Ogród Małej Mi 2017
18:19, 18 lip 2017
I jeszcze ogród Ani moimi oczami
szkoda ,że słońca nie było..echhh
Rzut oka z daleka
Ławeczka
.. Wiem...widzieliście to już 100 razy, ja zresztą też
ale byłam przekonana że ona jest wielka..a ona..jest dla..krasnoludków
stąd..mój klapek obok
nie...żebym lacie tam gubiła , tylko..dla porównania 

Kwiat katalpy
Takie cuś Ance w oczku rośnie
jakby lotosa było mało 

Rzut oka z daleka
Ławeczka
Kwiat katalpy
Takie cuś Ance w oczku rośnie