Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

Basilikum 20:37, 19 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ale masz pole do popisu
juz sobie wyobrazam jak tu pieknie bedzie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
zbigniew_gazda 21:02, 19 lip 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Po wzór muru przyjeżdżaj do mnie. Kilkanaście kilometrów i są ruiny zamku w którym toczyła się akcja "Zemsty".
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
anka_ 21:04, 19 lip 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340

Ha, ha, ha..... takie kfffiatki to ja też mam....
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Makusia 22:51, 19 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Zrobić "coś pięknego" z takiego Mordoru, to dopiero będzie satysfakcja
No zapowiadają się emocje
Ale jest potencjał- nawet ja go widzę
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
anabuko1 13:12, 20 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23597
Ja też takie , hahha w mniejszej ilości,ale mam towe kwiatki gdzieś tam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
ewsyg 13:26, 20 lip 2016


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Roma, i kwiecie już jest u Ciebie. Pozwól mężowi na te światełka a tacie powiedz żeby nie krytykował tylko Ci pomógł to nie będzie byle jak. Trawkę masz śliczną, zazdroszczę Ci jej bo ja nie mam ani źdźbła
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
roma2 20:33, 20 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Kochani z jednej strony pole do popisu, z drugiej strony nerw na niemożność zagospodarowania tamtej stony działki, oprócz koszenia podkaszarką. Muszę czekać! Tam teren mężowski , pod staw i piwniczkę. Ponieważ męża ma czas średnio 5 (słownie pięć!) dni w miesiącu na jakiekolwiek roboty, to cierpliwość muszę mieć anielską, a tym, choć mam wiele zalet, nie grzeszę. Pal licho cierpliwość, ile ja lat będę musiała żyć, żeby doczekać się czegoś przyzwoitego!. Chyba ludzie tyle nie żyją. Już mówiłam mężowi, żeby montował pas transmisyjny wokół działki. Jak ktoś mnie tam wsadzi, to podeprę się balkonikiem i objadę działkę spogladając co rośnie.

Edit: jeśli będę cokolwiek jeszcze widziała!
____________________
Komendówka
roma2 20:45, 20 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Ewuś Skąpana w słoneczku cieszę się, że masz się lepiej. Muszę jednak sprostować, bo może niefortunnie napisałam o wyrażeniu mojego Taty. On nie krytykował, ja poprostu zacytowałam jego powiedzonko. Jest już struszkiem i to schorowanym, i bardzo, ale to bardzo żałuję, że tak późno kupiliśmy tę działkę, bo na pewno dużo by pomógł i cieszyłby się z każdej roślinki. Kochał ziemię i ogród i ja mam to po Nim zapewne. Gdy zawieźlismy go po raz pierwszy na działkę, podreptał w stronę rabatki napoczętej. Popatrzył na ziemię i stwierdził "marnancja", trzeba poprawiać.
____________________
Komendówka
roma2 20:46, 20 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Się narozpisywałam. Pobocze drogi za nasza działką

____________________
Komendówka
Mala_Mi 21:15, 20 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
To rudbekia błyskotliwa Goldsturm.. dawałam Ci ją

Więcej o niej u mnie.. jak lubisz żółty będziesz nią zachwycona.. kwitnie dłużej od jeżówek.. foto sprzed 4 lat.. ale takie mam pod ręką.


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies