Moja jedna hortensja jest jakaś wybujała w porównaniu do reszty.
Ma dłuższe przerwy między liśćmi i gorzej kwitła.
Wszystkie podlewałam od wiosny gnojówką z pokrzyw, dolistnie florowitem i później gnojówką ze skrzypu.
Czy możliwe, że za dużo nawoziłam?
To ta na pierwszym zdjęciu i na trzecim po lewej stronie.