Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W moim małym ogródeczku - Dorota 21:51, 04 sie 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Za drzwiami do ogrodu... 21:49, 04 sie 2018


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1535
Do góry
Na tarasie przy kawusi i ciasteczku towarzyszyła nam pewna Pani.....
Za drzwiami do ogrodu... 21:47, 04 sie 2018


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1535
Do góry
W moim małym ogródeczku - Dorota 21:47, 04 sie 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Działeczka Asi :) 21:46, 04 sie 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
paulina_ns napisał(a)
Asiu ślicznie ogród u Ciebie wygląda, piękne róże


Dziękuję Paulinko

Pięknie znowu kwitną China Girl Chociaż dopadła je plamistość, ale kwitną pięknie




W moim małym ogródeczku - Dorota 21:43, 04 sie 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Za drzwiami do ogrodu... 21:39, 04 sie 2018


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1535
Do góry
Dziękuję za gościnę, smakołyki na stole, pyszne jabłka.
Ale najważniejszy czas spędzony razem z ogrodowo zakręconymi.
Najpierw gospodyni...

I jej ogród...
Za drzwiami do ogrodu... 21:19, 04 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry

Za drzwiami do ogrodu... 21:17, 04 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Aniu, kochana bardo dziękuję , dziękujemy a przyjęcie nas dzisiaj chełmianek i Agi-zamościanki , za wspólnie spędzony czas
Tyle godzin, przegadanych na różne tematy.A w większości, wiadomo,,,ogrodowe ) My to możemy, dyskutować, wymienia się doświadczenie, wiadomostkami,radami...bez końca

Dzisiejsze fotki naszego wspólnego spotkania u Ani -anpi


Spróbuję pokazać go z dzisiejszej perspektywy





Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 21:14, 04 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry

Bogusiu, Waldku dziękuję a wspaniale spędzony wspólny as u Ani

Ach i mężowie mają się z nami ogrodomaniakami
Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 21:12, 04 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Dzisiejsze fotki naszego wspólnego spotkania u Ani -anpi





Daleki od ideału..... 21:10, 04 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry

Agnieszka byłą dzisiaj doradczynią i projektantka ogrodu Iwonki


Daleki od ideału..... 21:10, 04 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Aguś, dziękuję a wspólnie spędzony as u Ani-anpi
Wspaniałe spotkanie.






Sezon 2017 u Hanusi 21:09, 04 sie 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Ufff! Goraca podróż dobiegla końca! Ale gorąca pogoda nadal trwa!


Witajcie po dłuższej nieobecności. Wszystkim zaglądającym dziękuję za życzenia. Miło mi, że pamiętałyście!

Serdeczne podziękowania dla Joli znad jeziora! Donoszę, że gardło się uspokoiło, bo gadania w dalszej części podroży było wyraźnie mniej. Całuski dla Was i życzę udanego sierpnia w rodzinnym gronie.

Odwiedziłam rodzinne strony męża, zięcia i swoje własne. Na ten rok wystarczy!
Jutro jadę zobaczyć co w ogrodzie po 10 dniach upałów.

Blaski i cienie nowego życia 20:58, 04 sie 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
A przy tarasie rozplenica Irenki oszalała
a mam ją od siewki 5-ciocentymetrowej



I jeszcze hortensje Silver Dollar limonkowe

Blaski i cienie nowego życia 20:54, 04 sie 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Odratowana hortensja ogrodowa ma taki kwiatek



Cynie kwitną



Mój kamienny ogród 20:53, 04 sie 2018


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 52
Do góry
Blaski i cienie nowego życia 20:52, 04 sie 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Hortensje aż świecą w tym roku


Rozpoznawanie chorób i szkodników 20:39, 04 sie 2018


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Do góry
Mój ambrowiec ma brzydką ranę, mogę mu jakoś pomóc??
W środku jest coś klejące, jakby żywica. Był sadzony miesiąc temu, Toszce to wygląda na uszkodzenie w transporcie. Proszę o pomoc


W moim małym ogródeczku - Dorota 20:28, 04 sie 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
anabuko1 napisał(a)

No to ja tez spróbuję chociaż z dwóch czy trzech zebrać .
I wysiać.Wiosną ??
Piękna ta żółta rudbekia. Umm cudeńko.
Ona zimuje ??
O sianiu jeżówek pisałam w poście wyżej.
Ta żółta rudbekia jest wieloletnia, ale podobno żyje ok. 3 lat i trzeba odmładzać. Ja mam ją z nasion, wysiałam w ubiegłym roku i teraz już ładnie kwitnie. Jeśli chcesz zbiorę dla Ciebie nasionka jak przekwitnie.


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies