Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 10:06, 23 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
red baron 2015 te dwa trójkąty z red barona zrobiłam z 2 sadzonek
rozsadzałam dosłownie po ździebełku



2017

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 10:03, 23 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 10:02, 23 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
2017

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 10:00, 23 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
2016

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 09:59, 23 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
z drugiej strony

2014



2015

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 09:58, 23 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
2014 2015 2016 2017




Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 09:55, 23 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 09:55, 23 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
2017

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 09:54, 23 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
2016

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 09:51, 23 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
wrzesień 2015
Aga już kombinuje wyciągnęłam pęcherznice a wsadziłam vanilki



Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 09:50, 23 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
2015

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 09:49, 23 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Czerwona

2014

Jurajski Ogród 09:45, 23 lis 2017
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)


a w domu jesienna nostalgia...


...każdy dom powinien mieć chociaż jedno takie okno z kotem , a ogród, krzew z czerwonymi owocami.

Dobrego dnia!
...uDany ogród 08:12, 23 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Makao_J napisał(a)

Nie dziwię się. Ja też tak mam. Nawet powtarzam cały czas że jak umrę to mają mnie skremować i podsypać pod jakąś róże bo nie wyobrażam sobie leżeć z dala od swojego ogrodu gdzieś na pustkowiu bez roślin. No ale ponoć to zabronione


Aniu to byłoby najlepsze rozwiązanie, ale w Polsce chyba nigdy tego nie wprowadzą...







Ogród do odnowy 07:22, 23 lis 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Co najmniej 5 kilo!!!!!
Dopiero!!! U mnie juz kilkanaście poszło, tyle że taniej wychodzi kg, bo kupuję niełuskany. I wiadro kulek... Słoninkę muszę im kupić...

Gosiek33 napisał(a)
... Na razie ma być ciepło to na wstrzymanie biorę z sypaniem słonecznika i nie ruszają mnie takie protesty przy szybie

Ja po nauczce w zeszłym roku już nie ignoruję takich protestów. "Małpy" wyżarły tynk i całą piankę obsadzającą okno.

W tym roku wogóle dałam plamę, bo nie posiałam im słonecznika. Zawsze był pas tylko dla nich. Miały żarcie na 2 miesiące, dużo taniej wychodzi.
Kolorowe Rabaty Martek 01:20, 23 lis 2017

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Petunie raczej w moim deszczu by nie wytrzymały, dlatego ich nie sadzę, ale wiciokrzewy i owszem. A z kwitnących pelargonie. U sąsiadów jeszcze na balkonie wiszą. Niestety po chwilowym ociepleniu, powrót zimnych nocy, z przymrozkami.
I koniec zieleni.

Ale to nic, trzeba choinkowe głązki do wazonu wstawić i czekać na słoneczne dni.
Martuś, miłego dnia.



Mieszkam na tyle wysoko,żeby za oknem widzieć zieleń tui,pojedynczych choinek i korony gołych drzew to mi wystarcza.Pocieram w paluchach listki mięty,a na smutki zakraplam pościel olejkiem pomarańczy
Doszłyśmy z Anią R.do wniosku ,że jesienią i zimą czas płynie wolniej to w sumie dobrze bo wiosna i lato mija z prędkością światła
Podwórkowa rehabilitacja 23:21, 22 lis 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10548
Do góry
ryska napisał(a)

Oj nie smuć się, nadrobimy w bardziej dogodnym terminie.
Czekoladowy Małysz dla Ciebie



Mam nadzieję.

Bardzo lubię słodycze, ale takiej ilości czekolady sama nie wchłonę.
Może jeszcze się ktoś załapie. Tylko czy nam nie zaszkodzi? on tam stoi podobno od 2001 roku.
Podwórkowa rehabilitacja 22:39, 22 lis 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
anka_ napisał(a)
Renatko a masz może fotkę, bo bardzo mnie zaciekawiłaś.

Mam z lata.
Takie
W smaku jest taka trochę podobna do rzodkiewki, tylko mniej paląca.
Podobno bylina łatwo zimująca w zbiornikach.
Ma drobne białe kwiatuszki nawet teraz.
Jutro ( jak będzie ciepło) się nią zajmę i zrobię nowe fotki.

Podwórkowa rehabilitacja 22:34, 22 lis 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Nallar napisał(a)

No wiesz.....

Oj nie smuć się, nadrobimy w bardziej dogodnym terminie.
Czekoladowy Małysz dla Ciebie


...uDany ogród 22:20, 22 lis 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do góry
dana1s napisał(a)


Aniu dziękuję za komplementy, ja uwielbiam mój ogród. To moje miejsce na ziemi





Nie dziwię się. Ja też tak mam. Nawet powtarzam cały czas że jak umrę to mają mnie skremować i podsypać pod jakąś róże bo nie wyobrażam sobie leżeć z dala od swojego ogrodu gdzieś na pustkowiu bez roślin. No ale ponoć to zabronione
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies