Od nowa ... na przekór wszystkim
14:27, 20 paź 2017
tak, graby będą w bukszpanie, wczoraj była przymiarka, sznurkiem wytyczyłam i nawet fajnie wyszło, tylko właśnie zastanawiam się jak to wypełnienie zrobić, według propozycji Asi bukszpan miał wcinać się w kwadraty z trawami. Mam własne sadzonki buksów ale one nie są jakieś duże 20 cm max a trawki jakieś to raczej wyższe są.
chciałam wykorzystać coś z tego co mam : sesleria sadleriana, jesienna, skalna, heufleriana, carex montana, ID, carex morrovi variegata. Te chyba nadają się na słońce.
Mam jeszcze silver screpte ale to raczej do cienia.
od grabów w stronę trawnika jest 1,5 metra więc te kostki wypełniające będą spore, wcisnęłabym jeszcze za graby po jakiejś wyższej trawie, zaraz znowu upcham wszystkiego


