Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Choroby i szkodniki akacji, akacja, robinia - Robinia 19:10, 02 sie 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Piotr80 napisał(a)
Witam wszystkich serdecznie. Mam w ogrodzie ponad 25 letnią robinię akacjową (nie ma kwiatów). Od prawie 4 tygodni liście zaczęły żółknąć i spadać, zupełnie jakby jesień przyszła zdecydowanie za szybko. Dodam jeszcze, że trawnik podlewany jest codziennie, a co za tym idzie akacja też na tym korzysta. Ta część trawnika jest praktycznie cały czas zacieniona, więc jest dość wilgotno.
Dodatkowo ponad 4 tygodnie temu zrobiłem oprysk przeciw, bo pojawiły się mszyce.
Podpowiedzcie co może być przyczyną, jak sobie można z tym poradzić? Czy jest jeszcze szansa, że odbije?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc.

Pozdrawiam
Piotr


Ogród na 300 metrach kwadratowych 19:10, 02 sie 2018


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Do góry
Rabata w "stylu chłodnym":




dalie


Ogród pod akacjami 18:58, 02 sie 2018


Dołączył: 11 lut 2018
Posty: 233
Do góry


Pozdrawiam
Ogród pod akacjami 18:54, 02 sie 2018


Dołączył: 11 lut 2018
Posty: 233
Do góry
greg66 napisał(a)
Witaj Mario

Piękne wilce, może się skuszę na przyszły rok.
Dużo ładnych kwiatów u Ciebie, miło się spaceruje w tej barwie kolorów i pewnie zapachów.

Pozdrawiam


Dzięki za odwiedziny. Wilce rzeczywiście są piękne.



Ogród na 300 metrach kwadratowych 18:53, 02 sie 2018


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Do góry
Obiecane migawki:
Tzw. rabata dwustronna, przedzielona żywopłotem.
Przedziwny Ogród 18:46, 02 sie 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Hej Agatko wpadłam na ten widoczek i pewnie będę powielać to co już słyszałaś haa przepięknie się zgrało jak strumyczek malinowy



i czytam piszesz że wchodzisz w trawy to chyba wpływ pogody ja chyba też, też tak myślałam trawy i rozchodniki to jest wytrwałe tak mi było szkoda pysznogłówki tak pięknie kwitła i przez upały wszystko wyschło szkoda ale co robić taki klimat ..buziaki
Ranczo Edy 18:35, 02 sie 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry


Choroby i szkodniki bukszpanów, bukszpan - Buxus 18:33, 02 sie 2018


Dołączył: 22 kwi 2012
Posty: 37
Do góry
Ranczo Edy 18:32, 02 sie 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Dziękuję Agatko cieszę się bardzo wiesz to taras wyjście z domu tarasowe tak tak teraz bardziej myśli się o wypoczynku w ogrodzie ...

Ja i mój ogródek, a może ogród 18:26, 02 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Dominika11 napisał(a)
Przesyłam wszystkim, którzy do mnie zaglądają najserdeczniejsze pozdrowienia z nad morza



Widoki cudne Jeszcze tak niedawno spacerowałam brzegiem morza...... w Kołobrzegu
W cieniu - zacieniona 18:21, 02 sie 2018


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
AgataM napisał(a)
Takie cudne hortensje, to moje marzenie......
Mały pomocnik - niezastąpiony....
Pozdrawiam

Hortensje... to też moje ulubione...zawsze cierpliwie czekam na kwiaty.Pozdrawiam.
Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 18:18, 02 sie 2018


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1470
Do góry
polinka napisał(a)
Ogród po urlopie nawet nieźle wygląda
Bałam się czy Młody poradzi sobie z podlewaniem dwóch ogrodów ale okazało się,że całkiem niepotrzebne były moje obawy





Coś fantastycznego!
Czy mogę zapytać o wymiary krokwi w pergoli? Jak ją mocowałaś w ziemi. Nie widać kotew.
Ogród ŁAŁ!
W cieniu - zacieniona 18:15, 02 sie 2018


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Pierwsze kwiaty hibiskusa...będzie w tym roku wysyp.Posłuchałam rad Zbyszka i wiosną lekko przycięłam...jeszcze nigdy nie miała tyle pączków...białego niestety straciłam.
Ogród z łezką II 18:14, 02 sie 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Kindzia napisał(a)
Leilani ładnie kwitnie



Supreme Cantaloupe i z wymiany z Ciocią Gosią chyba Marmalade (już się przyjęły Małgoś)



Southern Belle i Secret Romance, będą zamieniane miejscami z liliami koło łezki, ciężko mają na obecnym miejscu...




Pięknie bardzo pięknie Jeżówki floksy ładne kolorki efekt super jak jest wiele prawda? buziaczki i miłego Kasiu
W cieniu - zacieniona 18:11, 02 sie 2018


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)
Bogusiu, dwukolorowy tojad cudny!
Zdjęcie róży wyjątkowo udane. Aksamitne wręcz płatki i ten odcień czerni robią wrażenie.

Tojad letni mam od Ani Tre...rozrasta się pomalutku i jest zdrowy,co mnie niezmiernie cieszy.
Róża kupiona w B. za grosze okazała się pięknotką...w pąku jest zupełnie czarna...ale trudno jest uchwycić jej rzeczywisty kolor na fotce.

...i jeszcze to...
Ranczo Edy 17:58, 02 sie 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
hej Agatko to maczki kalifornijskie sieją mi się same co roku a wysiałam już dawno

Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 17:56, 02 sie 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
polinka napisał(a)


KONIEC bo ile można fotografować jedną rabatke


Ale za to jaką rabatę. Pięknie
Ranczo Edy 17:51, 02 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry


Witaj Co to za cudo? Czy to bylinka?
Ranczo Edy 17:50, 02 sie 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies