Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój "Ogród" 11:58, 24 paź 2017


Dołączył: 06 lut 2014
Posty: 265
Do góry
dziś dotarła do mnie przesyłka:



..a w niej:

Podwórkowa rehabilitacja 11:42, 24 paź 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Ja tez najpierw o rydzach napiszę bo zbiór piękny , można pozazdroscic a ja z tych co uwielbiaja grzyby zbierac.Bardzo piękne masz tez datury no i smagliczki na oknie cudne. Pozdrówka serdeczne.


Najgorsze w grzybach jest oczyszczanie reszta to przyjemność
Trochę kwiatuszków jeszcze jest w ogródku ale rzeczywiście trąby anielskie i smagliczki najładniej wyglądają.
Pozdrawiam również.
Droga do spełnienia 11:40, 24 paź 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Kawa napisał(a)
Sezon ogrodowy uważam za zamknięty
nie udało mi się wszystkiego zrobic a w szczególności
posadzić 2 tuj i żywopłotu co wiąże się z wykopaniem 3 hakuro
nie dałam rady brak weny i siły
mam nadzieję ruszyć wiosną o ile zdrowie pozwoli

a żeby ne było to na koniec kupiłam i wsadziłam takie coś
no nie mogłam się oprzeć przecena była


dziękuję Wam za kolejny sezon
ponieważ u mnie chroniczny brak czasu nastąpił i nic u mnie ogrodowo się nie dzieje to pewnie rzadko będą jakieś wpisy
macham


Śliczne te zawilce. Ty już sezon zamykasz? Ale Ci dobrze . U mnie jeszcze daleko do zamknięcia. Pewnie będę ryć pòki śnieg nie spadnie albo mróz nie skuje wszystkiego na amen
Ogród Mirelli 11:38, 24 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
MirellaB napisał(a)
Krótka sesja zdjęciowa jesienna z rana



Koniec


piekny bo ja teraz w temacie klonow ostatnio
Podwórkowa rehabilitacja 11:26, 24 paź 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ja nie grzybiara, ale zbiór obfity miałaś
Piesio słodziutki
U mnie róże po kilku latach też takie korzenie grube palowe miały, ciężko było wykopać, ale przyjmowały się na nowym miejscu


Pierwszy raz w życiu tyle.
Z różami starymi ciężka sprawa, do tej pory kręgosłup czuję. Cieszę się, że dzielisz się dobrymi wieściami, że przyjęły się w innym miejscu, bo moje podarowałam i darczyńca wiąże z nimi nadzieje
Takie poszły w dobre ręce.

Szmaragdowy Zakątek 11:21, 24 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Nikita napisał(a)
Ale za to dziś od rana miła niespodzianka. Znajoma przywiozła mi moje ulubione opieńki miodowe.
Całą skrzynkę…


... A wieczorem…
…dostawa!




ty to sie potrafisz urzadzic...
Ogród przy lesie początek 2012/2013 11:05, 24 paź 2017


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Do góry



I taki na specjalne zamówienie dla znajomej .
Ogród zielonej AniaK 10:56, 24 paź 2017


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 738
Do góry
moja mala ogrodniczka

A jeszcze parę di temu było tak
Ogród zielonej AniaK 10:51, 24 paź 2017


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 738
Do góry
Witam i zapraszam do mojego ogrodu
Pan Maluśkiewicz 10:43, 24 paź 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Do góry
zimą Mariken, mój jeszcze maleńki, choć dziś wcale nie wiele większy, to tylko patyczki



a na wiosnę, w maju u mnie, rozwijają się kapustki



latem jest zielony hihi



Powinien mieć prostą nogę, no ale mojemu jakiś wybaczam tę niedoskonałość.

jesień, jesienią jest żółty jak kurczaczek, puki mróz go nie zetnie, mam zdjęcia w aparacie w domu.
Ogród z wilkiem zamkn. 10:13, 24 paź 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry
Magleska napisał(a)




Tak to wyszło
1-Jest miejsce zostawione na cisy
2-Brzozy ,co 2,5m
3- na zmianę ML i Limki
4. Turzyca
5 misz masz ..... wrzosy ,trawy ,cebule ,


jaki tu będzie odstęp między brzozami a cisami ?
Co się stało kwiatom ... 10:11, 24 paź 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry







No to czas zacząć... 09:58, 24 paź 2017


Dołączył: 15 mar 2016
Posty: 90
Do góry
I prawa strona...obawiam się ,że na wiosnę bedzie najbardziej problematyczna



Plan zasłonięcia stożkami bukszpanowymi, ale nie wiem jak to wyjdzie...
Rura PCV do obcięcia równo z ziemia.
Działka prawie w Borach Tucholskich 09:58, 24 paź 2017


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
ZbigniewG napisał(a)
Bogusia


sie trafiła to przygarnąłem

sosna wydmowa Anna Aurea rośnie raczej wolno i wąsko(piramida)

kalina


Fotergilla większa

Przygarniaj Mistrzu jesiennych marzeń kolory ,zapachy upajające nasze dusze spragnione ,krzewów różnorodne wzory.Niech cieszą Twoje i nasze cudu stworzenia postrzeganie .
Niech słońce do życia je obudzi, a księżyc odda w senne do rana wytchnienie,cichutkie spanie .☺
No to czas zacząć... 09:55, 24 paź 2017


Dołączył: 15 mar 2016
Posty: 90
Do góry
A więc sie pochwalę swoim konkretnym początkiem




Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 09:49, 24 paź 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Mniam mniam!
Madzia - to! dzięki

http://www.projektyzwizja.pl/projekty-domow/odwazny-2

tylko bez poddasza... hmmm
nadal szukam

Noclegi sobie porezerwowałam w większości, najdroższa jest Birma i na noclegach tutaj mi zależało bo mały wybór a ceny wysokie. W Wietnamie kilka razy taniej za to samo i kilkanaście razy więcej miejsc do wyboru... kocham Wietnam
Loty też już wszystkie mam, w sumie 8
Pięć krajów Masakra, straszne skakanie tym razem. Chiny, Wietnam, Laos, Tajlandia i Birma. Chyba przesadziłam

Najdroższy z hoteli - Bagan w Birmie, 2 noclegi, odrobina luksusu za 50 zł/noc
https://www.booking.com/hotel/mm/royal-bagan.pl.html



Muszę jeszcze wnioski wizowe poskładać (Birma i Wietnam - tu wielokrotnego wjazdu). Laos kupuje się na granicy, do Tajlandii nie trzeba, w Chinach tranzytowa na lotnisku

Miałam dziś być w Warszawie na koncercie Nicka Cave'a, ale sprzedałam bilety. Po drodze planowałam wizytę w sądzie w Łodzi i odebranie zdjęcia panoramicznego od stomatologa w Pabianicach (żeby tu nie płacić za świeże 100 zł), ale po to tylko nie chciało mi się jechać w sumie 700 km w jeden dzień. Ponad moje siły.

miłego dzionka!!!
Droga do spełnienia 09:40, 24 paź 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
Sezon ogrodowy uważam za zamknięty
nie udało mi się wszystkiego zrobic a w szczególności
posadzić 2 tuj i żywopłotu co wiąże się z wykopaniem 3 hakuro
nie dałam rady brak weny i siły
mam nadzieję ruszyć wiosną o ile zdrowie pozwoli

a żeby ne było to na koniec kupiłam i wsadziłam takie coś
no nie mogłam się oprzeć przecena była


dziękuję Wam za kolejny sezon
ponieważ u mnie chroniczny brak czasu nastąpił i nic u mnie ogrodowo się nie dzieje to pewnie rzadko będą jakieś wpisy
macham
Klon palmowy - Acer palmatum 09:40, 24 paź 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Mój klon palmowy. W jesiennej odsłonie najbardziej go lubię

Ogród z łezką II 09:38, 24 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
Kindzia napisał(a)


Ło matko...zapomniałam...już daję zdjęcie. Zobacz jakie cudo, ale wycena powala...


Piękna , cena mnie nie zdziwi bo roboty przy niej od groma było i taka perełka powstała
Pan Maluśkiewicz 09:32, 24 paź 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Do góry
MirellaB napisał(a)

O czym mowa?


Dostałam trochę cebul tulipanowych. Jeśli dziś łaskawie nie będzie padało to muszę je posadzić.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies