Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 10:22, 16 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ewa no to masz dobrze z tą gliną z piaskiem. Piaskownica jak malowana, ja sobie też nie zazdroszczę, ale nawet nie wiesz jak się cieszę, że ten dół już jest.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
malgol 10:22, 16 sie 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
No to uff
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
eVka 10:23, 16 sie 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zana napisał(a)
Ewa no to masz dobrze z tą gliną z piaskiem. Piaskownica jak malowana, ja sobie też nie zazdroszczę, ale nawet nie wiesz jak się cieszę, że ten dół już jest.

możesz piasek sprzedawać na budowy
____________________
Wiolka5_7 10:42, 16 sie 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
To ja już wolę twój piach niż moją glinę,którą mam na dwóch rabatach...ostatnio po 2 ulewach moje roślinki pływały w wodzie... muszę im drenaż zrobić....
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Zana 23:33, 16 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ewa wiesz, nie wiem czy na przyzwoity krzaczek bym zarobiła na takim interesie

Wiola często jest tak, że wolimy to czego nie mamy my, a mają inni. Każdy kijek ma dwa końce.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 23:39, 16 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Jako że będę w najbliższym czasie bardzo mocno zajęta i w związku z tym mało aktywna na forum zostawiam Wam sesyjkę z moją Lady i pojawię się wkrótce.
Do Was będę zaglądać po cichu.








PS. Widzicie jak ładnie skadrowane? W ogóle nie widać na tych fotkach tego nowego dołka. A przecież jest tuż przed żurawkami!
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 23:42, 16 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
No kochana, dół jak malowany, pięęęękny!

Ja wczoraj kopiąc dołek na hortkę odkryłam złoże takiego właśnie żółtego poasku ale malutkie. Wykopałam zatem dołek 3 razy szerszy niż zamierzałam a eM wywiózł czubatą taczkę . Dobrze, że kupiłam więcej próchnicy...

Śliczne foty tych VW .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
la_estrellita 00:56, 17 sie 2018


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Przybyłam, nadrobiłam. Widziałam ostrokrzewy, ładnie rosną. Tfu, tfu paskudy jedne ale gorąco im kibicuję gdyż jak już kiedyś pisałam ładnych i niełysiejących nie spotkałam a postanowiłam, że jak u Ciebie będą ładnie rosły to posadzę u siebie bo zimozielonego coś trzeba mieć. Czytałam też, że chcesz przesadzać ketmię. Ja dwa lata temu wykopałam u siebie krzak wysokości prawie 1,6m (mało delikatnie) wsadziłam na dobę do kuwety z wodą po czym podarowałam sąsiadowi, który to posadził to nieszczęście, tak brutalnie przeze mnie potraktowane, u siebie i to nieszczęście zwane obecnie szczęściem rośnie sobie w najlepsze. To może one wcale takie delikatne nie są i Tobie tym bardziej się uda.
____________________
Agnieszka Gutlandia
alis 11:07, 17 sie 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Anulka, jak duże rosną kępy jeżówek Green Jewel? Zastanawiam się czy sadzić po jednej czy po 2 w bliskim sąsiedztwie?
Piękne kadry, jak zwykle zresztą
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
eVka 11:35, 17 sie 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zana napisał(a)
Ewa wiesz, nie wiem czy na przyzwoity krzaczek bym zarobiła na takim interesie

Wiola często jest tak, że wolimy to czego nie mamy my, a mają inni. Każdy kijek ma dwa końce.

Oj spokojnie, piasek nie taki tani.
Piękne kadry z Lady.... wracaj szybko
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies