Tu narazie jest ściernisko...
19:25, 12 sie 2018
NARESZCIE!!! u nas wczoraj było oberwanie chmury. Wprawdzie tylko 15 minut ale za to konkretnie. I od razu zmieniła się temperatura. Jest teraz takie przyjemne 25 stopni i lekki wiaterek. Ogród od razu złapał oddech a ja z miejsca zabrałam się do pielenia.
Rabata przy tarasie zaczyna nabierać mocy. Zakwitły dzielżany i hortki Little Lime. No i trawki. Generalnie jestem zadowolona. Tylko rozchodniki i krwawniki jakieś takie marne. Może w przyszłym roku nabiorą mocy.
Rabata przy tarasie zaczyna nabierać mocy. Zakwitły dzielżany i hortki Little Lime. No i trawki. Generalnie jestem zadowolona. Tylko rozchodniki i krwawniki jakieś takie marne. Może w przyszłym roku nabiorą mocy.

p