Znowu na wsi
22:19, 02 cze 2024
O tak, zachęca
. Zwłaszcza jak muszę spacerować po każde narzędzie potrzebne do prac w ogrodzie zamiast zabrać ze sobą na raz wszystko co będzie potrzebne
. Nachodzę się przy tym strasznie
.
A teraz prośba o konsultację. Uprawa pomidorów to mój debiut. Mam 4 sztuki odmiany Betalux
. Osiągnęły jakieś 40 cm wysokości, wyglądają tak
Dzisiaj im się przyjrzałam z bliska i zaczęłam się zastanawiać czy powinnam wyłamać im boczne pędy? W notatkach mam że tego nie wymagają, ale wolę się upewnić. Rosną w sporych donicach, największych jakie miałam, dodałam im do towarzystwa fasolę szparagową. Obawiam się że będzie zbyt tłoczno.
Z góry dziękuję za wszelkie porady
.
A teraz prośba o konsultację. Uprawa pomidorów to mój debiut. Mam 4 sztuki odmiany Betalux
Dzisiaj im się przyjrzałam z bliska i zaczęłam się zastanawiać czy powinnam wyłamać im boczne pędy? W notatkach mam że tego nie wymagają, ale wolę się upewnić. Rosną w sporych donicach, największych jakie miałam, dodałam im do towarzystwa fasolę szparagową. Obawiam się że będzie zbyt tłoczno.
Z góry dziękuję za wszelkie porady















