Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Rozplenica japońska - Pennisetum alopecuroides 15:25, 13 lis 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Działka prawie w Borach Tucholskich 15:22, 13 lis 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry

Rohan Obelisk,............................................................................ Dawyck Gold,


Rohan Weeping,............................................................ Purpurea Pendula, Purple Fountain
Migawki z ogródka 15:18, 13 lis 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Aniu Tych znalezisk trochę jest... Człowiek odłoży i zapomni.

Evelyn
Buk pospolity - Fagus sylvatica 15:18, 13 lis 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Fama można ale wiąże się to z dodatkową korektą przez kilka sezonów, na przyciętym przewodniku wyrośnie kilka rywalizujących które będą wypuszczać boczne odrosty a to nada drzewu kształt szerokiego kielicha.
Zostawisz jeden(góra trzy) i będzie Ok

Rohan Obelisk.......................................................................................Dawyck Gold



Rohan Weeping.....................................................................Purpurea Pendula i Purple Fountain
Działka prawie w Borach Tucholskich 14:33, 13 lis 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry






Blue Totem........................................................................................Ophir
Między brzozami 14:26, 13 lis 2017


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Do góry
Dziękuje Ewa, oby tylko coś chciało w nich urosnąć

Chyba muszę uznać sezon za zamknięty w sobotę pierwszy śnieg tej zimy spadł, na szczęście nie ma już po nim śladu, ale ja mam zawalone zatoki nie zdążyłam ze wszystkim udało mi się tylko zdjąć część darni z kolejnej rabaty. Tak to teraz wygląda, przepraszam za bałagan ale moi mali pomocnicy zawsze coś rozniosą


W planie było przygotowanie całej rabaty na wiosnę do sadzenia. Chciałam wczesną wiosną przesadzić tam śliwkę, a przez zimę zaplanować co do śliwki będzie pasowało. Jeśli pogoda się poprawi i podleczę się trochę to może jeszcze uda się dokończyć.
Zakręcony ogród 14:19, 13 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Do góry
tak to widzę z tym wejściem :

rabata z lewej bez roślin bo nie mam pomysłu póki co. Można nawiązać hakone i kulkami ale co dalej to nie wiem. W każdym razie drzewo jakieś nie za duże widziałabym tutaj. Dalej idac w lewo mam mieć na rogu i potem na środku nigry to może do kompletu jeszcze jedną ? Wtedy będą w miarę równomiernie rozmieszczone.
Osiedlowy ogródek 14:12, 13 lis 2017


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Krzaki częściowo wyrwane , eMuś się tak namęczył, że ledwo rękami ruszał, teraz tam pójdą rodki Cuningham White 4 szt a ten krzak w rogu na razie zostaje, jako osłona.
Od strony ulicy dosadzę jeszcze jedną tawułę Van Houtta i będzie ok.



Osiedlowy ogródek 13:55, 13 lis 2017


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Mini narcyze i krokusy



Osiedlowy ogródek 13:53, 13 lis 2017


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Druga tura tulipanów ok 300 szt wsadzona
Zostanie jeszcze jedno podejście



Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 13:50, 13 lis 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
admete napisał(a)


Aga
Pamiętasz jaką szeroką masz tą ścieżkę?
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 13:46, 13 lis 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
admete napisał(a)


Podziwiam jesienne zdjęcia Twojego pięknego ogrodu
A jakbyś mogła zdradzić cóż to za piękny miscant?
I jeszcze jedno pytanie jak nisko robisz ostatnie koszenie?
Połowa działki - czyli mam powoli dość 13:10, 13 lis 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry



Tę przycinam na kulki nie sa przycięte bo chorowałam ale śnieg jak będzie otrzepię z nich i na wiosnę będą kuleczki .
Tu ma być ogród :) 12:59, 13 lis 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Kasya napisał(a)


a nie wiedzialam ze jest inna niż biala...musze poszukac


Co będziesz szukać, proszę fotki z lata gdzie obie widać







A dziś jest tak


Ogród z uśmiechem 12:55, 13 lis 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
jolanka napisał(a)
Krzewuszka Wings of fire i turzyca palmowa



I cóż to za pięknośc, ta gęsta kosodrzewinka?
Ogród z uśmiechem 12:54, 13 lis 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
jolanka napisał(a)
Dereń kousa i ...takie tam...



I co tutaj masz za połączenie?
Ogród z uśmiechem 12:52, 13 lis 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
jolanka napisał(a)
Dereń kousa i ...takie tam...



Joluś a pokazałabyś tego derenia z dalszej perspektywy? Zadowolona jesteś z niego? Będziesz prowadziła na wielopniowe?
Ogródkowe perypetie:) 12:47, 13 lis 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
abiko napisał(a)



(...)



Bardzo słonecznie!
Lawendowy zawrót głowy 12:41, 13 lis 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Buxiaki I pilnujcie się co by Was listopadowa melancholija nie dopadła jak Fidka ))♡♡♡♡♡♡♡♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




Piękna fota Ja się trzymam ... powiedziałabym nawet, że energia mnie rozpiera

Buziaki
Pszczelarnia 12:37, 13 lis 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Zielona świecznica jest fantastyczna!

Ten brąz przed nią pochodzi od wiązówki filipendula rubra Venusta - obie fajne wysokie byliny ceniące sobie wilgoć i zasobność podłoża.





Pięknie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies