Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Wzgórze chaosu 09:03, 28 paź 2017


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5823
Do góry

Wzgórze chaosu 09:00, 28 paź 2017


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5823
Do góry
Relacji klonowej ciąg dalszy Tym razem czerwony Atropurpureum.


Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 07:02, 28 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Mimo nie ogrodowej pogody - życzę wszystkim miłego weekendu




Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 07:02, 28 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
I trzcinnikowa


Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 07:01, 28 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Wczoraj powdwiązałam miskanty na liliowcowej i porzeczkowej - to przesadzane trawy więc wszystko leżało na ziemi , dałam w każdy patyk jako podporę, za tok mam nadzieję będą stały równo jak żołnierze

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 07:00, 28 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 07:00, 28 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
To małe czerwone to hortensja wims red, zobaczcie jak cudownie listki się przebarwiły - chociazby dlatego faktu jestem zadowolona z mojej decyzji o ich posadzeniu - a wahałam się i wahałam


Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:58, 28 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:58, 28 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:57, 28 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:56, 28 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:55, 28 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Wczoraj pogoda w kratę ,
jeszcze ciepło - 12 stopni a nie 4 hahahahahaha


udało mi się między deszczami wyjść w sumie na 3 godziny - wychodziłam 4 razy, między wożeniami dzieci na zajęcia - aż się dziwię że do tej pory nie pojechałam w gumiakach i w ubabranym dresie do szkoły po dzieci.
Robię na styk z zegarkiem w ręku na biega, wybija godzina gdzie mam 5 minut na przebranie i wyjęcie liści z włosów i gnam hahahahahahaha

skończyłam wiązać trawki na kolistej i na liliowcowej
w sumie udało mi się zebrać 3 taczki liści

ale to już nie robota , rękawice przemakają, ciężko w tych ogumowanych zbiera się liście, nie mówiąc o wyrwaniu chwasta.......ale będe wykorzystywać każdą godzinę bez deszczu żeby zebrac jak najwięcej liści

nie wiem co z trawnikiem bo do tej pory nie udało nam się skosić, liście leżą i mnie przerażają że sobie tak lezą i będa gniły mi pod śniegiem całą zimę.............ale jeszcze ma nadzieję że uda się je skosić

złapałam wczoraj na 5 minut aparat
ostanie zdjęcia już w deszczu


trzcinniczki i zebrinus na żółtej

Ogrodowe kreacje 01:47, 28 paź 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Do góry
U mnie nastała już niestety pora przemykania przez ogród, patrzenia na niego przelotem... w weekend nadrabiam i coś w nim troszkę przed zimą ogarniam Czekam wytrwale na wiosnę, kiedy będzie można znowu usiąść np na ławeczce i rozkoszować się ciepełkiem i widokami
Ogrodowe kreacje 01:45, 28 paź 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Do góry
A te piękne chryzantemki, aktualnie po deszczu leżą wszystkie, nawet kijki nie pomogły :
Ogrodowe kreacje 01:44, 28 paź 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Do góry
Hortensja zrobiła się już cała brązowa, tutaj zdjęcie jeszcze jak kwitła:

Ogrodowe kreacje 01:43, 28 paź 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Do góry
Ognik cały czas zachwyca:
Ogrodowe kreacje 01:43, 28 paź 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Do góry
Muszę schować ten bluszcz co stoi na pieńku, bo myślałam, że kupiłam zimujący, ale on niestety domowy jest:
Ogrodowe kreacje 01:42, 28 paź 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Do góry
Późną nocą, bo czas dopiero znalazłam... Jutro do was pozaglądam a na razie fotki:
Będę jutro już wykopywać dalie:


Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 00:36, 28 paź 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Do góry
wrobelki napisał(a)
Jak dużo kwiatów u Ciebie, u mnie już prawie pusto tylko trawy się pysznią Miałam Ci wrzucić zdjęcie murku w bliska, ale cały czas leje jak tylko pogoda pozwoli to wstawię

Justynko właśnie wracam od Ciebie Murek to i tak temat na następny sezon - więc jak będzie dobra pogoda i będziesz miała czas to zrobisz fotkę

U mnie jeszcze fajnie w ogrodzie - szkoda tylko że zimno i plucha. Zdjęcia robione w większości w ubiegłym tygodniu. A wtedy było kilka pięknych dni - niestety po powrocie z pracy nie zostaje zbyt dużo czasu na prace w ogrodzie i cieszenie się nim
jedna z ostróżek wzięła się a kwitnienie Dzisiaj po powrocie z pracy zauważyłam, że jest już pięknie rozwinięta. A i bodziszek też się obudził

I zawilce jeszcze kwitną - choć po dzisiejszych ulewnych deszczach chyba już z nich niewiele zostało

Oczywiście wśród kwiatów wciąż pierwsze skrzypce grają hortensje ale to zostawiam na deserek




Szmaragdowy Zakątek 00:25, 28 paź 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
No, ale nas wzięło na wspomnienia.
Dzieciństwo, dawne zabawy…a ja właśnie zrobiłam sobie kogel-mogel – to też smak mojego dzieciństwa…mniam mniam….puszyste cudeńko !

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies