Kłopoty - problemy z trawnikiem
03:22, 09 sie 2018
Elu. Jestem obecny jak wszyscy śpią. Nie mam czasu na prowadzenie w dalszym ciągu swojego wątku i na merytoryczne rozmowy o ogrodach. Staram się co roku zamieszczać parę fotek swojego trawnika ale ile można pokazywać trawnik o powierzchni 250 m2.
Mój trawnik to nieco inna bajka ponieważ w całości był wysiany na oborniku zmieszanym z próchniczą glebą. Do tego doszło 150 kg mączki bazaltowej a corocznie poza pracami pielęgnacyjnymi pokrywany jest kompostem i opryskiwany ANHK. Jest to jeden z niewielu trawników na forum który nie jest nawożony sztucznymi nawozami. Ja to lubię, ja to kocham i ja to robię ale wymaga to ode mnie dużo więcej czasu niż poświęcają go swoim trawnikom inni.

