Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku. 08:46, 08 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Do góry
Aniu

Moja "przyziemna" :) pasja 08:46, 08 lip 2016


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Do góry



Ależ to piękne
Ogród Ani :) 08:42, 08 lip 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Do góry
anbu napisał(a)
Znowu zbiorowe dziękuję

Najpierw Grujecznik dla dziewczyn Mój ma małe listki







Ania dzięki za fotki na pewno mam grujecznika tylko Twój listki ma piękne nie zwijają się.
Czarny bez (Sambucus). Jak się pozbyć czarnego bzu 08:41, 08 lip 2016


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 621
Do góry
To mój koralowy Pulmosa Aurea. Ma świetny kolor, super rozświetla kącik w którym rośnie. Zdjęcia są z maja, teraz jest nieco większy, ale też niektóre liście bardziej zielone - nie wiem z czego to wynika.

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku. 08:30, 08 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Do góry
okularowa: wrzosy posadzone, róże poszły na półkę. Kory wciąż brakuje- więcej niż 6 worków nie jestem w stanie zmieścić jednorazowo do samochodu ;(

Anbu- klonik specjalnie dla Ciebie ujęty na drugim zdjęciu

Choiny zyskały palika i mam nadzieję przewodnik







Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku. 08:20, 08 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Do góry
Wrzucam wczorajsze postępy w pracach ogrodowych

Półka- wyleciało większość niepotrzebnych roślin. Iglak też zrobi out ale muszę mu już znaleźć inne miejsce docelowe. Póki co brak pomysłu. Magnolia zostaje dopóki nie znajdę jej nowego - również docelowego miejsca.

Wczoraj posadziłam cisy- sztuk 5 wzdłuż siatki (brakuje mi jeszcze dwóch)- sadziłam co metr? To ok odległość? Dosadziłam lawendę i przemieściłam żółte róże sztuk 4 plus dwie żółte na pniu.


W przyszłości? Domek zatopiony w zieleni.... 08:15, 08 lip 2016


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Do góry
I wspominane Bobo, w świetle dziennym







W przyszłości? Domek zatopiony w zieleni.... 08:10, 08 lip 2016


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Do góry
Karol99 napisał(a)
Też bym chciał, żeby moje tawuly się rozsiewaly.


Ja nawet nie wiedziałam, że one same tak mogą A tu tegoroczne, wczoraj pstryknięte:



Ukojenie 08:06, 08 lip 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
zoja napisał(a)
Napisali, ze zimujaca. Skysilam sie:




Piękna ta lawenda. Ma ciekawy kolor i pokrój.
Ogród z rzeźbą 07:48, 08 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
To róża okrywowa Stadt Rom, kupiona bo podobno bardzo zdrowa, bezproblemowa, obficie kwitnie cały sezon. Tylko koloru jakoś nie przemyślałam. Przed nimi Carex The Beatles.
Zdjęcia słoneczne i deszczowe się przemieszały.





Moja działka na Dębowym Lesie 07:40, 08 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Liliowiec Catherine Woodbury


Mamma Mia

]


Miłego dnia
Ogród z rzeźbą 07:40, 08 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Tak na szybko, bo wczoraj już padłam, wkleję moją spontaniczną zakupową pomyłkę. Róż zbyt jaskrawy, nie pasuje mi w tym miejscu za cholerkę. Będę myśleć co z tymi różami zrobić.




Moja działka na Dębowym Lesie 07:26, 08 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
zoja napisał(a)
Tobie wszystko tak pięknie rośnie i kwitnie!

Dzięki, staram się aby tak było

Liliowce też uwielbiam i mam sporo
Liliowiec Canadian Border Patrol



NN

Liliowiec Bela Lugosi
Moja działka na Dębowym Lesie 07:24, 08 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Marga napisał(a)

Jaki wdzięczny Piękny w swojej prostocie

Tak Ten clemek jest inny,ładniutki.
Jeszcze mały u mnie. niski.a na wiosnę przy pieleniu jeszcze jeden pęd urwałam,myśląc,że to zielsko

I hostki- dawno nie były




Ta jeszcze młoda tegoroczny nabytek

Pszczelarnia 07:21, 08 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Dopiero kwitnie silna róża pnąca 'Apple Blossom' - jest cudowna do towarzystwa dla starych drzew w pasieczysku. Zapach delikatny może jabłoniowy, pędy silne, kolor nienachalny. Tylko muszę zmienić jej podsadzenie z przywrotnika na ???? ..... - może niebieskie średnie hosty albo hosta 'Fire & Ice'?













piękna inspiracja
Buszując w zbożu i kukurydzy:) 07:20, 08 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
07_Rene napisał(a)


i wąskie....





Aż się do niej wróciłam i muszę zacytować. Znasz odmianę?

PS. O różach to już nawet nie piszę, bo wiadomo
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 07:19, 08 lip 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
elka_ napisał(a)


Hanusiu, czym karmiłaś te pomidory?


Jesienią miałam przykopany nawóz po królikach, a wiosna pod dołek dawałam garść pokrzywy i sadzonki podlałam raz gnojówką mieszaną/ pokrzywa, skrzyp, wrotycz, mniszek i skorupki od jajek/ Teraz już tylko woda. Może wystarczy?

A w ramach eksperymentu posadziłam kilka pomidorów do dużej donicy. Na samo dno nawaliłam śmieci z pielenia ogrodu do piłowy, Na wierzch kompost, i w to sadzonki. Wyrosły i kwitną, tylko nie wiem jak przetrzymają deszczowy okres?

Buszując w zbożu i kukurydzy:) 07:15, 08 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
07_Rene napisał(a)













Reniu, cudnie mnie się podoba kompozycyjnie i kolorystycznie. Piękne foteczki!
I tą rudbekią mroczną na innych zdjęciach się zachwycam.
Ogród z uśmiechem 07:15, 08 lip 2016


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Ta malinowa jeżówka to Southern belle,a Raspberry truffle jest łososiowo-rózowa




jolanka napisał(a)
[img
size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/118/1188012/original.JPG[/img]
Mój 4 arowy azyl... 07:12, 08 lip 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)
Haniu, zerknij - czy to jest siewka Gaury?



Wg mnie to gaura.i jeszcze zakwitnie. Moja siewka już z kwiatami. Mam wypatrzone jeszcze 2 małe.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies