Ogród z łezką II
13:38, 10 kwi 2016
Po odwiedzinach u Małej Mi upadłam na głowę...zakochałam się w malutkiej magnolii Satisfaction, M mnie nakręcił, zadzwoniłam do Kapiasa i są!!! Szybciorem się zebraliśmy i mam!!! Mimo paskudnej pogody ludzi u nich masa...
Wyskoczyłam na chwilę cyknąć kilka fotek...ale pada, zimno, niemiło....