Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Anda 10:43, 14 gru 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Przypudrowany ogród w zimie wygląda rzeczywiście ładnie. Najlepiej by było mieć białe święta i jeszcze trochę śniegu w styczniu, a od lutego przedwiośnie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mamuska1980 11:42, 14 gru 2017


Dołączył: 24 sty 2016
Posty: 981
Ślicznie ta stipa z kulkami wygląda
Ja wychodzę z domu to ciemno, wracam ciemno nawet nie wiem czy coś białego mam na roślinkach.
____________________
ogród zapracowanej mamuśki
Iwk4 18:30, 14 gru 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Anda napisał(a)
Przypudrowany ogród w zimie wygląda rzeczywiście ładnie. Najlepiej by było mieć białe święta i jeszcze trochę śniegu w styczniu, a od lutego przedwiośnie

Rano aż miałam ochotę zrobić trawkom czerwone kokardki. Niestety, leciałam do pracy i nie było czasu. Kiedy wracałam, po śniegu nie było już śladu. i odechciało mi się. Czar białego ogrodu prysł.
Mam nadzieję, ze na święta posypie... Ale też pamiętam święta dwa lata temu, kiedy tak posypało, że prądu nie mieliśmy. Kolędy w kościele śpiewaliśmy przy świecach. A że szybko ciemno się zrobiło, to my występujący ludzi w ławkach nie widzieliśmy, tylko oni nas. Do dziś nie wiem, ile osób wtedy było na koncercie

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 20:32, 14 gru 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
mamuska1980 napisał(a)
Ślicznie ta stipa z kulkami wygląda
Ja wychodzę z domu to ciemno, wracam ciemno nawet nie wiem czy coś białego mam na roślinkach.

Oj, to nieciekawie. Zostaje sobota i niedziela ...
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 20:35, 14 gru 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 22:37, 14 gru 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Suszą się moje pierwsze aniołki.
Mój pierwszy cukrowy lukier do usztywniania

Rano zobaczę, co z tego wyszło
____________________
Ogródek Iwony II
07:17, 15 gru 2017
Kotek słodziak, wychuchany, wyczesany, szczęściarz

Podziwiam za ozdoby, sama takich nie robię.
Iwk4 08:09, 15 gru 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Moni, to moje pierwsze aniołki. Rano były jeszcze łatwe do wymodelowania, lekko wilgotne, to zdjęłam ze środka woreczki i wymodelowalam sukienki.
Wcześniej zrobiłam bombki na szydełku szwagierce. Ja mam kilka od zeszłego roku. Co roku coś robię nowego.
Nie wiem, czy będą na choince, czy gdzie indziej... Rok temu chciałam biało ubraną. Moi panowie zaprotestował. Najwięcej narodziło dziecko 13 - letnie Chcą kolorową, z kolorowymi swiatelkami. Ozdób mam dość. To niech ubierają. A moje aniołki zobaczę. Może zawisną w oknie. A może na choince... Jeszcze nie wiem.
____________________
Ogródek Iwony II
Monia81 08:19, 15 gru 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Iwonko Ty to masz zdolności aniołki piękne, zawsze podziwiam osoby, które potrafią wyczarować tak piękne ozdoby
Kociakiem zachwycam się, bo jestem kociara, a On ci piękniusi, fajny taki puchacz o mądrym spojrzeniu pozdrówka zostawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
eVka 11:14, 15 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kociak do tulenia, słodziak na maxa!!! Aniołki piękne, brawo!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies