Daleki od ideału.....
19:39, 07 lip 2016
Liliowce, liliowce lubię je mieć w ogrodzie i na talerzu z sałatą (moje dzieci też lubią je skubać). Kilka moich nowych odmian.
miał być biało seledynowy
Jeszcze nie wszystkie kwitną, zobaczymy co będzie dalej z kolorami. Zółty to nie mój kolor kwiatów, ale ten pająk jest piękny i bardzo duży.
Jeszcze nie wszystkie kwitną, zobaczymy co będzie dalej z kolorami. Zółty to nie mój kolor kwiatów, ale ten pająk jest piękny i bardzo duży.