Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 18:10, 05 lis 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Jesienne kwiatuchy
Sezon 2017 u Hanusi 18:09, 05 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Iwonko, piękne donice zobaczyłam! Takich w mojej okolicy nie widzę. A może ja ślepa jestem i nie trafiam tam gdzie potrzeba?

Dziękuję za powrót do wpisu! Jestem happy!

A Sierotce odpowiem, że mam takiego gotowca, o moim życiu, i wcale nie jestem zadowolona. Z życia tak, ale jak opisać swoje uczucia, rozterki i wszystko z życiem związane? W kilku słowach nie da się, w wielu, zbyt pompatyczne. A skrótowo, szablonem- nieciekawie!

Kwiaty we włosach 18:08, 05 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
gosika67 napisał(a)





Piękne ujęcie Gosiu
Pozdrawiam
Z ogródka na wsi 18:07, 05 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
Co to za roślina? Bo kwiatek ma jak pierwiosnek ale liście jakieś mi nie podobne, a poza tym nie wiem skąd się wziął bo ja takiego czegoś nie sadziłem...

I patrzcie tylko jak z sadzonki o trzech źdźbłach od lata urosła mi turzyca (na chwasty nie patrzymy Ta praca zostaje już na wiosnę hehe)
Kwiaty we włosach 18:03, 05 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Gobasia jeszcze nie wszystkie koty się odliczyły, niektóre na lofrach nie wiadomo gdzie.







Moja bajka 18:03, 05 lis 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
No proszę cała gama ptasia w ogrodzie już się odmeldowała
Cudne gałązkowe ujęcia wracam się zachwycać

Sywlwuś patrz jakie obłożenie . Strach wyjść z domu żeby się z nimi nie zderzyć
Słoneczny Ogród 18:01, 05 lis 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Słonecznik zebrany, wyskubany, wysuszony czeka na ptaszki.
Niedługo zaczną się moje obserwacje i biada temu, kto mi spłoszy ptaszki, hihi.


Działeczka Asi :) 17:54, 05 lis 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
I troszkę wiosny tej jesieni





I moje narcyzy

Kwiaty we włosach 17:53, 05 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
I po niedzieli, dzisiaj spacerowałam po naszym lesie, szkoda ,że zapachu nie można przenieść wraz z fotkami,aż się chciało oddychać pełną piersią









Sezon 2017 u Hanusi 17:52, 05 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
A propos kroniki: Przecież tu na O. mamy taką możliwość. Po to mamy założone wątki, żeby o swoim ogrodowym miejscu pisać wklejać zdjęcia i nawet skrótowo można skrót ogrodu zrobić w dowolny sposób.
Ja w każdym razie tak do tego podchodzę. I wiem, że są lata gdzie już sezon zaczyna się w lutym, a są i takie, że do kwietnia wiosna wybrać się do mnie nie może.

Stąd co jakiś czas zmieniam tytuł kolejnego rozdziału "Ogródka Hanusi". W tym roku zmieniać nie będę, 2 sezony na jednym wątku to wygodna forma i do wspomnień i do odszukiwania treści.
Tak kwitła moja chryzantema w listopadzie Ubiegłego roku, a niżej tegoroczna.


Działeczka Asi :) 17:51, 05 lis 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Daleka droga do ogrodu....... 17:50, 05 lis 2017


Dołączył: 03 maj 2014
Posty: 132
Do góry

Brzozy z innej perspektywy
Gunnera - parzeplin 17:49, 05 lis 2017


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
Do góry
Jeszcze się trzyma

Działeczka Asi :) 17:48, 05 lis 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Róże Bailando kwitną non stop



Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 17:46, 05 lis 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry

W piaskownicy 17:46, 05 lis 2017


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry
Mam jeszcze taką lawendę, posadzoną w zeszłym roku z maleńkich sadzonek. Nie chcę jej w tym miejscu takiej wybujałej, czy teraz mogę ją obciąć, czy raczej wczesną wiosną?


Działeczka Asi :) 17:45, 05 lis 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry


Troszkę zbliżeń




Działeczka Asi :) 17:41, 05 lis 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Troszkę mniej mnie ostatnio na forum, ale muszę nadrobić trochę zaległości i w pracy, i w domu Nie wiem jak u Was, ale u mnie na Mazurach doba strasznie się skróciła

Pogoda dzisiaj była ładna, słoneczna... w końcu bez deszczu Byłam na działeczce, zrobiłam co nie co
I kilka fotek z dzisiaj








Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies