Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 09:51, 05 sie 2018


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 920
Do góry
Witam wszystkich jestem biernym użytkownikiem forum i potrzebuję pomocy z pewną rabatą jest ona długa, wąska i to sprawia mi największą trudność.
Na jesień planuję przebudowę rabaty ostateczną bo stan obecny mnie nie zadawala
(graby i Rh nie do ruszenia, ogród w stylu nowoczesnym )


stan obecny

napisów nie widać więc legenda od góry:
bukszpan żywopłocik
runianka
kula - cis danica bukszpan
hakonechloa
grab ekran
Rh
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 09:06, 05 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Chorują ludzie, chorują i drzewa... ale iść trzeba dalej
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 08:59, 05 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Gdy go wycinałam był juz obrazem nędzi i rozpaczy - cały ususzony.... W ciągu jednego sezonu padło 10-letnie drzewo. Trudne chwile, mam nadzieję że glediczia jest odporna na to swiństwo...


Jak sie przyjrzycie to zobaczycie że jego odnoga została. Nie będę wycinać bo wygląda zdrowo... Będę lać tam chemią i trudno. Po urlopie dosadzam iglaka.
W ogródku emerytki 08:03, 05 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Do góry
gogo napisał(a)
Tu będzie zmiana, myślę o żółtym kolorze rozchodnika no i widać doniczkę plastikową

Grażynko właśnie takiego kwiatka kupiłam sobie w piątek . Wiesz może co to za odmiana?
A ja bym chciała taką donice jak ta z tego załączonego zdjęcia . Tez zapłacę
Ukojenie 07:58, 05 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Do góry
zoja napisał(a)
I jeszcze takie cos

Krwawnica /6,5/ i kokoryczka/10,90/

Kupilam tez serduszke o prawie zoltych lisciach/11.90/



Liatre chyba biala /6.5/ - moze ta przetrwa bo dotychczas sie nie udawalo.

I bylice o srebrnych lisciach oraz kuklika pomaranczowego

Te jeszcze stoja w doniczkach.

Sprawdzilam tez ceny tuj - gdyby w koncu udalo sie z tym fragmentem przy furtce... Chcialabym bardzo zdazyc przed zima a nawet jesienia...

Boże, Zoju, dobrze, ze wyprosiłaś eMa ze sklepu, bo na zawał bo runął. Ale zakupy piękne.tez w albamarze zamawiałam green twister ale moja wygląda chyba inaczej. Ciekawa ta serduszka. Zanim wybierzecie się do Krakowa po klimę, zadzwońcie i dowiedzcie się czy są. To towar trudno dostępny w taką pogodę. Wiem coś o tym. U nas klienci już z tirów chcą kupować....
...uDany ogród 07:27, 05 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
anpi napisał(a)
Piękne te Twoje trawy w Twoim prywatnym parku
A to Wasze czekanie to mało śmieszne jest,lepiej żebyście takich rekordów nie musieli bić...!


Aniu uwielbiam takie zwiewne kępy na wietrze
Bardzo chciałabym wybudować tam dom, poza tym już dość dużo w ten kawałek ziemi włożyłam z myślą o tym, że będzie tam nasze miejsce na emeryturę, a tu …
Tak też powiedziałam temu miłemu, pośmiewnemu Panu, że nie mam we krwi zdobywania rekordów, a już na pewno nie w tej dyscyplinie...czekanie.

...uDany ogród 07:23, 05 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kurde przepisami się zasłonili


No niestety i mają do tego prawo

...uDany ogród 07:21, 05 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Magleska napisał(a)
Pięknie. ciebie
A te urzędasy bez serca ...... brak i słów ,że nadal nic się nie da zrobić


Madziu dziękuję!
Niestety oni mają to w nosie i chyba nie mają wielkiego wpływu na tą zmianę. Muszę czekać, ale myślę nad jakąś alternatywą

Kiedyś będzie tu ogród 07:15, 05 sie 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Nademną piękne, bezchmurne niebo... tylko w oddali na horyzoncie resztki ostatniej nocnej burzy. Wreszcie popadało. Równie mocno jak ja z deszczu ucieszyły się ptaki - ćwiergolą cudownie. I super rzeźkie powietrze... dopóki słońce nie zacznie grzać.

