Hej Agatko wpadłam na ten widoczek i pewnie będę powielać to co już słyszałaś haa przepięknie się zgrało

jak strumyczek malinowy
i czytam piszesz że wchodzisz w trawy to chyba wpływ pogody ja chyba też, też tak myślałam trawy i rozchodniki to jest wytrwałe tak mi było szkoda pysznogłówki tak pięknie kwitła i przez upały wszystko wyschło

szkoda ale co robić taki klimat ..buziaki