Moja największa pasja - ogród
10:50, 24 lip 2012
Oczywiście nie mogło zabraknąć tulipanów, bo co to za wiosna bez tulipanów
w międzyczasie były zakupy i mnóstwo nowych roślin pojawiło się w ogrodzie
niestety aksamitki miały ciężkie życie u mnie, majowe przymrozki bardzo je zniszczyły
na szczęście potem powróciły do formy, w chwili obecnej pięknie kwitną
z zakupów ciekawostką była piękna kalina, tak się prezentuje
w międzyczasie były zakupy i mnóstwo nowych roślin pojawiło się w ogrodzie
niestety aksamitki miały ciężkie życie u mnie, majowe przymrozki bardzo je zniszczyły
na szczęście potem powróciły do formy, w chwili obecnej pięknie kwitną
z zakupów ciekawostką była piękna kalina, tak się prezentuje
To jest widok od tyłu ogrodu ogłądany z podleśnej świetlistej polanki.A za nią jest jeszcze grupa roślin maskujących ogrodzenie uzupełniana dzikimi roślinami strefy półcienia.
.Panuje tu stała wilgotność.Między innymi już tu rosna:3 hortensje krzewiaste,jałowiec leśny ,5 jałowców Hortsman,pęcherznice "vino",rokitnik,róża canina,jałowiec sabiński,kalina koralowa,dereń "Sibirica",bez,2 forsythie,4 dzikie róże m.in R.rugosa "Grootendorst" kolekcja traw i wielu bylin.


