Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Od nowa ... na przekór wszystkim 14:27, 20 paź 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry
ren133 napisał(a)


Odległości wydają się być fajne ... czyli graby rosną w bukszpanie? A jakie wypełnienie między kostkami planujesz?

tak, graby będą w bukszpanie, wczoraj była przymiarka, sznurkiem wytyczyłam i nawet fajnie wyszło, tylko właśnie zastanawiam się jak to wypełnienie zrobić, według propozycji Asi bukszpan miał wcinać się w kwadraty z trawami. Mam własne sadzonki buksów ale one nie są jakieś duże 20 cm max a trawki jakieś to raczej wyższe są.

chciałam wykorzystać coś z tego co mam : sesleria sadleriana, jesienna, skalna, heufleriana, carex montana, ID, carex morrovi variegata. Te chyba nadają się na słońce.
Mam jeszcze silver screpte ale to raczej do cienia.

od grabów w stronę trawnika jest 1,5 metra więc te kostki wypełniające będą spore, wcisnęłabym jeszcze za graby po jakiejś wyższej trawie, zaraz znowu upcham wszystkiego



Droga do spełnienia 14:10, 20 paź 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
Agatko dzięki
posadze dzisiaj - może zdążę i tyle chyba tylko
chcociaż chciałam jeszcze tuje wyczyścić moze się uda


Dla GOSI
Ogród z widokiem na jezioro 14:01, 20 paź 2017


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Altana Przed
Po
Na zielonej... trawce :) 13:04, 20 paź 2017


Dołączył: 24 kwi 2013
Posty: 49
Do góry
AngelikaX napisał(a)


Może najpierw się przywitam jestem na forum od jakiegoś czasu, ale po cichu. Twój ogród jest piękny, miejscami jest moją inspiracją. Może do sedna Cóż to za odmiana miskanta z białym kwiatem w brzozowej?
Lawendowy zawrót głowy 12:44, 20 paź 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
lojalna_ napisał(a)


Odpowiedziałam juz u Ciebie. Nic bym nie zmieniała tylko z brązu zrobiła rudy tez mam go sporo w ogrodzie i wtedy wszystkie dodatki czy mebelki czy szare donice i zieleń pięknie się zgrana .

Tutaj widac te rudosci


Faktycznie, super wygląda to połączenie
Ogród z widokiem na jezioro 12:43, 20 paź 2017


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6326
Do góry
yolka napisał(a)
Mam dzień wolny. U mnie dziś od rana odlatują żurawie, liczyłam klucze doszłam do siedmiu, zgubiłam się, myślę że już kilkanaście kluczy przeleciało, prawie cały czas je słyszę, aparat mam kiepski, a one są takie piękne w locie...




Ogród pod lasem 12:07, 20 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
kwartet napisał(a)
Iza uściskam porządnie w sobotę z okazji urodzin i nie tylko(dobra dusza z ciebie)
obiecane zdjęcia
dzisiejszy warzywnik, wtedy góra humusu z działki
teraz klatka na hamak

to wygład mojego ogrodu z wiosny 2014
dziekuję za miłe słowa, ja jak to właściciel widzę moc niedoskonałości
przez te trzy sezony ogród mocno ewoluował, pomysłów moc a chciejstw jeszcze więcej


to twoj ogrod powstawal wtedy kiedy moj
super ze masz tą wodę...

wszystko sami robiliscie ?
Ogród pod lasem 12:02, 20 paź 2017

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Do góry
Iza uściskam porządnie w sobotę z okazji urodzin i nie tylko(dobra dusza z ciebie)
obiecane zdjęcia
dzisiejszy warzywnik, wtedy góra humusu z działki
teraz klatka na hamak

to wygład mojego ogrodu z wiosny 2014
dziekuję za miłe słowa, ja jak to właściciel widzę moc niedoskonałości
przez te trzy sezony ogród mocno ewoluował, pomysłów moc a chciejstw jeszcze więcej
Mój ogród pod lasem 11:30, 20 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry

