W moim małym ogródeczku - Dorota
21:26, 07 lip 2016
Bardzo mi miło, że Ci się moje lilie spodobały. Przecież to do Ciebie się chodzi oglądać lilie. Z podpórek jestem zadowolona, są stabilne i łatwo się je wbija w ziemię. Nie to co z marketów.
-
Mroczny zakątek z domkiem, którego zawsze szuka mój wnuczek. Domek ma stać na studni, a nie pod krzakami. Zawsze go z tamtąd wywlecze i zaniesie na studnię.

