Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Małymi kroczkami do celu... 17:59, 17 gru 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
Magleska napisał(a)
Jak już świątecznie się zrobiło ślicznie
Coś tam na taras wymyśliłaś jeszcze ? .....ten jelonek pod choinką fajny bardzo
Pierniczki upieczone widzę fajnie ten stroik oświetlony ja gałęzie swoje w wazonach pooswietlalam też
Edit . Lampki kupowałam w casto


Madziu na razie póki co na tarasie stoi drugi świecący Jelonek, dojdzie jeszcze jakaś choineczka i myślę,że więcej nic nie wymyślę wczoraj mąż z dziećmi zrobił takiego jelenia z drewna hihi stoi przed wejściem do domu



A tu na tarasie zerka przez szybę

Moja bajka 17:54, 17 gru 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
zimowe róże

fajne zestawienie, co? Kwitnące róże i ubrana choineczka . Ta ziemia w tle to tym razem nie dzieło kreta, tylko moje - dzieliłam skrzydłokwiata

irga ma śliczne koraliki. Pozostałe dwie się póki co nie popisały. Za rok się zrehabilitują.

i u mnie też zeszłoroczne wianki - reaktywacja
Moja bajka 17:49, 17 gru 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Tydzień temu taką przykrą niespodziankę w ogrodzie znalazłam. Mój bez Black Tower złamał się. Nie wiem czemu, może przez te cholerne wiatry. To, że miał jeszcze liście pewnie nie pomogło. Teraz został tylko taki kikutek. Wiem, że odrośnie, ale żal, bo już urósł troszkę. Ze złamanego patyka zrobiłam sadzonki bez większych nadziei, że coś z tego będzie, ale przynajmniej będę wiedziała, że spróbowałam.

zostało tylko tyle

aż tyle się złamało

wreszcie pozbyłam się patoli po cięciu orzecha ze środku ogrodu
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 17:43, 17 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry




ogrodoweimpresjejolki 17:42, 17 gru 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
pamięć Jolcia jest wciąż żywa zwłaszcza gdy zbliża się rodzinne święto ...myślimy o Tobie kochana i wspominamy nasze spotkania

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 17:39, 17 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry




Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 17:38, 17 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Fajnie że jesteście

Madzia to truskawki. Wyglądają jak nasze zimowe plastikowe, ale są smaczne i pachną, byłam bardzo zaskoczona.

Ula kwiatki w kapturach ochronnych. Żeby robak nie Zeżarł płatków.

Dojechałam do Laosu. To fotki z drogi. Nie mam siły łazić po mieście, nie mam kasy, głodna jestem a ksntory zamknięte. Z rozpaczy śpię hihi







Moja codzienność - ogród Oli 17:11, 17 gru 2017


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1988
Do góry
leon60 napisał(a)


Olka to ML? Co ile je sadziłaś?
To tu- to tam- łopatkę mam ! 15:04, 17 gru 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry










I tylko dekoracje przypominają, że w nadchodzącym tygodniu rozpocznie się zima.



Jurajski Ogród 14:56, 17 gru 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
Kochani, dziękuję za wszystkie, bardzo dla mnie miłe, odwiedzinki.
U nas dzisiaj w zasadzie bez śniegu, coś tam się pojawiło po południu w powietrzu białych płatków, ale niewiele, już nie ma.

Specjalnie dla was dzisiejsze fotki




To tu- to tam- łopatkę mam ! 14:52, 17 gru 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Aura za oknem wciąż bardziej jesienna niż zimowa.







Ranczo Szmaragdowa Dolina 14:12, 17 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry


Ranczo Szmaragdowa Dolina 14:08, 17 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Całe podwórko tak jak i ogród taki wąski, od budynku do budynku
teraz widać bo liści nie ma

a tu się wydaje szerszy


Ranczo Szmaragdowa Dolina 14:04, 17 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
W Pszczelarni chyba ostatnio było o marchewce, a mnie wpadł taki artykół na temat w ręce

Ogródek z futrzakami i kamieniami 13:53, 17 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
oraz portreciki




Ogródek z futrzakami i kamieniami 13:51, 17 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Wczorajszy poranek





Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 13:42, 17 gru 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
popcorn napisał(a)



Chryzantemy chronione przed robactwem i panie z górskich wiosek sprzedające storczyki



Ciekawe, ale nie rozumiem tej fotki
Moje małe królestwo 11:33, 17 gru 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
olga80 napisał(a)

Znalazłam taki piękny kolor dziś w ogrodzie ☺

Terenia miałam podobną niebiesko-popiekatą, zerwałam i po dwóch dniach wywaliłam, tak bardzo tego żałuję

Zerwij, zasusz i włóż do wazonu jako dekorację
Ogród na piasku i z wielkim murem 11:07, 17 gru 2017


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Ogrodowisko powoli przysypia, tylko najbardziej wytrwali są na posterunku (czyli na forum).
Szukałam cieplejszych tematów (klimatów) i znalazłam
Zaglądającym od czasu do czasu, życzę dobrych, szczęśliwych Swiąt

A ja tymczasem........myk, a raczej fru...tam, gdzie ciepełko
Jak się uda będzie relacja na "żywo" a jak nie uda się, to po Nowym Roku

Czekamy na wiosnę
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 10:39, 17 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
A w domciu...




I taką zimę lubię
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies