Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Tu narazie jest ściernisko... 19:25, 12 sie 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
NARESZCIE!!! u nas wczoraj było oberwanie chmury. Wprawdzie tylko 15 minut ale za to konkretnie. I od razu zmieniła się temperatura. Jest teraz takie przyjemne 25 stopni i lekki wiaterek. Ogród od razu złapał oddech a ja z miejsca zabrałam się do pielenia.
Rabata przy tarasie zaczyna nabierać mocy. Zakwitły dzielżany i hortki Little Lime. No i trawki. Generalnie jestem zadowolona. Tylko rozchodniki i krwawniki jakieś takie marne. Może w przyszłym roku nabiorą mocy.
Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem 19:24, 12 sie 2018


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2582
Do góry
Z wieczora


Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 18:38, 12 sie 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
No i posadzone

Uff... wielki plan urlopowy zrealizowany. Dziś był chłodny wiaterek, przyjemnie się pracowało.

Teraz na spokojnie muszę jeszcze pousuwać kępy lawendy i na tym koniec tegorocznych zmagań na froncie. Kontynuacja będzie wiosną, bo więcej rozplenic nie jestem w stanie wykopać w sierpniu.
Dziś wysadzałam dwie najmniejsze, a i tak walka była nierówna....



RODOS - trochę inaczej 17:52, 12 sie 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Do góry
Kilka kwitnących
Podwórkowa rehabilitacja 17:21, 12 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Reniu, datury masz piękne.
Owadzie fotki sa bardzo pięknie zrobione!!Brawa wielkie
A furczak to juz mistrzostwo


Dziękuję Aniu mam kilka nowych zdjęć fruczaków.
Miłego oglądania



Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 17:19, 12 sie 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Katkak napisał(a)
Super wypad i taki reset faktycznue od czasu do czasu wskazany


Na pewno nie będzie to mój jedyny wyjazd. W przyszłym roku pewnie wyruszymy rodzinnie bo e-M stwierdził dzisiaj, że chętnie następnym razem też pojedzie
Wyobrażam sobie te rybki przy Waszym stawie. Świetne są prawda!








Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 17:06, 12 sie 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
paulina_ns napisał(a)
Aniu jakoś wyobrażałam sobie Ciebie inaczej zazdroszczę Ci możliwości obejrzenia tak pięknego ogrodu buziaki


Paulinka a jak sobie mnie wyobrażałaś ? Zawsze pisałam, że jestem nieco starsza i tak jest bliżej mi już do 50- tki Trzeba powoli się z tym oswajać, bo cztery lata miną szybko



Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 17:04, 12 sie 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Alicja169 napisał(a)
Aniu, może następnym razem przysiądziemy wspólnie na tej ławeczce? Gdyby nie deszcz pewnie tak mogłoby być.
Pozdrawiam Skandynawię


Alicja pewnie byłoby tak nie inaczej. Miejscami tak byłam pochłonięta robieniem fotek, że zapomniałam o deszczu Było wspaniale. Pozdrawiam

W cieniu - zacieniona 16:22, 12 sie 2018


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Owocki cytryńca rosną....
Podwórkowa rehabilitacja 16:08, 12 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
paniprzyroda napisał(a)
Jak zwykle śliczne foty cieszą zaglądających Kiedy sadziłam rojniki w stare pojemniki, to miałam przed oczami Twój czajniczek Podczas porządków w mojej komórce ogrodowej w starym odkryłam cudny żółty czajnik, dwa lejki emaliowane cudnie obtłuczone i coś z nimi trzeba zrobić


Dla Ciebie zmiana avatarka na czajnik z rojnikiem Ten srebrny ma w ciągu roku zmiany roślin ale ten czerwony non stop z rojnikami. Dziś beczka, czajnik i lampy powędrowały w inny kąt.
W cieniu - zacieniona 15:51, 12 sie 2018


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Słoneczko bywa tutaj bardzo krótko...wczesnym rankiem.

Coś jeszcze, coś więcej... 15:32, 12 sie 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Sebek napisał(a)
zgadnijcie kto ma już wrzosy na tarasie Surfinie padły w tym roku wyjątkowo szybko.




Duza przykrość taka fotka
Nie chce jeszcze myśleć o jesieni
Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 15:27, 12 sie 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry




Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 15:26, 12 sie 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry



Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 15:24, 12 sie 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
A to przyłapane z rana

Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 15:23, 12 sie 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Pechcin cudny nawet w deszczu
I zakupy miłe






Coś jeszcze, coś więcej... 15:19, 12 sie 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
zgadnijcie kto ma już wrzosy na tarasie Surfinie padły w tym roku wyjątkowo szybko.


Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 15:17, 12 sie 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
MalgosiaW napisał(a)
Kasya dziękuję za odwiedziny. Śliczny ogród i superowa altanka Bardzo mi się podoba i ten jej kolor. Krety, mam i ja. Zwykle do białej gorączki doprowadzają M, ja cierpię głównie przez nornice. Ostatnio jakaś plaga nornic, w moim mini sadzie dosłownie zapada się ziemia. Pozdrawiam

AnnaCh napisał(a)
Kasia, piękna altanka i jej otoczenie
Super


Dzieki Małgosiu i Aniu
p
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies