Witam wszystkich jestem biernym użytkownikiem forum i potrzebuję pomocy z pewną rabatą jest ona długa, wąska i to sprawia mi największą trudność.
Na jesień planuję przebudowę rabaty ostateczną bo stan obecny mnie nie zadawala
(graby i Rh nie do ruszenia, ogród w stylu nowoczesnym )
stan obecny
napisów nie widać więc legenda od góry:
bukszpan żywopłocik
runianka
kula - cis danica bukszpan
hakonechloa
grab ekran
Rh
Gdy go wycinałam był juz obrazem nędzi i rozpaczy - cały ususzony.... W ciągu jednego sezonu padło 10-letnie drzewo. Trudne chwile, mam nadzieję że glediczia jest odporna na to swiństwo...
Jak sie przyjrzycie to zobaczycie że jego odnoga została. Nie będę wycinać bo wygląda zdrowo... Będę lać tam chemią i trudno. Po urlopie dosadzam iglaka.
Grażynko właśnie takiego kwiatka kupiłam sobie w piątek . Wiesz może co to za odmiana?
A ja bym chciała taką donice jak ta z tego załączonego zdjęcia . Tez zapłacę
Boże, Zoju, dobrze, ze wyprosiłaś eMa ze sklepu, bo na zawał bo runął. Ale zakupy piękne.tez w albamarze zamawiałam green twister ale moja wygląda chyba inaczej. Ciekawa ta serduszka. Zanim wybierzecie się do Krakowa po klimę, zadzwońcie i dowiedzcie się czy są. To towar trudno dostępny w taką pogodę. Wiem coś o tym. U nas klienci już z tirów chcą kupować....
Aniu uwielbiam takie zwiewne kępy na wietrze
Bardzo chciałabym wybudować tam dom, poza tym już dość dużo w ten kawałek ziemi włożyłam z myślą o tym, że będzie tam nasze miejsce na emeryturę, a tu …
Tak też powiedziałam temu miłemu, pośmiewnemu Panu, że nie mam we krwi zdobywania rekordów, a już na pewno nie w tej dyscyplinie...czekanie.
Nademną piękne, bezchmurne niebo... tylko w oddali na horyzoncie resztki ostatniej nocnej burzy. Wreszcie popadało. Równie mocno jak ja z deszczu ucieszyły się ptaki - ćwiergolą cudownie. I super rzeźkie powietrze... dopóki słońce nie zacznie grzać.
Chyba się im u mnie podoba- w tym roku gąsienice w hurtowych ilościach...
Oj daje się ten upał we znaki Agnieszko, daje. Roboty , nie tylko te oczkowe, idą w ślimaczym tempie. Większość prac ogrodowych odkładam , tych w gospodarstwie się nie da. Przy tej pogodzie człowiek zdycha.
Grażynko , już się cieszę na nią.
Oj, bo zaraz będę się wstydzić.Dziękuję a tak pozytywne słowa.
Ja przez parę lat byłam tu z Chełma byłam sama.W ubiegłym roku przybyła Bogusia i w tym Ania i Iwonka. I ju spotkania małe mamy.Ale jakie mmega
Świetne dziewczyny!!
Szkoda,ze nie mas blisko jakiejś ogrodniki forum .
Basiu, żeby była taka długa chmura od Dolnego Śląska po Warmię to skakalibyśmy z radości Pozdrawiam
W nowych doniczkach są już roślinki, na razie wstępnie, bo chciałam zobaczyć, czy dobrze wymyśliłam. Będą poprawki.
na ostatnim zdjęciu załapał się rozchodnik, oczywiście rośnie całkiem z tyłu.