Sezon 2017 u Hanusi
18:51, 13 lip 2017
Izabelko, a Ty borówki chyba sadziłaś w ub, roku? Nabierają mocy w korzeniach. No i jak było za sucho to też nie rosną. Moje mają wody po sam czubek./ Leje z przerwami małymi prawie co dnia. A dziś w nocy dolało maksymalnie!
Za to dziś porządziłam w ogrodzie.
I chyba jutro i w sobotę tez będzie bez deszczu. Hurrra!
Moje jeżówki jeszcze bez koloru, ale i tak wiem, że będą różowe i białe.
Od Małej mi!
Za to dziś porządziłam w ogrodzie.
I chyba jutro i w sobotę tez będzie bez deszczu. Hurrra!
Moje jeżówki jeszcze bez koloru, ale i tak wiem, że będą różowe i białe.


potrzebuja jeszcze z dwa sezony by się za nei wstydzić