąć, ale już nic na to nie można poradzić, mam nadzieję, że jeszcze się zregenerują.
za rok znowu będą cieszyć, ale ten sezon u nas już raczej do nich należał nie będzie.Nadają się do pojedynczych portretów, ale nie do pokazania szerszych kadrów.

Ale już startują wrzosy, a tych jeszcze sporo dosadzę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Toszka 11:15, 17 sie 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Wrzosy doskonale można rozmnożyć wegetatywnie. Dłuższe boczne gałązki połóż na ziemi, obsyp i przytrzaśnij kamieniem lub metalową szpilką. Na wiosnę odetniesz odkład i będziesz miała piękne ukorzenione sadzonki
Zaoszczędzisz, a pomnożysz dobrobyt
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
sylwia_slomc... 11:27, 17 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Toszka napisał(a)
Wrzosy doskonale można rozmnożyć wegetatywnie. Dłuższe boczne gałązki połóż na ziemi, obsyp i przytrzaśnij kamieniem lub metalową szpilką. Na wiosnę odetniesz odkład i będziesz miała piękne ukorzenione sadzonki
Zaoszczędzisz, a pomnożysz dobrobyt

Dzięki wielkie Zawsze się zastanawiałam jak one w naturze się rozmnażają , bo nasion na swoich nie zauważyłam, a tu mówisz tak. Ok popróbuję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:02, 17 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Zapraszam na dalsze zwiedzanie ogrodu ze stawem, jak widać nie tylko ja mam skłonność do żółtego



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:04, 17 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:06, 17 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
hibiskus który mi si ę tak spodobał, że skubnęłam i mimo terminu nieodpowiedniego chyba dobrze rokuje



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:08, 17 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Świetna ta donica



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:10, 17 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261




Więcej nie ma
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies