Kilka zdjęć ( co prawda na szybko robionych telefonem) sprzed Szpitala na Fieldorfa we Wrocławiu. Fajnie jest widzieć takie zadbane nasadzenia (widoczny powrót śnieguliczki, dużo cisów, bukszpanów i traw), chciałoby się więcej. Serce ogrodnika nie przejdzie obojętnie. Z chęcią zobaczyłabym je w innej porze roku, może nie koniecznie podczas wizyty w szpitalu
Macham
Rybki prawie utuczone na patelnię hihi ......żartuję , szkoda by ich było
W planowaniu jestem kiepska ,ale zaglądam
Ptaszki przylatują na żarełko ? U mnie niestety nadal nie - pomimo ,że smakołyki wszędzie wiszą
Mira, jeszcze dodam, że zaczęłam nagrywać nowy odcinek z fajnym ogrodem. Mega nowoczesnym cztery elementy wodne w tym jeden z czterema wylewkami i wielki prostokątny staw, szklana ściana wodan, dwa lustra. Liczę że hejtu pod odcinkiem nie będzie i siem spodoba rzeźba na wodzie I wszystko inne, co tam zrobiliśmy
Kobieta-rzeźba nie wypaliła, miejscowy rzeźbiarz nie za bardzo to wykonał, więc będzie nie-kobieta, a abstrakcja jakaś.