Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Zakątek z fioletową ławeczką 12:54, 05 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6729
Do góry
No to ja też pokażę" Anulkowe radości"fotki trochę wcześniejsze






Pamiętajcie o ogrodach 12:45, 05 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Dziękuję

Dziś pochłodniało, jest 28 stopni
Od paru dni juz jemy swoje



Za drzwiami do ogrodu... 12:38, 05 sie 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
anpi napisał(a)
Dziewczyny (+W.)jeszcze raz dzięki za miły dzieńDobranoc!


Ale piękny wieczór marzenie Aniu
Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 12:35, 05 sie 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
anpi napisał(a)
Bogusiu dziękuję za różyczkę,trzymaj ją w ogródku,może niebawem przyjadę ją zobaczyć na żywo
Ja dzisiaj zdjęć prawie nie robiłam,mam takie



Tez taką mam nadzieję czyli do niebawem ,z sąsiadeczką musimy się namówić i z koleżankami
Ogrodowe szaleństwo ... 12:10, 05 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Do góry
A to moje utrapienie w postaci nornic




Kiedyś będzie tu ogród 11:57, 05 sie 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
anka_ napisał(a)

Oj daje się ten upał we znaki Agnieszko, daje. Roboty , nie tylko te oczkowe, idą w ślimaczym tempie. Większość prac ogrodowych odkładam , tych w gospodarstwie się nie da. Przy tej pogodzie człowiek zdycha.

U Basi/Gobasi już po... u nas dopiero połowa.




Nie wiedzialam ,że ty Aniu też rolniczka ?:

O tak!! upały daly się we znaki..
U mnie po żniwach (zboża mamy nie tak dużo)...ale czekaja już w kolejce sianokosy,tylko patrzeć jak kukurydza będzie dobra do zbioru...i tak w kółko Panie Macieju

Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 11:46, 05 sie 2018


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 920
Do góry
Czy to lepszy pomysł?

Dla zwartej kępy hakone szadzić co 0,4/ 0,5 m i zostawić miejsce szerokości ok 1 m?
Migawki z ogródka 10:43, 05 sie 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Cała rabata do przeróbki. Przez nornice. A ta konstrukcja to początek pergoli do wejścia do warzywnika

Ranczo Szmaragdowa Dolina 10:39, 05 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
eee_taam napisał(a)
Dla ochłody ...udało mi wejsc do tego basenu raz...zdecydowanie wybieramy morze



No to ja bym też wybrała Strasznie betonową dżungle macie... Przecież w takim miejscu to chyba 50 stopni jest!
Ranczo Szmaragdowa Dolina 10:32, 05 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry
eee_taam napisał(a)
Dla ochłody ...udało mi wejsc do tego basenu raz...zdecydowanie wybieramy morze


Tłumy ludzi i hałas to nie dla nas. To samo mamy w Hucie na basenie nad zalewem, gdyby się nam zachciało
Migawki z ogródka 10:30, 05 sie 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Kokorycz - próbowałam się jej pozbyć - odpuściłam


Milin - dwa lata temu usuwany z ogrodu, randapowany, karczowany - jemu nie odpuszczę, wychodzi po kilka metrów dalej od miejsca, gdzie był posądzony


A to mój wczorajszy plac budowy


Ps. W L. jest wyprzedaż mączki rogowej - 50% obniżki. Kupiłam 4 woreczki
Migawki z ogródka 10:25, 05 sie 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Moja działka na Dębowym Lesie 10:25, 05 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry

hibiskus bylinowy

Migawki z ogródka 10:23, 05 sie 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Luknęłam na niego, za jasny... Szukam kwiatów w kolorze krwawnicy bardziej, ona by była najlepsza, ale nie nadaje się na suche...


Ranczo Szmaragdowa Dolina 10:23, 05 sie 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
eee_taam napisał(a)
Dla ochłody ...udało mi wejsc do tego basenu raz...zdecydowanie wybieramy morze


All inclusive nie dla mnie. Kocham nasz Bałtyk z jego kaprysami imelancholią którą ma w sobie, a to zdjęcie mnie w tym uczuciu utwierdza.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 10:20, 05 sie 2018
Do góry
Dla ochłody ...udało mi wejsc do tego basenu raz...zdecydowanie wybieramy morze

Moja działka na Dębowym Lesie 10:18, 05 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry



Ogrod stewardessy 10:10, 05 sie 2018


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1018
Do góry
Witam Cię w moim ogródku Gogo. Mam nadzieję, że będziesz moim częstym gościem.

Powodzenia z rozszczepianiem hortensji. Mnie osobiście daje to bardzo dużo radości. A tym niecierpliwym, którzy twierdza, że rozszczepianiem hortensji to nie dla nich bo na ich kwitnienie trzeba będzie długo czekać udowadniam, że taka maleńka roślinki może mieć kwiaty jeszcze w pierwszym roku:

To moje rozszczepione hortki wczesna wiosna:



Tutaj po miesiącu. Już w większej doniczce I przeniesione do miejsca polcienistego:



Poczatek czerwca tego roku:



A tu zdjęcie zrobione dzisiaj. Widać zalążki kwiatowe:



Ogród przydomowy - Hosty 10:07, 05 sie 2018


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Do góry
Po miesiącu oczekiwania wreszcie dojechał:
Za drzwiami do ogrodu... 09:54, 05 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
cześć Aniu, zapomniałam zapisać sobie nawę tej róży .
Podasz mi ją ?
A moze na jesieni, razem coś zamówimy ??

Hee, hee,,,Teraz nie muszę suka, po twoich stronach, tylko mogę posiłować się swoimi zdjęciami

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies