Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Migawki z ogródka 19:23, 14 lis 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
I taki gadżecik sobie kupiłam...

Zakładki do książek
Migawki z ogródka 19:22, 14 lis 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry

...uDany ogród 18:45, 14 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Mirka napisał(a)
Porównania zawsze cieszą. Mnie najbardziej porównania jesienne się podobają pięknie masz, i ten stawki super.


Mirciu tez lubię takie porównania
Miło mi bardzo,że Ci się u mnie podoba. Dziękuję serdecznie za serdeczny komentarz!

...uDany ogród 18:42, 14 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Kasya napisał(a)
porownania najbardziej ciesza


Kasiu co roku o tej porze mam uczucie, że minął mi sezon, a ja nic nie zrobiłam...stąd te porównania . Chyba mi ulżyło

...uDany ogród 18:40, 14 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Basilikum napisał(a)
ale super te porownania ogrom pracy wlozyliscie i teraz jest poprostu pieknie


Izuniu tam mnie wzięło na wspominki , później zaczęłam porównywać poszczególne zakątki i aż sama się zdziwiłam ile roboty za nami
Przed nami dalej całkiem sporo, ale cieszy mnie to co już jest wykonane.
Dziękuję za miłe słowo!

Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 18:40, 14 lis 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17627
Do góry
A dla wszystkich którzy czekają na śnieg mam kilka zimowych zdjęć z weekendowego wędkowania po karkonoszach









Połowa działki - czyli mam powoli dość 18:37, 14 lis 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
zawitka napisał(a)


Moje słoneczko Dla Kasi /Kasya./
Co to za żółta piękność?
Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 18:27, 14 lis 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17627
Do góry
Terażniejszych zdjęć nie mam. Zrobiłam sobie ponad miesięczny detoks od ogrodów...Ostatnie foty jakie zrobiłam to 16.10 w drugim ogrodzie.









Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 18:18, 14 lis 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17627
Do góry
adewzuol napisał(a)




Polinko, powiedz mi proszę czy te najwyższe trawy to miskant Morning Light?
Mam trzy (przynajmniej tak kupowałam) i wszystkie mają piuropusze, a z nimi już mi się tak bardzo nie podobają?


Tak to ML. Jeśli 13.10 miałaś piuropusze to chyba nie ML
...uDany ogród 17:47, 14 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
wiosna 2016



jesień 2017



wiosna 2016



jesień 2017

Podwórkowa rehabilitacja 17:36, 14 lis 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11964
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ja jak zwykle spóźniona i niezorientowana, ale dużo zdrówka i spełnienia marzeń

Dziękuję Sylwia za życzenia a takie piękne kwiaty to ja mogę cały tydzień po urodzino-imieninach jeszcze otrzymywać
Co to za śliczna róża?
W moim małym ogródeczku - Dorota 17:30, 14 lis 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
Czy ja dobrzze widze, że lilia ma pączki? Bardzo dużo kwiatów jeszcze masz a czasu to Ci zazdroszcze Pozdrawiam
Kupiłam pod koniec lipca sporą ilość lilii drzewiastych i to ich pączki przewijają się na niektórych zdjęciach. Część ścięłam i włożyłam do flakonów, ale jak zaczęły się rozwijać chciały nas wydusić swym zapachem. Czasu mam sporo, nie mogę powiedzieć tego o zdrowiu, więc wymyślam sobie różne zajęcia.
Zajęcie na dziś to strojenie pierników. Muszę przyznać się sama przed sobą, że w tym to ja raczej dobra nie jestem. Pierwszy raz piekłam chatki piernikowe i po raz pierwszy robiłam lukier, który mnie wcale nie słuchał. Raczej drugiej próby nie podejmie.

Sezon 2017 u Hanusi 17:18, 14 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Moje rubensy, ciekawe czy zakwitną wiosną? I miskant suszący włosy!
Sezon 2017 u Hanusi 17:15, 14 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Jeszcze moje kolory.

Sezon 2017 u Hanusi 17:13, 14 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Dziś byłam w ogródku! Cebulki posadzone! Ufff!

Jeszcze tylko kopczyki na różach i finito!

...uDany ogród 17:11, 14 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Wiosna 2017



jesień 2017



jesień 2015



jesień 2017



czyli jednak coś się zmieniło


...uDany ogród 16:59, 14 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
wiosna 2017



jesień 2017



wiosna 2015



wiosna 2017



jesień 2017



...uDany ogród 16:53, 14 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
i kolejne

wiosna 2017



jesień 2017





wiosna 2017




jesień 2017





...uDany ogród 16:40, 14 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Naszło mnie na porównania

wiosna 2015


wiosna 2017



jesień 2017


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

wiosna 2015



wiosna 2017



jesień 2017



Do raju daleko - u Ewy 16:33, 14 lis 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
Ewa777 napisał(a)




na przyszły rok planuję drzew dosadzić muszę koniecznie takie cudo wpisać na listę

karmnik Ewuniu i mnie się podoba
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies