Salvia - szałwia
21:29, 19 lip 2016
Z innych niż tu prezentowane posiadam szałwię Plumosa - wysoka na początku sztywna później się kładzie i kwiaty dostaje na niższych częściach łodygi. Kolor purpurowy. Kwiaty pełne, bardzo długo kwitnie już w sumie drugi miesiąc od pierwszych kwiatków w końcu maja. Piękna ale problematyczna. Tu w czerwcu jeszcze stojąca.

Tu na drugim planie.
Tu już leżąca teraz w lipcu. Nie wiem co z nią zrobić. Kładzie się bo ma tak duże i ciężkie kwiaty. Próba podwiązania spełzła na niczym.

Tu na drugim planie.
Tu już leżąca teraz w lipcu. Nie wiem co z nią zrobić. Kładzie się bo ma tak duże i ciężkie kwiaty. Próba podwiązania spełzła na niczym.