Chyba się im u mnie podoba- w tym roku gąsienice w hurtowych ilościach...

Kiedyś będzie tu ogród 07:09, 05 sie 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
la_estrellita napisał(a)
Podziwiam. W taki upał kamienie nosić. Ja to bym siedziała w tej wodzie i po jednym na dnie układała udając, że mozaiki tworzę .

Oj daje się ten upał we znaki Agnieszko, daje. Roboty , nie tylko te oczkowe, idą w ślimaczym tempie. Większość prac ogrodowych odkładam , tych w gospodarstwie się nie da. Przy tej pogodzie człowiek zdycha.

U Basi/Gobasi już po... u nas dopiero połowa.

Ogród w remoncie 07:02, 05 sie 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
U mnie pada ,nareszcie. Wstałam raniutko żeby podlewać a tu niespodzianka,ogród sam się podlewa

Cis - Taxus 05:44, 05 sie 2018


Dołączył: 28 paź 2017
Posty: 164
Do góry
Czy nie za gęsto? Cisy mają około 60-70 cm wysokości
Za drzwiami do ogrodu... 01:16, 05 sie 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Dziewczyny (+W.)jeszcze raz dzięki za miły dzieńDobranoc!
W ogródku emerytki 00:26, 05 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Tu będzie zmiana, myślę o żółtym kolorze rozchodnika no i widać doniczkę plastikową
Moja działka na Dębowym Lesie 00:24, 05 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
gogo napisał(a)
Aniu, paczkę wysyłam w poniedziałek.
W Twoim ogrodzie przymiotnik " pięknie " trzeba stopniować, dodając " naj "
Fajnie oglądać zdjęcia ze spotkań i chociaż tak poznawać brać z O.
A ogrody koło mnie nie mają aktywnych wątków, przynajmniej te z mapy O.

Grażynko , już się cieszę na nią.
Oj, bo zaraz będę się wstydzić.Dziękuję a tak pozytywne słowa.
Ja przez parę lat byłam tu z Chełma byłam sama.W ubiegłym roku przybyła Bogusia i w tym Ania i Iwonka. I ju spotkania małe mamy.Ale jakie mmega
Świetne dziewczyny!!
Szkoda,ze nie mas blisko jakiejś ogrodniki forum .



W ogródku emerytki 00:23, 05 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Basiu, żeby była taka długa chmura od Dolnego Śląska po Warmię to skakalibyśmy z radości Pozdrawiam
W nowych doniczkach są już roślinki, na razie wstępnie, bo chciałam zobaczyć, czy dobrze wymyśliłam. Będą poprawki.

na ostatnim zdjęciu załapał się rozchodnik, oczywiście rośnie całkiem z tyłu.
Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 00:17, 05 sie 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Bogusiu dziękuję za różyczkę,trzymaj ją w ogródku,może niebawem przyjadę ją zobaczyć na żywo
Ja dzisiaj zdjęć prawie nie robiłam,mam takie

Za drzwiami do ogrodu... 00:11, 05 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
anpi napisał(a)

W białych sukniach i japonkach to ja jeszcze w ogrodzie nie kopałam...hahaha......też siedzę i się recholę

czego to się nie robi dla koleżanek

z Ani ogrodu jeszcze

Moja glebo terapia 00:00, 05 sie 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
Magleska napisał(a)
Miski Ci szaleją i wiejskimi rabatkamipocieszylam oczy


Uwielbiam te moje misiaki cieszę się nimi jak dziecko lizakiem

Moja glebo terapia 23:51, 04 sie 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
anabuko1 napisał(a)
Jeszcze raz powtórzę,e as tam pięknie Jolu
A kosmosy, aby raz posiać, to ju będą siać się same


Ania nie miałam pojęcia że one takie wielkie i dorodne rosną chyba pomógł im nawóz który różom podsypywałam

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies