Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Kwiatowy ogródek Monteverde 00:48, 15 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Basilikum napisał(a)
lacze sie w deszczowym bolu, wlasnie przestalo padac, chyba z 4 dni lalo z malenkimi przerwami

jejku ale piekna ta rozowa roza och i tak pieknie ja sfotografowalas

U mnie cały czas pada, dzisiaj znowu lało od 13.30 do 19.00
Kwiatowy ogródek Monteverde 00:45, 15 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
jolka napisał(a)

Aniu, wrzuciłam u siebie. Zerknij
Twoje róże cudowne, wszystkie bez wyjątku!!

Byłam i owoce goi zostawiłam
Ogród wśród pól i wiatrów 00:43, 15 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
jolka napisał(a)
Jeszcze larissa, ostatnio narzekałam u Ani Monte.. że małe ma kwiatki,
ale może jest to po prostu kwestia zdjęcia.

Nie ma jak to wylegiwać się na lawendzie




Miłego wieczorku wszystkim

Sliczna Lariska, co Ty od niej chcesz, kwiatki normalne jak u mnie ona jeszcze wybuja, ani się obejrzysz a u goi jak masz kwiatki to będziesz miała i owocki, jedz 7 dziennie dla zdrowotności, moja została w rajskim, ona lubi rosnąć na skarpie, jej łodygi się przewieszają a warzywka super
Marzenia i plany vs. rzeczywistość 00:39, 15 lip 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry
butterfly napisał(a)
Moje Vintage Wine


Piękne!
Powiedz proszę jaki to miskant? Bo chyba właśnie znalazłam rozwiązanie zagadki jakie miskanty mi sprzedano rok temu pod nazwą Gracillimus
Jak powiesz, że to Gracek to padnę Obstawiam Silberspinne
Ogród z rzeźbą 00:39, 15 lip 2016


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
Do góry
Zana napisał(a)




A zdradzisz co to za mały żółty krzaczek - czyżby bez?

Magia bije z Twoich zdjęć
Kolorowy ogród na piasku 00:37, 15 lip 2016


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Agania napisał(a)
Tony i seanse...u Ciebie Vivo zawsze scena ogrodowego PIĘKNA dla oczu i muzyka dla serca gra koncert

Chciałam wpaść na krótką chwilkę, ale zostaję, piękne zdjęcia dziewczyn
Pozdrawiam


Agatko, tak pięknie piszesz Dziękuję

Próbowałam dobrać jakieś zdjęcie do Twoich słów.
Może tutaj jest coś z muzyki?

Ogródek Iwony II 00:33, 15 lip 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry
Iwk4 napisał(a)

Ja, zanim tu trafiłam, myślałam, ze mam ogród. Nawet w konkursie wystartowałam i dostałam drugie miejsce.
Dziś mi się śmiać z tego chce...
W tym roku zapytano mnie, czemu w konkursie w gminie nie startuję, a ja , ze w tym roku jeszcze nie. Dziewczyny, jak będą u mnie, zobaczą, dlaczego
Jeszcze nie skończone

Się uśmiałam z tego
A metamorfozy robią wrażenie! Właśnie ostatnio się zastanawiałam czy Twój klon odessanum urósł od zeszłego roku Bo mój stoi w miejscu, a wszędzie czytam, że one (jesionolistne) rosną bardzo szybko...
Kolorowy ogród na piasku 00:26, 15 lip 2016


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Ewik napisał(a)
Powtarzam się - cudnie u Ciebie YL kolorek ma śliczny a jak z trzymaniem kwiatu ?
Koło pirouette chodziłam kilka razy ale się nie zdecydowałam a szkoda bo super wygląda u Ciebie.


Ewo
Young Lycidas zapowiada się na bardzo dobrą różę. Kwiaty trzyma dość długo i nie przypalają się. Teraz już wypuściła mnóstwo nowych pędów.

Piourette to niesamowicie zdrowa róża, jeśli komuś odpowiada ten ten kolor to polecam.

Kolejna nowość u mnie, angielka, niezwykle subtelna Wollerton Old Hall.

-
Ogrodowy spektakl trwa ... 00:24, 15 lip 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
To tyle wieści lipcowych na razie znów zmykam i pozdrawiam

Kleome posadziłam choć gdzie i juz pieknie kwitnie



pomimo staranności w oznaczeniu sadzoenk biała/fiolet są pomieszane



moje donicowo z bazylią krzaczastą


rabata bylinowa zmienia się stale i już wiem, że jesienią mam nowe kopanie,
na razie cieszy



Kolorowy ogród na piasku 00:23, 15 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
viva napisał(a)


Jolanko, dziękuję Na pewno doczekasz się urodzaju róż w swoim ogrodzie
Ciekawa jestem czy byłaś na święcie róż i co upolowałaś

Jeśli mowa o różyczkach to może taki bukiecik



śliczny bukiecik a ta driakiew Stafa chyba nie do dostania buziolki
Gentiana - goryczka 00:17, 15 lip 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Do góry
lepiej późno niż wcale postanowiła zakwitnąć w lipcu
goryczka Klusjusza ( Gentiana clusii)

Ogrodowy spektakl trwa ... 00:14, 15 lip 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Ja krwawniki lubię wszystkie, wszystkie te wyrastające w kostce też
a ten na rabacie i raczej słabo rosnie


mam nowe astry i muszę podumac jak posadzić
a tu jakiś z ub roku piekną kupę tworzy


ten nowy nabiera mocy urzędowej


jest floksowo = bardzo je lubie i mam 11 kolorów i stale przesadzanie i dobieranie kolorami

Kolorowy ogród na piasku 00:09, 15 lip 2016


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
jolanka napisał(a)
Pięknie, czarująco i nieziemsko u Ciebie. Mam nadzieję doczekac sis tak wspaniałych róż u siebie

Wybieram sie obejrzeć troche do Końskowoli na Święto Róż. Pewnie pojeżdżę tez po okolicznych szkółkach na polowanie


Jolanko, dziękuję Na pewno doczekasz się urodzaju róż w swoim ogrodzie
Ciekawa jestem czy byłaś na święcie róż i co upolowałaś

Jeśli mowa o różyczkach to może taki bukiecik


Ogrodowy spektakl trwa ... 00:07, 15 lip 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Pysznogówka jak przekwitnie to będzie smutno


w tym roku werbena hastata, pysznogłówka i kłosowiec urosły nieoczekiwanie na co najmniej 1,80 i wpisały się w moje dumanie o bylinach wysokich


liliowce kwitną lepiej lub gorzej ale ja je lubię


róże na razie sporadycznie i dobrze b jest tyle koloru innego i zapachu



Ogrodowy spektakl trwa ... 00:02, 15 lip 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Ja bym chciała wszystko, co pokazałaś.

Mam sito do kompostu, chcesz? (priv.)


Ewa jesteś niesamowita koleżanka - całuski ślę.

Melduję że ożanka kwitnie i zachwyca



Mam tez wysiana ożankę z nasion które mi przysłała Pani Przyroda i część sadzonek jest już zakontraktowana przez ogrodowiczan - niesie się ciekawe i ładne



a skoro mowa o sicie - to ja sporadycznie przesiewam kompost ale czasem to jest potrzebne zwłaszcza jak potrzebuję do donic a tego całkiem sporo idzie

mam takie urządzenie do siania



i gotowe - za suche mam - i z tym muszę cos zroboć czyli podlewać też

Kolorowy ogród na piasku 00:01, 15 lip 2016


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
mira napisał(a)


Potwierdzam robią wrażenie
Wpadłam przeslac wam pozdrowienia


Dziękujemy za pozdrowienia widoczkiem jakiego jeszcze nie było

Kolorowy ogród na piasku 23:57, 14 lip 2016


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Przyszłam przywitać się Byłam na spotkaniu, gdzie wiele osób chwaliło Twój ogród Vivo. Jak na razie obejrzałam kilka stron (między innymi gości w Twoim ogrodzie), ale wrócę zobaczyć więcej, bo pięknie u Ciebie Szkoda, że nie masz wizytówki


Witaj Ewo
Wieści o ogrodzie pewnie miałaś od Gosi Z wizytówką muszę się poprawić, już coś mam przygotowane ale ten ciągły brak czasu.
Jeśli Ci się podoba to zapraszam


Ogrodowy spektakl trwa ... 23:51, 14 lip 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Poziomka napisał(a)
Domek ogrodnika cudny, też bym chciała taki.
Pozdrawiam Jasia


a wiesz że to akurat nie był domek ogrodnika bo w tym ogrodzie to chyba było domisko ogrodnika , tam w środku leżały kije do gry.
dla nas domki by fajne były

Jasia ja mam wreszcie dalie i to takie zwykłe kupione choć gdzie no ale posadzone dobrze czyli na słonku w "polu" nic ich nie gniecie i dotyka mają luz








Mój ogród pod lasem 23:51, 14 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Do góry
malgol napisał(a)


Ale się zgrały Miałaś szczęście, że udało Ci się je uchwycić

malgol napisał(a)


A co to za leniuch? Schudła by trochę łapiąc nornice na rabatach Takiej to dobrze.

Gosiu, jak u Ciebie jest cudnie! Mogłabym się gapić w nieskończoność na te Twoje rabaty
Kolorowy ogród na piasku 23:50, 14 lip 2016


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Justyna napisał(a)
Powiedzieć, że ogród jest cudny, to nic nie powiedzieć.
Masz serce, oko, rękę - wszystko co potrzeba, aby stworzyć zachwycającą kompozycyjnie przestrzeń!
Zazdroszczę gościom możliwości doświadczenia na żywo.
Podziwię jeszcze raz...


Justyna napisał(a)
I jeszcze raz...

Piękny ten mak ubrany w ciemną purpurę. I ładnie wkomponowałaś Cercisa FP.
Róża YL faktycznie pięknie się zapowiada. Kusząca.


Justyno, cóż powiedzieć mam? Myślę sobie czy to wszystko prawda?
Bardzo dziękuję
Może przyjdzie taki czas, że będziesz mogła na żywo ocenić

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies