Ogródkowy chaos u monitki
13:18, 07 wrz 2012
Magnolio bardzo ci dziękuję
W takim razie zrobię wiśnię, tawuły gouldmund i trawy jeszcze nie wiem jakie. Jakoś najbardziej mnie rozplenice kręcą ale zobaczymy co znajdę u siebie
Jak dodam rozchodniki do tego to już będzie za dużo? No i powiedz mi czy porozrzucać te kulki nierównomienie czy lepiej to jakoś uporządkować? np trzy kulki z bukszpanu przy pniu wiśni reszta rozrzuconych tawuł i rozplenicy. Czy wszystko razem wymieszać?
Muszę znaleźć czas żeby podjechać po wiśnie do szkółki i mogę sadzić
Dziewczyny, Wieloszko, Asiu, Magnolio bardzo dziękuję za burzę mózgów. Jesteście kochane
Będę do Was miała jeszcze romans dotyczący innego miejsca ale najpierw muszę zrobić fotki i przedstawić koncepcję
Muszę znaleźć czas żeby podjechać po wiśnie do szkółki i mogę sadzić