Tu masz moją tiarellę jak zaczyna kwitnienie, jest świetną rośliną, powtarza kwitnienie i łatwo ja rozmnożyć
Tajemniczy Ogród 11:25, 20 paź 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Do góry
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Kilka mglistych widoczków. Za radą Asi Makadamii pod brzozami wsadziłam kępy zawilców Honorine Jobert. Właśnie kwitną i jedna myśl nie daje mi spokoju....przecież miały być białe.... Ciekawe, czy szkółka coś pomyliła, czy ja już widzę świat przez różowe okulary
Kawka wypita w ogrodzie, to zupełnie inna kawka...Nawet, jeśli jest to tylko zaczątek pięknego ogroduAleż u nas piękna, ciepła, gęsta mgła. Mój telefon nie daje rady z ostrością




Może chwilowo zawstydzone są i jeszcze zbledną Białe czy różowe i tak śliczne.
Miłego dnia.
Kamienny ogród patykiem malowany 11:17, 20 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Sylvana napisał(a)
Nowy nabytek Cyprysik Sungold szczepiony.




O tą mi chodziło, to nie ta co w zeszłym sezonie zsypywałaś?
Zielony AZYL 11:04, 20 paź 2017


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Do góry
Trochę jesieni





Zielonym do góry... :) 10:52, 20 paź 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 3093
Do góry
No i trza mi bylo sie odzywac. Ja niestety mam przestoj ogrodowy, ale bardzo bym chcial w nim dzialac (no zasadzilam chyba w sumie ok 300cebul rozniastych), ale milo ze pamietacie, na telonie mam takie zdjcie z zajecia ktore zajmuje mi wieczosc czasu w ogrodzie

ale to bylo juz jakis czas temu. Co robicie z przekwitnietymi jezowkami?
Tajemniczy Ogród 10:36, 20 paź 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Do góry
Kilka mglistych widoczków. Za radą Asi Makadamii pod brzozami wsadziłam kępy zawilców Honorine Jobert. Właśnie kwitną i jedna myśl nie daje mi spokoju....przecież miały być białe.... Ciekawe, czy szkółka coś pomyliła, czy ja już widzę świat przez różowe okulary
Kawka wypita w ogrodzie, to zupełnie inna kawka...Nawet, jeśli jest to tylko zaczątek pięknego ogroduAleż u nas piękna, ciepła, gęsta mgła. Mój telefon nie daje rady z ostrością


Rododendronowy ogród II. 10:30, 20 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Bogdzia napisał(a)







Uwielbiam, uwielbiam , uwielbiam
Duże pole do popisu 10:19, 20 paź 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
kasia1 napisał(a)
To, co już jest:



skala 1:200, nie wiem, czy to widać na mapce

te gwiazdki dookoła to świerki, które już rosną, po prawej stronie planuję żywopłot grabowy (strona wschodnio-południowa) do wysokości siatki


Witaj!

Rozplanowanie Twojego ogrodu i jego podział na poszczególne przestrzenie przypomina mi mój ogród. Też mam warzywnik przy parkingu i derenie i brzozy na granicy. I widzę same fajne rośliny, które bardzo lubię (derenie, kaliny, lilaki).
Co się stało kwiatom ... 10:05, 20 paź 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry



Ogród pod lasem 10:02, 20 paź 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry
Hania, Gosia, dziękuję Wam bardzo, dziewczyny!

Ania, no cudnie tam jest... Bardzo mi się Memory podoba, ale obawiam się, że u mnie takiego szału jak u Ani-k. nie zrobi. U niej słonecznie i mokro, a u mnie wiadomo... No ale spróbuję.
Co do rozplenicy, obłędna jest! Wrzucałam już to zdjęcie, ale jeszcze raz.



Lawendowy zawrót głowy 09:49, 20 paź 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Dubelek

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies