Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

U Agi - czyli słońce i piach 11:49, 18 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Do góry
Róże w ilości 3, a z tyłu Rozplenica Hameln ( rosła tam gdzie teraz trzmieliny). I dwie już startują

Do tego będzie obwódka z kocimiętki lub lawendy. A obecnie czekam aż eM wkopie tam kabel od oświetlenia.
Na razie wysypie tam skoszoną trawą co by chwasty nie rosły
Podwórkowa rehabilitacja 11:48, 18 kwi 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Tulipany
Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę 11:47, 18 kwi 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Do góry
Podwórkowa rehabilitacja 11:46, 18 kwi 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Kupiłam wczoraj na Targach w Piotrkowie 10 rybek kolorowych i rozchodniki płożące w żółtym i srebrnym kolorze.
Ładnie grają w kamyczkach koło oczka.
Księżycowy... 11:46, 18 kwi 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Do góry


cd zdjęć, bo się wczoraj wgrywać wieczorem nie chciały...



Miłkowo - sezon 2016-2022 11:45, 18 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Milka napisał(a)


To wczoraj było, pogoda była letnia...dziś paskudnie.
Ale roslinom to akurat bardzo służy
Trada, na żywo te dywany pod Pissardi są bajeczne

Jak fajnie botaniki, w takim skupisku wyglądają, sasanka jest miłym dodatkiem

Gwiazdeczka rozkwitła na maxa
U Agi - czyli słońce i piach 11:45, 18 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Do góry
Klonik z bliska - trochę go widać na wcześniejszych zdjęciach
W ogrodzie Lorki za zakrętem 11:45, 18 kwi 2016


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
Do góry
wisienki dokupione, czekają na wsadzenie.
kwiatki zaczynają kwitnąć w końcu, szafirki, narcyziki, hiacynty.. pachnie ,że hej! tulipany i czosnki mają już główki

tylko czasu na focenie brak
U Agi - czyli słońce i piach 11:43, 18 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Do góry
W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy... 11:43, 18 kwi 2016


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Do góry
jazzy napisał(a)
U mnie na rabacie takie rarytasy



Się można zdziwić ja nawet nie wiedziałam co to za grzyb, M mnie dopiero oświecił.

Jedziesz po rośliny?
U Agi - czyli słońce i piach 11:43, 18 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Do góry
Trochę zdjęć z prac - trzmieliny dziś przycięłam
Mirkowy ogród (początki) 11:42, 18 kwi 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Mam nadzieję że anabelki jednak się opuszczą. Moje od korzenia też nowe puszczają więc jest nadzieja. Szkoda by było tego szpalerka
Gosiu Anabelki przycięłam przy samej ziemi w zeszłym tygodni i w szpalerze nie ruszają za to mam w innym miejscu i jak napisałaś puszczają od korzenia wiec nadzieja jest Miłego dnia.Fotka ukorzenionej w zeszłym roku tawuły
Ogrodowa przygoda Łukasza :) 11:39, 18 kwi 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Luki napisał(a)
Gosiu i tak właśnie z wszystkim tutaj orliki piękne i zdrowe, kawałek dalej wygniły i całość się posypała bo miały wypełnić luki między buksami i tak na każdym kroku dziury. Spacerowałem dzisiaj i załamywałem ręce na każdym kroku. Hostowisko całe wymagałoby przekopania bo zarosło bzem od sąsiada i tak jakoś cały czas coś źle. Ogólne fatum nade mną wisi od miesięcy

By nie było zbyt pesymistycznie to kilka fotek z sesjo spaceru, będzie zmiana plakatów, więc teraz muszę wybrać kilka ze 200 zdjęć do wydruku


Model wyjątkowo posłuszny dzisiaj był



Swietny model i fotograf (
Czasem słońce czasem deszcz 11:37, 18 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Kuba napisał(a)


proszę:
tak było w kwietniu 2015, derenie ścięte przy ziemi


a tak w czerwcu

Ewciu, jak ci sie sprawdza ta ściezka kamienna w trawniku, u mnie pies wytarł miejscami trawe do gołej ziemi i mysle że zamiast dosiewki w tych miejscach zrobiłabym taka scieżke ( to znaczy firma brukarska by mi zrobiła...) z jakiego kamienia jest, czy nie kruszy sie, nie zielenieje od mchu ?

Anita z Ogródka Anity mi odradzała bo ona miała z piaskowca i jej sie kruszył ten kamien.
A u ciebie jak ?
Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 11:31, 18 kwi 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Do góry
polinka napisał(a)


Kasiu, dziekuję! Nie wiesz nawet ile znaczą dla mnie takie słowa.
Produkcja już ruszyła Odezwę się na pw. jak przygotuję ofertę.



Paulinka, czy ja też mogę dostać ofertę na priv................coś fantastycznego, jestem pod ogromnym wrażeniem, naprawdę ogromnym!!!!!!!!!!!!!!!!!







Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 11:31, 18 kwi 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Do góry
polinka napisał(a)


Kasiu, dziekuję! Nie wiesz nawet ile znaczą dla mnie takie słowa.
Produkcja już ruszyła Odezwę się na pw. jak przygotuję ofertę.











No betony wypas....chyba przyjadę je "pomacać"
W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy... 11:30, 18 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
jazzy napisał(a)


Dla Was dziewczyny powtórka z rozrywki



Cudny widoczek

Trawniczek mega
Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę 11:27, 18 kwi 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Do góry
I jeszcze trochę słonecznych zdjęć, bo za oknem pochmurnie, deszczowo...

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 11:23, 18 kwi 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Do góry
malkul napisał(a)



Ależ to są cudne widoczki

Gratulacje!!!
Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę 11:16, 18 kwi 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Do góry
Gardener27 napisał(a)
Ogromny Twój ziołownik będzie !!! prawie jak mój warzywnik z tym że ja w swoim używam glebogryzarki
Widzę że ładnie ogród budzi się do życia i strat po zimie prawie nie ma
Dołączam się do tych co w korku stoją godzinami by dojechać do pracy choć firma pod Krakowem

Dobrze Ci z tą glebogryzarką, mi ręce znowu szwankują... A tu sezon dopiero się zaczyna.
Straty jednak są - trytoma zgniła i trojeści bulwiastej nadal nie widzę
Ziołownik powoli się zagęszcza. Arcydzięgiel, oregano, mięta czekoladowa, tymianek, szałwia lekarska. Przesadziłam tam też rabarbar, w przedpołudniowym upale niezbyt mu się to spodobało, ale zaczyna akceptować nowe miejsce.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies